Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Indoor Cycling-Walking


Indoor Cycling

Zajęcia grupowe na rowerach stacjonarnych mające większość cech treningu kolarskiego. Dzięki muzyce, planowaniu treningu przez prowadzącego instruktora i jeździe w grupie indoor cycling przynosi wiele wymiernych korzyści - daje mnóstwo przyjemności, poprawia wydolność organizmu, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia system odpornościowy i sprzyja wydzielaniu się endorfin. Jest to trening nie obciążający stawów mający wszystkie cechy intensywnego treningu spalająco-wytrzymałościowego. Dzięki trzem poziomom zaawansowania na których odbywają się zajęcia można łatwo dopasować trening do swoich obecnych możliwości.

Często w czasie zajęć instruktorzy wprowadzają dodatkowe elementy motywujące i uatrakcyjniające trening, takie jak jazda po pięknych trasach rowerowych puszczanych na ekranie z rzutnika. Na tej zasadzie odbywają się też kilka razy w roku maratony rowerowe.

W Stacji Nowa Gdynia korzystamy z rozwiązania - Technogym Group Cycle™. To zupełnie nowa forma treningu z obszaru Indoor Cycling. Dzięki spięciu wszystkich rowerów w jeden ekosystem, uczestnicy zajęć wspólnie podejmują wyzwania treningowe, mogą na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia, inspirować się jazdą innych i wyznaczać sobie nowe cele. Więcej

 

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali z widokiem na otaczający SNG las lub w miesiącach wiosenno-letnich na tarasie bezpośrednio nad stawem.

Wszyscy instruktorzy SNG posiadają stosowne uprawnienia i certyfikaty wydane przez potwierdzające ich kompetencje i prawo do prowadzenia zajęć.

 

Indoor Walking

Zdobywająca coraz większą popularność forma treningu na bieżniach nie-elektrycznych, napędzanych siłą mięśni. Ustawione pod odpowiedni kątem imitują różnorodne  wyprofilowanie podłoża. Pod okiem instruktora, w rytm muzyki, ćwiczenia wykonywane z odpowiednią ilością powtórzeń, czasem przy użyciu dodatkowych obciążeń (ciężarków), w prostych układach choreograficznych, obciążając wszystkie partie mięśni. Zajęcia w zależności od tempa w którym są prowadzone sprzyjają szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu jak rónież kształtowaniu sylwetki.

Trening dedykowany szerokiej grupie potencjalnych uczestników, w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

 

Indoor Cycling - trening łączący zajęcia grupowe z kolarskim przygotowaniem na rowerach stacjonarnych. Indoor Walking - trening odbywa się na bieżniach nie-elektrycznych, które napędzane są siłą mięśni. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali, na najlepszych dostępnych urządzeniach - rowerach marki Schwinn i bieżniach Walker

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj