Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Woda najzdrowszym obciążeniem

Zajęcia aqua aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni. Nasza oferta obejmuje bardzo szerokie spektrum zajęć dostosowane do różnych  potrzeb i możliwości związanych z kondycją czy wiekiem. Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach w rytm muzyki.

 

Poznaj treningi z obszaru aqua fitness!

 

Aqua Interwał

Wybuchowa mieszanka lekcji aqua cardio i aqua toning. Lekcja składa się z bloków, podczas których pracujemy nad poprawą wydolności układu oddechowego i krążenia, jak również nad zwiększeniem zapasów energii w mięśniach. Rewelacyjnie bawiąc się, możemy popracować nad kondycją, siłą i wytrzymałością. Zajęcia dedykowane wszystkim preferującym intensywny trening w wodzie.

Power Aqua 

Zajęcia o bardzo dużej intensywności (cardio) z użyciem rękawic neoprenowych oraz nakostników. Podobnie jak w przypadku Aqua Interwał, trening składa sięz  bloków ćwiczeń. Organizm wystawiamy na dużą próbę przez konieczność ciągłego pokonywania zwiększonego oporu wody. Zajęcia dedykowane tym, którzy naprawdę chcą się zmęczyć.


Trening obwodowy w wodzie

Ten rodzaj ćwiczeń przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka kilogramów i poprawić kondycję. Pomagają wykształcić płaski brzuch, jędrne pośladki i wyrzeźbić biceps. Trening odbywa się przy użyciu różnych przyrządów. Serie ćwiczeń odbywają się naprzemiennie z biegiem w wodzie. Jest to trening podobny jeśli chodzi o charakter do treningu obwodowego na siłowni, z tym że dodatkowy opór wody pomaga ćwiczyć jeszcze wydajniej.


Gimnastyka w wodzie

Idealne zajęcia dla seniorów i osób, które chcą poćwiczyć z mniejszą intensywnością treningu. Tak jak  pozostałych zajęciach,  głównym obciążeniem  treningowym jest opór wody, a jej wyporność zmniejsza ryzyko kontuzji. Efekty murowane.


 

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.