Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Mamy największy wybór zajęć w wodzie - łącznie ponad 80 godzin! Nauka pływania dla dzieci i dorosłych, aqua fitness, gimnastyka w wodzie dla seniorów - na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Stacja Nowa Gdynia to również jedyne miejsce w Łodzi, Zgierzu i okolicach gdzie w ramach jednego karnetu - umowy członkowskiej możesz korzystać z usług fitness, siłowni i basenu bez ograniczeń! Dzieci do 3 roku życia mają wstęp za darmo. Posiadamy oferty stworzone pod kątem rodzin, dzieci jak również osób starszych.

Aquapark SNG to również jedyny kompleks basenów w województwie łódzkim z ozonowaną wodą, dzięki czemu wykorzystanie chloru jest minimalne. Woda w naszym basenie jest na bieżąco monitorowana i spełnia wszelkie wymagania określone przez inspektora sanitarnego. Komunikat z aktualną oceną jakości w Aquaparku w Stacji Nowa Gdynia można pobrać tutaj

Dowiedz się więcej

Aquapark Łódź

Kryty basen w Łodzi to świetna propozycja nie tylko dla osób, które lubią pływać, ale dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z jakichkolwiek zajęć w wodzie. Oferujemy między innymi dostęp do pokoju relaksacyjnego, saun, solance, jacuzzi, jak również naukę pływania dla dzieci i dorosłych. Dbamy o to, aby każda osoba, która nas odwiedzi, mogła skorzystać z pełnej oferty i miała szansę zrelaksować się w wodnym środowisku w kontrolowanej, bezpiecznej atmosferze.

Aquapark Łódź – szeroki wybór zajęć

U nas możesz skorzystać z szerokiej oferty zajęć na basenie. Zapraszamy na naukę pływania nie tylko dzieci, ale też osoby dorosłe. Organizujemy zajęcia indywidualne oraz w grupach. Nasi instruktorzy wyróżniają się doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami, dlatego jeżeli jeszcze nie umiesz pływać, a chcesz zacząć czuć się swobodnie w wodzie, być może jest to najlepszy czas na to, aby zacząć działać i zapisać się na kurs pływania.

Osoby, które chcą zadbać o sylwetkę, zachęcamy do skorzystania z oferty aqua fitness. Ćwiczenia w wodzie wykonywane są pod okiem doświadczonego trenera i nie wymagają specjalnego przygotowania. Prosty sprzęt wodny dostępny jest na miejscu i każdy uczestnik zajęć może z niego skorzystać. Aqua fitness na krytym basenie w Łodzi to świetna opcja na to, aby zadbać o własne zdrowie i szczupłą sylwetkę.

U nas możesz skorzystać z zajęć dedykowanym dorosłym i dzieciom, a co więcej, maluchy do 3 roku życia mają wstęp za darmo.

Aquapark dla starszych i młodszych

Aquapark Stacja Nowa Gdynia to jedyny basen w Łodzi, w którym woda jest ozonowana, co znaczy, że użycie chloru jest niewielkie. Dzięki temu można mieć pewność, że woda w basenie jest bezpieczna także dla wrażliwej skóry dzieci.

Bezpieczna woda sprawia, że na basen chętnie przychodzą rodzice z małymi dziećmi. Na basenie można skorzystać także z nauki pływania dla niemowląt, co stanowi idealną opcję na to, aby oswoić dzieci z wodą już od pierwszych miesięcy życia.

Aquapark Nowa Gdynia to magiczna kraina, gdzie woda może stać się źródłem rozrywki i nabywania nowych umiejętności dla każdego, niezależnie od wieku. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz profesjonalną opiekę doświadczonych instruktorów i ratowników.

Aktualności Zobacz wszystkie

 

Samorząd województwa łódzkiego i Fundacja SNG zapraszają na:

 

- czyli TRIATHLON całkiem POD DACHEM

 

Czy to dużo czy mało?

 

Nigdy nie jest za późno by nauczyć się nowych umiejętności.

 

Czy marzysz o aktywnym trybie życia?

Pływanie sportowe czy zabawa w wodzie? A może sauna? Jacuzzi? Zabawa z dziećmi w brodziku. Aquapark w Stacji Nowa Gdynia ma do zaoferowania wiele atracji i najwyższy komfort i jakość usług

Grafik na dzisiaj20 lip 2024