Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Aqua Fitness


Woda najzdrowszym obciążeniem

Zajęcia aqua aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni. Nasza oferta obejmuje bardzo szerokie spektrum zajęć dostosowane do różnych  potrzeb i możliwości związanych z kondycją czy wiekiem. Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach w rytm muzyki.

 

Poznaj treningi z obszaru aqua fitness!

 

Aqua Interwał

Wybuchowa mieszanka lekcji aqua cardio i aqua toning. Lekcja składa się z bloków, podczas których pracujemy nad poprawą wydolności układu oddechowego i krążenia, jak również nad zwiększeniem zapasów energii w mięśniach. Rewelacyjnie bawiąc się, możemy popracować nad kondycją, siłą i wytrzymałością. Zajęcia dedykowane wszystkim preferującym intensywny trening w wodzie.

Power Aqua 

Zajęcia o bardzo dużej intensywności (cardio) z użyciem rękawic neoprenowych oraz nakostników. Podobnie jak w przypadku Aqua Interwał, trening składa sięz  bloków ćwiczeń. Organizm wystawiamy na dużą próbę przez konieczność ciągłego pokonywania zwiększonego oporu wody. Zajęcia dedykowane tym, którzy naprawdę chcą się zmęczyć.

Aqua Mama

Zajęcia dla przyszłych mam, zawierające elementy gimnastyki ogólnorozwojowej, pływania oraz aqua aerobiku. Woda podczas ćwiczeń masuje ciało, co likwiduje napięcie i stres, a specjalnie dobrana muzyka podczas zajęć motywuje i wpływa na dobre samopoczucie. Skorzystać mogą przyszłe mamy w każdym stadium ciąży. Nie jest konieczna umiejętność pływania!

Water Trekking

Zajęcia aqua aerobiku, odbywające się na bieżniach umieszczonych w wodzie. W treningu wykorzystany jest naturalny opór wody, który nie obciąża nadmiernie stawów. Ze względu na możliwość zmiany intensywności chodu na bieżniach, ćwiczenia mają bardzo spersonalizowany charakter. Do głównych zalet należy łagodny, ale skuteczny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej, efektywna praca układu sercowo-naczyniowego, masaż oraz drenaż limfatyczny w wyniku presji wywieranej przez opór wody. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Szczególnie zalecany uczestnikom z wadami lub schorzeniami kręgosłupa, a także świeżo upieczonym biegaczom ;)

Trening obwodowy w wodzie

Ten rodzaj ćwiczeń przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka kilogramów i poprawić kondycję. Pomagają wykształcić płaski brzuch, jędrne pośladki i wyrzeźbić biceps. Trening odbywa się przy użyciu różnych przyrządów. Serie ćwiczeń odbywają się naprzemiennie z biegiem w wodzie. Jest to trening podobny jeśli chodzi o charakter do treningu obwodowego na siłowni, z tym że dodatkowy opór wody pomaga ćwiczyć jeszcze wydajniej.

 

[removed] (function() { if(((window.innerWidth > 0) ? window.innerWidth : screen.width) > 640){ var sm = document.createElement('script'); sm.type = 'text/javascript'; sm.async = true; sm.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'app3.salesmanago.pl/dynamic/bk4autmgo3hggic9/popups.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s[removed].insertBefore(sm, s); } })(); [removed]

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj