Powrót do aktualności

Stawiasz u nas pierwsze kroki ?

05 sty 2024• Fitness & Gym
Aby rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami w naszym klubie, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Dostarczą Ci one niezbędnych wskazówek dotyczących rejestracji, opłat oraz rezerwacji aktywności. Do wyboru w naszym klubie masz:

1.       Siłownie
2.       Basen
3.       Egym i flex
4.       Rakietki
5.       Zajęcia fitness i aquafitness, nauki pływania
6.       Kręgle


Aby rozpocząć treningi w klubie, KAŻDY musi uiścić opłatę członkowską, niezależnie od tego, czy zamierza korzystać z wewnętrznych umów/karnetów, czy też z kart sportowych (Benefit- Multi Sport, FitProfit, Medicover Sport, PZU Sport). Z wyłączeniem kręgli.

Opłata członkowska dla:

- klientów kart partnerskich: 40 zł rocznie.
- pozostałych klientów: 140 zł rocznie.
- seniorów: 1 zł niezależnie od opcji korzystania.

Opłata członkowska obejmuje wjazd na parking, wypożyczenie butów do kręgli, korzystanie z sauny suchej oraz bezpłatne badanie składu ciała. Klienci z umowami/karnetami płacący 140 zł miesięcznie otrzymują jedno badanie składu ciała ( 12 rocznie) a dla klientów kart partnerskich takie badanie przysługuje jedno rocznie.


Korzystanie z Siłowni, Basenu, Egym i Flex:

Nie jest wymagana rezerwacja miejsc (z wyjątkiem pierwszej wizyty na strefie Egym). Przy pierwszym wejściu, udaj się do recepcji, wypełnij dane członkowskie, opłać opłatę członkowską, podpisz umowę lub okaż kartę sportową- pamiętaj o dowodzie tożsamości (tyczy się to również dzieci).

Jeśli potrzebujesz pomocy na siłowni, poproś recepcjonistę o skontaktowanie z instruktorem, który pomoże Ci zapoznać się ze sprzętem w ramach bezpłatnej konsultacji.


Rezerwacje Aktywności:

Załóż konto w panelu klienta dla wygody rezerwacji.
Bez karty partnerskiej lub statusu seniora, opłatę członkowską (niezbędną do rezerwacji) można opłacić w recepcji lub online- w panelu klienta. - W panelu klienta wybierz cennik następnie opłata członkowska-> opłać ją:

 


Musisz uiścić przedpłatę na poczet rezerwacji, jest ona równa kosztowi aktywności na którą się wybierasz, gwarantuje ona Twoją obecność i jest wymagana przy rezerwacji. Można opłacić  ją w recepcji lub online- w panelu klienta. - W panelu klienta wybierz cennik następnie opłata członkowska-> opłać ją:

       
 
Bezpłatne odwołanie rezerwacji jest możliwe 90 minut przed zajęciami po tym czasie lub gdy się nie pojawisz na zarezerwowanej aktywności pobierana jest ta kwota.

Inne Formy Rezerwacji:

- Telefonicznie lub mailowo: rezerwacje@nowa-gdynia.pl, kom: 691910356.
- Osobiście w recepcji klubu.


Grafik Zajęć i dostepność boisk, kortów, torów:

Bieżący grafik dostępny na stronie internetowej w danej strefie
- Kręgle
- Fitness Kids
- Tenis stołowy
- Squash
- Badminton
- Fitness
- Aqua Fitness

Informacje o dostępnych miejscach przy każdych zajęciach, kortach, boiskach,torach.


Klienci Kart Partnerskich i Seniorzy:

- Opłata członkowska nie jest możliwa do opłacenia on-line.
- Możliwość jednorazowej rezerwacji przez kontakt telefoniczny lub e-mail.
- Po przyjściu do klubu, niezbędne będzie opłacenie kaucji i karty członkowskiej umożliwia korzystanie z panelu klienta.Jak więc zarezerwować zajęcia, korty bez pierwszej wizyty w obiekcie?

napisz do nas lub zadzwoń - pomożemy! rezerwacje@nowa-gdynia.pl, kom: 691910356.

 
Posiadasz kartę partneską ? Sprawdź  TU jakie zniżki, z czego możesz u nas korzystać w ramach niej.Ciesz się swoim czasem w naszym klubie fitness! Jeśli masz pytania, jesteśmy do dyspozycji zadzwoń lub napisz!!