Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

 Oswajamy dzieci z wodą! JUŻ OD 15 lat :)

 

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci do 5 roku życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, mają miejsce w czasie, gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą. Zajęcia prowadzone są w grupach i odbywają się raz w tygodniu. Dziecko może uczestniczyć w zajęciach wyłącznie w specjalnych pieluchomajtkach. Przy każdym wejściu na basen w ramach karnetu opiekunowi i dziecku przysługuje 30 minut zajęć,  dodatkowo 30 minut pobytu na basenie oraz 30 minut na przebranie.

W młodszych grupach zajęcia polegają na oswojeniu dziecka z wodą. Grupy starsze mają wprowadzane elementy nauki pływania. W ramach biletu na zajęcia wchodzi maluszek z jednym opiekunem. Drugi opiekun ma również możliwość uczestniczenia w zajęciach pod warunkiem wykupienia zwykłego biletu na basen. Jest to zatem przyjemna zabawa dla całej rodziny, niosąca wymierne korzyści dla maluszka.  Do dyspozycji na terenie szatni mamy dwa oddzielne boksy z przewijakami oraz pokoik dla rodzin z maluszkami.

Kiedy można zacząć zajęcia z niemowlakiem na basenie?

Nie ma ustalonej sztywno granicy wieku dziecka kiedy można, bądź jeszcze jest za wcześnie na wizytę na basenie, jednak polecamy uczestnictwo w zajęciach dzieciom, które potrafią już samodzielnie dźwignąć główkę.
Z reguły jest to okres między 3 a 4 miesiącem życia. Jedne dzieci mogą osiągnąć ten etap szybciej, a inne będą potrzebować więcej czasu.

Grafik zajęć dostępny TU

Zaczerpnij więcej informacji


Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.