Oferta dla biznesu

Stacja Nowa GdyniaOferta dla biznesu

Nie samą pracą człowiek żyje ...


Ofertę biznesową zawsze można oceniać z perspektywy paru osób:

  • jeśli jesteś pracodawcą, to bądź dobrym szefem i zaproponuj pracownikom atrakcyjną i aktywną formę relaksu i wypoczynku, której w tak różnorodnym wymiarze próżno szukać w Łodzi i okolicach
  • jeśli masz nad sobą kogoś,kogo trzeba przekonać, że warto - wskaż mu kontakt do nas mamy dużo argumentów i propozycji nie do odrzucenia jak dobrze wykorzystać fundusze pracownicze.
  • jeśli widziałeś/aś jak u nas jest fajnie i masz dzieci, to daj znać wychowawcy Twojego dziecka, że możemy zorganizować zajęcia edukacyjne połączone ze świetną zabawą.Oferta dla Firm:


W Stacji Nowa Gdynia jesteśmy przekonani, że zdrowie i dobre samopoczucie pracowników są kluczowe dla sukcesu i rozwoju każdej firmy. Dlatego z radością prezentujemy naszą ofertę karnetów firmowych, która nie tylko pomoże poprawić sprawność fizyczną pracowników, ale także umożliwi wspólne spędzanie czasu rodzinnego, gdyż każdy pracownik może zamówić karnet dla członka swojej rodziny.  

Oferujemy 2 rodzaje karnetów:

1.      Karnet na usługi.
Do wyboru mamy nieograniczony miesięczny dostęp do jednej lub trzech usług.

- siłowni
- zajęć fitness i aquafitness
- zajęć fitness dla dzieci
- aqua parku

2.      Karnet wartościowy
W tej opcji można skorzystać ze wszystkich rodzajów usług ofertowanych przez Stacje Nowa Gdynia, aż do momentu wyczerpania środków na koncie. Jest to dobra opcja dla osób, które dodatkowo po siłowni lub basenie chciałyby zagrać w grę rakietową, wejść z dziećmi do Ancymondo lub zagrać w bowling.

 
Elastyczne opcje karnetów firmowych to doskonały plan dostosowany do potrzeb pracowników. Jedni mogą wybrać karnet na usługi a inni wartościowy.

Wybierając karnety firmowe, firma inwestuje w zdrowie swoich pracowników. Regularna aktywność fizyczna na basenie, siłowni i podczas zajęć fitness nie tylko wpływa korzystnie na kondycję fizyczną, ale także przyczynia się do ogólnego dobrej kondycji i samopoczucia. Poprawiona sprawność fizyczna przekłada się na zwiększoną efektywność pracy oraz zmniejsza ryzyko chorób i absencji chorobowych.


Jeśli Twój pracodawca nie podejmie chęci współpracy NIC NIE SZKODZI, możecie żebrać się w gronie pracowników sami i skorzystać z naprawdę korzystnej ofert cenowej dla siebie i najbliższych członków rodziny. 

 

Oferta dla Placówek Edukacyjnych

Stacja Nowa Gdynia nie tylko oferuje karnety firmowe, ale także prowadzi zajęcia sportowe, naukę pierwszej pomocy, gry i zabawy w wodzie czy też rywalizacje podczas gry w bowling dla szkół i przedszkoli.
Nasze zajęcia dają możliwość odkrycia obiektu zupełnie z innej strony, gdyż pokazujemy również zakamarki niedostępne dla klientów. :)
 

Potrzebujesz zorganizować integracje zespołu, chcesz wynająć miejsce na swój event bądz masz inny pomysł na wykorzystanie naszego obiektu? Skontaktuj się z nami !


Kontakt:

e-mail: doki@nowa-gdynia.pl

telefon: +48 42 714 21 71
kom: +48 695 150 883

 

A czy znacie już nasz hotel i centrum konferencyjne? Zapraszamy!

 

Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.