Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Aktualności - Fitness & Gym

03lut

Piloxing Block Party - warsztat z Pauliną Korgą

 

3 lutego (sobota) zapraszamy na PILOXING BLOCK PARTY - warsztat z Pauliną Korgą - Piloxong SSP Master Trainer i Piloxing KO Master Trainer

01sty

SNG TRIPAK PLAN 2018 - super bonusy na początek roku

 

Dobrze rozpoczęty rok to podstawa sukcesu. W SNG możesz wdrażać plany i realizować cele treningowe na wiele sposobów i bez żadnych ograniczeń. W tym roku upraszczamy system - dwa warianty umów członkowskich z najszerszą ofertą usług w Łodzi i okolicach. I do tego super bonusy dla tych, którzy podejmą wyzwanie na początku roku.

15gru

Zimowa bitwa o Łódź - Frozen Battle the Third - 7 stycznia 2017

 

Frozen Battle The THIRD - III edycja biegowej "Bitwy o Łódź" zimą - zmiana terminu.

19lis

indepenDANCE vol. 2 czyli maraton Zumby z SNG ZUMBA TEAM

 

Druga edycja maratonu Zumby! Zaprasza nasz superteam - Sylwia Stefaniak, Martyna Naziemiec i Rafał Waliszewski. Dwie godziny wyśmienitej zabawy. Liczba miejsc ograniczona! Widzimy się 19 listopada (niedziela) o godz. 16:00

02lis

Nocna Łódzka TRIada

 

TRI to nie tylko outdoor ale i indoor. Zapraszamy na I edycję Nocnej łódzkiej TRIady - Triathlon pod dachem w Stacji NOwa Gdynia. Pierwsze zawody w cyklu - już w sobotę 9 grudnia.

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj