Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania

Aqua Fitness

Baseny

Wodniś


Oswajamy dzieci z wodą!

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci do 5 roku życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów mają miejsce w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą. Zajęcia prowadzone są w grupach i odbywają się raz w tygodniu. Dziecko może uczestniczyć w zajęciach wyłącznie w specjalnych pieluchomajtkach. Na pierwsze zajęcia należy dostarczyć zaświadczenie od pediatry.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i grafikiem zajęć dla najmłodszych dzieci prowadzonych przez szkołę "Wodniś" w sezonie 2017/2018. Regulamin znajduje sie w załączniku poniżej. Aktualny grafik dostępny jest w sekcji grafików zajęć.

UWAGA!!! Informacje na temat warunków zapisów na zajęcia oraz dostępności miejsc można uzyskać w recepcji basenowej lub pod numerem telefonu 42 714 21 41.

Przelewy prosimy dokonywać na następujący numer konta:
21 1140 1108 0000 5497 7900 1012


Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Więcej w SNG

Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj