Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania

Aqua Fitness

Baseny

Stacja Nowa Gdynia to jedyne miejsce w Łodzi, Zgierzu i okolicach gdzie w ramach jednego karnetu - umowy członkowskiej możesz korzystać z usług fitness, siłowni i basenu bez ograniczeń! Sprawdź naszą ofertę!

Aktualności - Aquapark

11lut

XII Urodziny Basenu i Zawody Pływackie OPEN!

 

Zapraszamy serdecznie na świętowanie XII Urodzin Basenu w SNG - dla wszystkich odwiedzających Aquapark SNG zawody pływackie w kategorii OPEN! Na zwycięzców czekają nagrody i zaszczytne miejsce na podium! :)

19sie

Nauka pływania 2015/2016

 

Zapraszamy na nauki pływania w Aquapark'u Stacji Nowa Gdynia przez cały rok szkolny! :)

03lip

Happy hours na basenie

 

19kwi

SNG Aqua Day - 25 kwietnia (sobota) - poznaj zajęcia aqua fitness

SNG Aqua Day - 25 kwietnia - aqua fitness w SNG

 

Jeżeli ktokolwiek z Was myśli, że w aquapark'u SNG można tylko pływać to zdecydowanie jest w błędzie! Wspólnie z SNG Aqua Team zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Aqua Day w SNG - w sobotę 25. kwietnia od godziny 12:00 w południe!

26lut

11. Urodziny Basenu - Zawody Pływackie 2015

27. lutego 2015r. w piątek odbyła się w Aquapark'u SNG doroczna i długo wyczekiwana przez uczniów impreza, a mianowicie XI Urodziny Basenu SNG. Rozpoczęliśmy je tradycyjnie zawodami pływackimi dla dzieci z klas IV szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza - pomiędzy 10.00 a 14.00 ponad 100 zawodników rywalizowało o tytuł najlepszej reprezentacji swojej klasy. Po południu nadszedł czas na rywalizację pozostałych zawodników.

Więcej w SNG

Mamy przyjemność wspierać kariery wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej i Michała Kikosickiego.
Więcej
Wraz z nową stroną oddaliśmy do Waszej dyspozycji Strefę klienta - miejsce w sieci, z którego będziecie mogli zarządzać Waszymi karnetami i rezerwacjami. W tym miejscu znajdziecie instrukcję jak przejść przez proces rejestracji i integracji z Waszym kontem w SNG łatwo i z uśmiechem na ustach :-)
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj