Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Nauka pływania grupowa


Pływać każdy może, trochę lepiej ...

... ale lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. W sezonie 2017/2018 prowadzimy zajęcia w poniższych grupach i kategoriach wiekowych:

 

NAUKA PŁYWANIA

Przedszkole pływackie (nowość!)
- zajęcia dla dzieci w wieku 5 lat.
Grupa: 14 osób. Czas: 30 minut. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. W karnecie kursowym 10 zajęć. Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu.


Dzieci 6-8 i 9-11 lat

- zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Grupa: 14 osób. Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Po zakończeniu zajęć pływackich (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 zajęć.

 

Dzieci 6-8 lat
- zajęcia dla początkujących
Grupa: 15 osób. Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie i zajęcia ogólnorozwojowe w Centrum Sportu (wtorek, godz. 15.30). Po zakończeniu zajęć (po 45 minutach) instruktor odprowadza dzieci do szatni. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 zajęć.Młodzież i dorośli

- zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Grupa: 14 osób. Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. W karnecie kursowym 10 zajęć.

Karnet ważny 84 dni od daty pierwszych zajęć.


PŁYWANIE SPORTOWE DLA DZIECI

Dzieci 9-11 lat
Grupa: 14 osób Czas: 45 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, dodatkowo 1 raz w tygodniu planowany jest trening ogólnorozwojowy.
W karnecie kursowym 10 zajęć.

 


Dzieci powyżej 11 lat

Grupa: 14 osób. Czas: 45-60 min. W cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Dodatkowo 1 raz w tygodniu trening ogólnorozwojowy
W karnecie kursowym 10 zajęć.

Karnet ważny 49 dni od daty pierwszych zajęć.

 

HALLIWICK

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych głównie niepełnosprawnych, ale również zdrowych prowadzone wg koncepcji Halliwick stworzonej przez Jamesa McMillana. Program bazuje na 10. punktowym programie nauczania Halliwick, który obejmuje m.in. takie zagadnienia jak przystosowanie psychiczne, niezależność, wypór czy równowaga w bezruchu. Wszystkie zajęcia zawierają w sobie elementy zabawy, współpracy i współzawodnictwa. Zajęcia prowadzone są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z instruktorem. Wejście na basen uczestników zajęć wyłącznie z opiekunem.


UWAGA!!! Przed rozpoczęciemy kursu należy zapoznać się z Regulaminem kursów pływania

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj