Nauka pływania grupowa

Stacja Nowa GdyniaAquaparkNauka pływania grupowa

Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Pływać każdy może, trochę lepiej ...

... ale na pewno nie gorzej. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina, a w dzieciach rozbudzili pasję i radość z pływania. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Prowadzimy zajęcia w różnych kategoriach wiekowych i na rożnym poziomie zaawansowania.

Pod opisami zajęć znajdują się linki do aktualnych grafików i cennika.

NAUKA PŁYWANIA:
Przedszkole pływackie 

Zajęcia dla dzieci w wieku 5 lat. Przede wszystkim mają na celu oswojenie dzieci z wodą i czerpanie przyjemności z przebywania z basenie. 
Grupy: 14 osób. Czas trwania zajęć: 30 minut.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. W karnecie kursowym 10 lekcji. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Nauka pływania: dzieci 6-8 i 9-11 lat

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych (dla których jest to kontynuacja nauki pływania) 
Grupy: 14 osób. Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Po zakończeniu zajęć pływackich (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.

Nauka pływania z zajęciami ogólnorozwojowymi: dzieci 6-8 lat

Zajęcia dla początkujących.
Grupy: 15 osób. Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie oraz zajęcia ogólnorozwojowe w centrum sportu SNG (piątki przed lekcją pływania, godz. 15.30). Po zakończeniu zajęć (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.

Młodzież i dorośli

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Grupy: 14 osób. Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 lekcji.

PŁYWANIE SPORTOWE DLA DZIECI
Zajęcia dla grup zaawansowanych z naciskiem na doskonalenie techniki pływania.

Dzieci 9-11 lat
Grupy: 14 osób Czas trwania zajęć: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, dodatkowo 1 raz w tygodniu przed treningiem pływackim ma miejsce trening ogólnorozwojowy.
W karnecie kursowym 10 lekcji.

Dzieci powyżej 11 lat

Grupy: 14 osób. Czas: 45 min.
W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, dodatkowo 1 raz w tygodniu przed treningiem pływackim ma miejsce trening ogólnorozwojowy. W karnecie kursowym 10 lekcji.

UWAGA!!! Przed wykupieniem kursu należy zapoznać się z Regulaminem kursów pływania

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.