Atrakcje w Stacji Nowa Gdynia

Stacja Nowa GdyniaAtrakcje

Stacja Nowa Gdynia

Hotel Nowa Gdynia

Hotel łączy w sobie ciszę oraz komfort rodzinnego pensjonatu z nowoczesną infrastrukturą. W ofercie znajduje się 18 pokoi w dwóch standardach wyposażenia oraz trzypokojowy, elegancki apartament. Wszystko utrzymane w brytyjskim klimacie z lat 20.

Bowling

Posiadamy do dyspozycji cztery atestowane tory firmy AMF dające możliwość przeprowadzania zawodów nawet rangi mistrzowskiej. Dobra zabawa gwarantowana już od pierwszego rzutu. Nasi pracownicy podpowiedzą jakie są zasady gry a na miejscu będzieci mogli wypożyczyć specjalistyczne obuwie w którym należy grać.

Ancymondo

W ancymondo na urwisy czeka wiele atrakcji. W figlostrefie naprawdę będzie się można bezpiecznie zgubić ;-) a takich ścianek wspinaczkowych jak ancyścianki nie ma nigdzie indziej.

Centrum Sportu Nowa Gdynia

Fitness

Niezależnie od wieku, płci i sprawności fizycznej - każdy może znaleźć najbardziej mu odpowiadającą formę ćwiczeń Układy choreograficzne o różnym stopniu intensywności, kształtujące mięśnie i modelujące sylwetkę. Intensywne zajęcia...

Fitness Kids

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Indoor Cycling / Indoor Walking

Indoor Cycling - trening łączący zajęcia grupowe z kolarskim przygotowaniem na rowerach stacjonarnych. Indoor Walking - trening odbywa się na bieżniach nie-elektrycznych, które napędzane są siłą mięśni.

Zajęcia dla seniorów

Ruch sprzyja zdrowiu i jest zalecany osobom w każdym wieku. Posiadamy bogatą ofertę zróżnicowanych i prozdrowotnych zajęć dedykowanych seniorkom i seniorom. Z dala od miejskiego zgiełku - w samym sercu sosnowego lasu, gdzie jest czas na trening i dobrą kawę na zakończenie zajęć.

eGym / Trening personalny

eGym to absolutna nowość na polskim rynku fitness. Stacja Nowa Gdynia jest pierwszym klubem w Polsce oferującym to rozwiązanie swoim klientom. To kompleksowy, nowoczesny, w pełni cyfrowy system treningowy.

Siłownia

Największe centrum treningu personalnego w Łodzi i okolicach. 650 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia Technogym, Gravity, Pavigym, Concept2, eGym. Wyjątkowa siłownia w Łodzi...

Squash

Baza squasha w SNG to dwie klatki firmy Hollman z drewnianą, legarowaną podłogą firmy Junkers. Duże foyer pozwala komfortowo śledzić rywalizację zarówno podczas zawodów jak i treningów.

Badmintom

Cztery boiska z nawierzchnia OMNISPORT z atestem BWF (Badminton World Federation) i legarowaną podłogą. Najlepsze warunki do uprawiania najszybszej rakietkowej dyscypliny sportowej.

Tenis stołowy

Cztery stoły firmy Joola, legarowana podłoga, wydzielone boksy do grania, szerokie wybiegi. Wszystko w dużej hali przy komfortowym oświetleniu. Na miejscu można wypożyczyć rakietki i kupić piłeczki.

Aquapark Nowa Gdynia

Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG już ponad 15 lat. Wykwalifikowani instruktorzy pomogą dzieciom oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Prowadzimy zajęcia grupowe w różnych kategoriach wiekowych i na rożnym poziomie zaawansowania. Instruktorzy pływania SNG niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy.

Aqua fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.