Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Woda najzdrowszym obciążeniem

Zajęcia aqua aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni. Nasza oferta obejmuje bardzo szerokie spektrum zajęć dostosowane do różnych  potrzeb i możliwości związanych z kondycją czy wiekiem. Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach w rytm muzyki.

 

Poznaj treningi z obszaru aqua fitness!

 

Aqua Interwał

Wybuchowa mieszanka lekcji aqua cardio i aqua toning. Lekcja składa się z bloków, podczas których pracujemy nad poprawą wydolności układu oddechowego i krążenia, jak również nad zwiększeniem zapasów energii w mięśniach. Rewelacyjnie bawiąc się, możemy popracować nad kondycją, siłą i wytrzymałością. Zajęcia dedykowane wszystkim preferującym intensywny trening w wodzie.

Power Aqua 

Zajęcia o bardzo dużej intensywności (cardio) z użyciem rękawic neoprenowych oraz nakostników. Podobnie jak w przypadku Aqua Interwał, trening składa sięz  bloków ćwiczeń. Organizm wystawiamy na dużą próbę przez konieczność ciągłego pokonywania zwiększonego oporu wody. Zajęcia dedykowane tym, którzy naprawdę chcą się zmęczyć.

Aqua Mama

Zajęcia dla przyszłych mam, zawierające elementy gimnastyki ogólnorozwojowej, pływania oraz aqua aerobiku. Woda podczas ćwiczeń masuje ciało, co likwiduje napięcie i stres, a specjalnie dobrana muzyka podczas zajęć motywuje i wpływa na dobre samopoczucie. Skorzystać mogą przyszłe mamy w każdym stadium ciąży. Nie jest konieczna umiejętność pływania!

Water Trekking – jedyne treningi w aglomeracji łódzkiej

Zajęcia Water trekkingu, odbywające się na bieżniach umieszczonych w wodzie. W treningu wykorzystany jest naturalny opór wody, który nie obciąża nadmiernie stawów. Ze względu na możliwość zmiany intensywności chodu na bieżniach, ćwiczenia mają bardzo spersonalizowany charakter. Do głównych zalet należy łagodny, ale skuteczny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej, efektywna praca układu sercowo-naczyniowego, masaż oraz drenaż limfatyczny w wyniku presji wywieranej przez opór wody. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Szczególnie zalecany uczestnikom z wadami lub schorzeniami kręgosłupa, a także świeżo upieczonym biegaczom ;)

Trening obwodowy w wodzie

Ten rodzaj ćwiczeń przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka kilogramów i poprawić kondycję. Pomagają wykształcić płaski brzuch, jędrne pośladki i wyrzeźbić biceps. Trening odbywa się przy użyciu różnych przyrządów. Serie ćwiczeń odbywają się naprzemiennie z biegiem w wodzie. Jest to trening podobny jeśli chodzi o charakter do treningu obwodowego na siłowni, z tym że dodatkowy opór wody pomaga ćwiczyć jeszcze wydajniej.

Gimnastyka w wodzie

Idealne zajęcia dla seniorów i osób, które chcą poćwiczyć z mniejszą intensywnością treningu. Tak jak  pozostałych zajęciach,  głównym obciążeniem  treningowym jest opór wody, a jej wyporność zmniejsza ryzyko kontuzji. Efekty murowane.

 

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.