10 powodów dlaczego SNG to wyjątkowe miejsce na trening

Stacja Nowa GdyniaFitness & Gym • 10 powodów dlaczego SNG to wyjątkowe miejsce na trening

Poznaj nasze subiektywne zestawienie, dlaczego uważamy, że Stacja Nowa Gdynia to miejsce wyjątkowe i #kompletnabazatreningowa. I zgodnie z zapowiedzią - U nas #mozeszwszystko!

 

1. Wyjątkowa lokalizacja

„Piękne okoliczności przyrody” to kwintesencja tego miejsca. Ćwicząc czy korzystając z Aquaparku, za wielkimi oknami widzicie las i staw po którym pływają kaczki. A przecież jesteśmy dosłownie na granicy Łodzi, zaledwie 15 minut od centrum miasta. Cały ogrodzony teren SNG to łącznie 6ha – po którym można również pospacerować, odpocząć, a który nasi instruktorzy wykorzystują często również do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu.

 

2. Dedykowana infrastruktura

Stacja Nowa Gdynia powstała od podstaw i docelowo jako centrum sportowe – nie mieści się w adaptowanym budynku pofabrycznym czy biurowym. Ponad 10.000 m2 powierzchni pod dachem jest rozplanowane tak, żeby zapewnić jak najwyższy komfort ćwiczącym i trenującym. Dotyczy to również całego otoczenia treningowego – dozorowanego parkingu z ponad 400 miejscami parkingowymi, wygodnych szatni z saunami, kafeterii i stref relaksu.

 

3. Najbogatsza oferta zajęć fitness w Łodzi

Nsza oferta zajęć fitness to ponad 150 lekcji tygodniowo. Nikt nie proponuje tak wielu różnorodnych zajęć, skierowanych pod kątem różnych grup docelowych – od dzieci po seniorów. Dotyczy to również zajęć w aquaparku – tygodniowo mamy ponad 50 różnych zajęć na basenie – również dla niemowlaków!

 

4. Sprzęt od najlepszych dostawców

Od samego początku w Stacji Nowa Gdynia wykorzystywaliśmy rozwiązania czołowych światowych producentów. Dotyczy to każdego aspektu – od podłóg na kortach do badmintona, klatek do squasha aż po sprzęt sportowy, który sukcesywnie wymieniamy, aby być zawsze na bieżąco z rynkowymi nowościami i oferować najefektywniejsze metody treningowe.

 

5. Wykwalifikowana i kompetentna kadra

Nasi trenerzy i instruktorzy to wysokiej klasy specjaliści. Wielu z nich jest związanych z SNG od dłuższego czasu. Często budujemy długoterminowe relacje z klientami, co znacznie ułatwia realizować cele treningowe. SNG to miejsce gdzie wiele osób przyjeżdża nie tylko po to, żeby „zrobić” trening, ale też po to, żeby po prostu przyjemnie spędzić czas.

 

6. Spersonalizowane opcje treningowe

Jeśli piszemy, że mamy ofertę zajęć dla dzieci to znaczy, że mamy zajęcia dostosowane do ich potrzeb, z wykorzystaniem sprzętu opracowanego pod kątem dzieci i prowadzone tak, żeby „nie było nudy”. Jeśli piszemy o ofercie dla seniorów, to mamy na myśli zajęcia dostosowane do możliwości fizycznych osób starszych i kładące nacisk na ich potrzeby. A jeśli chcecie za pół roku ukończyć pierwszy w życiu triathlon – to zaproponujemy Wam taki pakiet zajęć, aby Was do tego jak najlepiej przygotować. Tak rozumiemy spersonalizowany trening.

 

7. Jakość i komfort ćwiczeń

Trening to dla wielu również czas na odpoczynek. Dlatego w SNG dbamy o to, żeby każdy mógł ćwiczyć zgodnie z własnymi potrzebami i żeby każdy czuł się u nas dobrze. Nie puszczamy muzyki z głośników na siłowni, na zajęcia grupowe przyjmujemy zapisy tylko na taką liczbę uczestników, jaka nie wpłynie na komfort ćwiczeń całej grupy. Rywalizacja na zajęciach ma służyć dobrej zabawie. Zrezygnowaliśmy z oferty zajęć typu crossfit czy sportów walki, które wymagają innej infrastruktury i zaplecza treningowego. Może nie jesteśmy miejscem dla wszystkich, ale Ci którzy zdecydują się trenować u nas – mają czuć się dobrze.

 

8. Innowacyjne rozwiązania

Śledzimy na bieżąco trendy i inwestujemy w nowości. Wiele innowacyjnych rozwiązań było dostępnych po raz pierwszy właśnie u nas. Tak było np. z cyfrowym  systemem treningowych eGym. Jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy kompletne rozwiązanie Group Cycle by Technogym. Jeśli na rynku pojawia się sprzęt pozytywnie zweryfikowany przez specjalistów – sprawdzamy czy warto go mieć u nas i zaproponować naszym klientom.

 

9. Zaawansowane rozwiązania on-line

W SNG bez problemu zarezerwujesz i opłacisz udział w dowolnych zajęciach przez Internet wykorzystując komputer czy telefon. Korzystamy z wielu kanałów komunikacji, dzięki czemu możesz być zawsze na bieżąco z naszą ofertą i wydarzeniami specjalnymi, które często odbywają się w SNG.

 

10. Kafeteria i recepcja inne niż wszystkie

W części sportowej SNG działają dwie kafeterie, a ich oferta to nie tylko napoje, batony i paczkowane kanapki. Na terenie SNG znajduje się hotel i restauracja Dzika Kaczka, dzięki czemu w kafeterii znajdziesz zawsze ofertę świeżych i pysznych dań przygotowywanych na dany dzień przez dyplomowanych kucharzy. Zkolei w naszej recepcji pracują młodzi i kulturalni ludzie, którzy ze znajomością zasad obowiązujących w relacjach z klientami i uśmiechem na twarzy, pomogą Wam jak najszybciej dotrzeć na Wasze zajęcia.

Zapraszamy. Dołącz do klubowiczów SNG. A jeśli jesteś zainteresowany pakietem konsultacyjnym - wejdź na mozeszwszystko.stacjanowagdynia.pl