Nauka pływania grupowa

Stacja Nowa GdyniaAquaparkNauka pływania grupowa

Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Pływać każdy może, trochę lepiej ...

... ale na pewno nie gorzej. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina, a w dzieciach rozbudzili pasję i radość z pływania. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. W sezonie 2019/2020 prowadzimy zajęcia w różnych kategoriach wiekowych i na rożnym poziomie zaawansowania.

Pod opisami zajęć znajdują się linki do aktualnych grafików i cennika.

 
NAUKA PŁYWANIA:

Przedszkole pływackie 

Zajęcia dla dzieci w wieku 5 lat. Przede wszystkim mają na celu oswojenie dzieci z wodą i czerpanie przyjemności z przebywania z basenie. 
Grupy: 14 osób. Czas trwania zajęć: 30 minut.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. W karnecie kursowym 10 lekcji. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.


Nauka pływania: dzieci 6-8 i 9-11 lat

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych (dla których jest to kontynuacja nauki pływania) 
Grupy: 14 osób. Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Po zakończeniu zajęć pływackich (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.

 

Nauka pływania z zajęciami ogólnorozwojowymi: dzieci 6-8 lat
Zajęcia dla początkujących.
Grupy: 15 osób. Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie oraz zajęcia ogólnorozwojowe w centrum sportu SNG (piątki przed lekcją pływania, godz. 15.30). Po zakończeniu zajęć (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.Młodzież i dorośli

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Grupy: 14 osób. Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.


PŁYWANIE SPORTOWE DLA DZIECI

Zajęcia dla grup zaawansowanych z naciskiem na doskonalenie techniki pływania.

Dzieci 9-11 lat
Grupy: 14 osób Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, dodatkowo 1 raz w tygodniu przed treningiem pływackim ma miejsce trening ogólnorozwojowy.
W karnecie kursowym 10 lekcji.

 

Dzieci powyżej 11 lat
Grupy: 14 osób. Czas: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, dodatkowo 1 raz w tygodniu przed treningiem pływackim ma miejsce trening ogólnorozwojowy. W karnecie kursowym 10 lekcji.


 

HALLIWICK

UWAGA!!! Zajęcia specjalistyczne prowadzone po uzgodnieniu terminu

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych głównie niepełnosprawnych, ale również zdrowych prowadzone wg koncepcji Halliwick stworzonej przez Jamesa McMillana. Program bazuje na 10. punktowym programie nauczania Halliwick, który obejmuje m.in. takie zagadnienia jak przystosowanie psychiczne, niezależność, wypór czy równowaga w bezruchu. Wszystkie zajęcia zawierają w sobie elementy zabawy, współpracy i współzawodnictwa. Zajęcia prowadzone są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z instruktorem. Wejście na basen uczestników zajęć wyłącznie z opiekunem.


UWAGA!!! Przed wykupieniem kursu należy zapoznać się z Regulaminem kursów pływania

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.