Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Indoor Cycling-Walking


Indoor Cycling

Zajęcia grupowe na rowerach stacjonarnych mające większość cech treningu kolarskiego. Dzięki muzyce, planowaniu treningu przez prowadzącego instruktora i jeździe w grupie indoor cycling przynosi wiele wymiernych korzyści - daje mnóstwo przyjemności, poprawia wydolność organizmu, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia system odpornościowy i sprzyja wydzielaniu się endorfin. Jest to trening nie obciążający stawów mający wszystkie cechy intensywnego treningu spalająco-wytrzymałościowego. Dzięki trzem poziomom zaawansowania na których odbywają się zajęcia można łatwo dopasować trening do swoich obecnych możliwości.

Często w czasie zajęć instruktorzy wprowadzają dodatkowe elementy motywujące i uatrakcyjniające trening, takie jak jazda po pięknych trasach rowerowych puszczanych na ekranie z rzutnika. Na tej zasadzie odbywają się też kilka razy w roku maratony rowerowe.

W Stacji Nowa Gdynia korzystamy z rozwiązania - Technogym Group Cycle™. To zupełnie nowa forma treningu z obszaru Indoor Cycling. Dzięki spięciu wszystkich rowerów w jeden ekosystem, uczestnicy zajęć wspólnie podejmują wyzwania treningowe, mogą na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia, inspirować się jazdą innych i wyznaczać sobie nowe cele. Więcej

 

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali z widokiem na otaczający SNG las lub w miesiącach wiosenno-letnich na tarasie bezpośrednio nad stawem.

Wszyscy instruktorzy SNG posiadają stosowne uprawnienia i certyfikaty wydane przez potwierdzające ich kompetencje i prawo do prowadzenia zajęć.

 

Indoor Walking

Zdobywająca coraz większą popularność forma treningu na bieżniach nie-elektrycznych, napędzanych siłą mięśni. Ustawione pod odpowiedni kątem imitują różnorodne  wyprofilowanie podłoża. Pod okiem instruktora, w rytm muzyki, ćwiczenia wykonywane z odpowiednią ilością powtórzeń, czasem przy użyciu dodatkowych obciążeń (ciężarków), w prostych układach choreograficznych, obciążając wszystkie partie mięśni. Zajęcia w zależności od tempa w którym są prowadzone sprzyjają szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu jak rónież kształtowaniu sylwetki.

Trening dedykowany szerokiej grupie potencjalnych uczestników, w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

 

Indoor Cycling - trening łączący zajęcia grupowe z kolarskim przygotowaniem na rowerach stacjonarnych. Indoor Walking - trening odbywa się na bieżniach nie-elektrycznych, które napędzane są siłą mięśni. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali, na najlepszych dostępnych urządzeniach - rowerach marki Schwinn i bieżniach Walker

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj