Fitness

Niezależnie od wieku, płci i sprawności fizycznej - każdy może znaleźć najbardziej mu odpowiadającą formę ćwiczeń Układy choreograficzne o różnym stopniu intensywności, kształtujące mięśnie i modelujące sylwetkę. Intensywne zajęcia wydolnościowe, pozwalające spalić dużo kalorii. Mniej obciążającą gimnastykę dla seniorów, oraz wiele zajęć dedykowanych poszczególnych partiom mięśni.

Siłownia / 360 fit zone

Największe centrum treningu personalnego w Łodzi i okolicach. 650 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia Technogym, Gravity, Pavigym, Concept2, eGym. Wyjątkowa siłownia w Łodzi, Zgierzu i okolicach

eGym / Trening personalny

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią? Ćwicz pod okiem trenera personalnego. Siłownia w Stacji Nowa Gdynia to miejsce, w którym możesz rozpocząć trening obwodowy, cardio czy siłowy. Zapraszamy mieszkańców Łodzi i Zgierza. A może w grupie byłoby ci łatwiej? Sprawdź naszą ofertę zajęć grupowych i innych aktywności fizycznych. Wspólnie powalczmy o lepszą sylwetkę, kondycję oraz zdrowie.

Fitness Kids

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

FIT KIDS

Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na FITNESS DLA DZIECI.

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec i niwelujemy krągłości tu czy tam. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Pojedyncze zajęcia to koszt 40zł.

  
UWAGA !!!

Wprowadzamy promocyjny karnet.

Specjalna cena karnetu to 99,00 pln (ważny 30 dni)

Dodatkowo, tylko z zakupem karnetu będzie można nabyć roczną opłatę członkowską dla dzieci w cenie 1 pln.

W takim pakiecie można zapewnić aktywność dzieciom z blisko 50% upustem.
 

FIT KIDS

Jakie zajęcia znajdą się w ofercie:

Salsation KID
To nie tylko taniec, to przygoda, radość i szansa na rozwijanie zdolności tanecznych naszych najmłodszych tancerzy! Jeśli Twoje dziecko uwielbia tańczyć i chce rozwijać swoje umiejętności taneczne, to Salsation KID to idealna opcja. Gosia Izydorczyk ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca i zapewni dzieciakom nie tylko rozrywkę, ale także rozwinie ich umiejętności.

Badminton
Już teraz Twoje dziecko może spróbować badmintona. Aby nauczyć i pokazać tajniki tej dyscypiny czeka na Twoją pociechę trener Robert Kolasa. Zapoczątkuj przygodę swoich dzieci z szybką lotką. Badminton to świetna zabawa, przyjemność z treningu od samego początku i pochłaniacz dziecięcej energii. Zapraszamy na treningi w SNG!

Joga
Hatha Joga polega na fizycznym i energetycznym oczyszczaniu organizmu i jest najstarszą znaną formą ćwiczeń fizycznych. W sanskrycie wyraz HATHA jest połączeniem HA - Słońce - i THA - Księżyc i symbolizuje równowagę psychofizyczną organizmu człowieka. W Hatha Joga dążymy do harmonii ciała i umysłu, m.in. poprzez panowanie nad oddychaniem. Ćwiczenia Hatha Jogi uruchamiając całe ciało, rozszerzają granice naszej świadomości. Pierwszym etapem są ćwiczenia fizyczne zwiększające naszą elastyczność, siłę i wewnętrzną równowagę. Będąc skoncentrowanymi układamy ciało w określonej pozycji (asana) i trwamy w tej pozycji przez jakiś czas. Regularne ćwiczenia pozwalają wyeliminować napięcia w organizmie.

Gimnastyka Ogólnorozwojowa
Trening dla dzieci, ogólny rozwój, mnóstwo zabawy i mnóstwo uśmiechu. Instruktorzy przede wszystkim bazują na pokazaniu jak najciekawszych form ruchu w zabawie. Przy okazji, a nawet przede wszystkim prezentując prawidłową postawę. Sprzęt i ćwiczenia zdecydowanie dostosowane do dzieci.

Indoor Cycling i Walking
To zajęcia dla dzieci 10+ to doskonały trening cardio, na którym może uczestniczyć rodzic i dziecko! Nie zwlekajcie zacznijcie już od września wspólne treningi !

Wspinaczka
Zajęcia ogólnorozwojowe w oparciu o ścianki wspinaczkowe w Ancymondo. Doskonały trening wsmacniający oraz funkcjonalny. Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 7-10 oraz powyżej 10 lat.

Rezerwacja zajęć poprzez Strefę Klienta i w recepcji Centrum Sportu. 

 

Dowiedz się więcej

Fitness dla dzieci Łódź – zajęcia sportowe dla najmłodszych

Miłość do aktywności fizycznej i zdrowe nawyki warto wzbudzać w dziecku już od najwcześniejszych miesięcy. W Centrum Sportu Nowa Gdynia w Łodzi oferujemy zajęcia fitness dla dzieci z różnych grup wiekowych. Zależy nam na tym, aby opiekunowie najmłodszych mogli skorzystać z naszej oferty, zapewniając dzieciom możliwość rozwoju psychoruchowego pod okiem doświadczonych instruktorów i w grupie rówieśników.

Zajęcia fit kids w Łodzi – szeroka oferta dla dzieci

Oferta klubu przeznaczona dla dzieci zapewnia szereg wyzwań sportowych. Dzieci mogą skorzystać zarówno z gimnastyki, czy zajęć treningu obwodowego, jak i badmintona, jogi czy wspinaczki. A wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć.

Wprowadzenie najmłodszych do świata fitnessu powinno odbywać się w sposób zabawowy i przyjazny. Specjalnie dostosowane zajęcia dla dzieci to nie tylko forma rozrywki, ale również szansa na kształtowanie zdrowych nawyków od najmłodszych lat. Poprzez gry, zabawy i kreatywne ćwiczenia, fitness dla dzieci staje się fascynującą przygodą, która rozwija nie tylko ciało, ale i umysł.

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

Coraz częściej obserwuje się u dzieci wady postawy. Gimnastyka korekcyjna to rodzaj treningu, który ma na celu wzmocnienie mięśni kręgosłupa i skorygowanie postawy ciała. Warto zadbać o to w młodym wieku, ponieważ gimnastyka korekcyjna jest dużo bardziej skuteczna w przypadku dzieci, niż osób dorosłych.

Ważnym elementem zajęć sportowych dla dzieci są zajęcia ogólnorozwojowe, które angażują różne grupy mięśniowe oraz rozwijają koordynację i sprawność ruchową. Poprzez zabawy z piłkami, skakanie, bieganie czy ćwiczenia gimnastyczne, dzieci uczą się kontrolować swoje ciało, zdobywają pewność siebie i rozwijają zdolności motoryczne. W Centrum Sportu Nowa Gdynia młodzi mieszkańcy Łodzi i okolic mogą skorzystać z szeregu różnego rodzaju atrakcji sportowych, które wpłyną na ich motorykę, gibkość i ogólną kondycję fizyczną.

Fitness dla dzieci Łódź – zapisz swoje dziecko na zajęcia z instruktorem

Jeszcze przed zapisaniem dziecka na zajęcia sportowe, każdy rodzic ma szansę spotkać się z instruktorem, który wytłumaczy, na czym polega plan zajęć i w jaki sposób wybrane ćwiczenia mogą wpłynąć na dziecko. Wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci mogły skorzystać z zajęć fitness z grupą rówieśników, zapraszamy do kontaktu.

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.