Fitness

Niezależnie od wieku, płci i sprawności fizycznej - każdy może znaleźć najbardziej mu odpowiadającą formę ćwiczeń Układy choreograficzne o różnym stopniu intensywności, kształtujące mięśnie i modelujące sylwetkę. Intensywne zajęcia wydolnościowe, pozwalające spalić dużo kalorii. Mniej obciążającą gimnastykę dla seniorów, oraz wiele zajęć dedykowanych poszczególnych partiom mięśni.

Siłownia / 360 fit zone

Największe centrum treningu personalnego w Łodzi i okolicach. 650 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia Technogym, Gravity, Pavigym, Concept2, eGym. Wyjątkowa siłownia w Łodzi, Zgierzu i okolicach

eGym / Trening personalny

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią? Ćwicz pod okiem trenera personalnego. Siłownia w Stacji Nowa Gdynia to miejsce, w którym możesz rozpocząć trening obwodowy, cardio czy siłowy. Zapraszamy mieszkańców Łodzi i Zgierza. A może w grupie byłoby ci łatwiej? Sprawdź naszą ofertę zajęć grupowych i innych aktywności fizycznych. Wspólnie powalczmy o lepszą sylwetkę, kondycję oraz zdrowie.

Fitness Kids

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Indoor Cycling

Zajęcia grupowe na rowerach stacjonarnych mające większość cech treningu kolarskiego. Dzięki muzyce, planowaniu treningu przez prowadzącego instruktora i jeździe w grupie indoor cycling przynosi wiele wymiernych korzyści - daje mnóstwo przyjemności, poprawia wydolność organizmu, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia system odpornościowy i sprzyja wydzielaniu się endorfin. Jest to trening nie obciążający stawów mający wszystkie cechy intensywnego treningu spalająco-wytrzymałościowego. Dzięki trzem poziomom zaawansowania na których odbywają się zajęcia można łatwo dopasować trening do swoich obecnych możliwości.

Często w czasie zajęć instruktorzy wprowadzają dodatkowe elementy motywujące i uatrakcyjniające trening, takie jak jazda po pięknych trasach rowerowych puszczanych na ekranie z rzutnika. Na tej zasadzie odbywają się też kilka razy w roku maratony rowerowe.

W Stacji Nowa Gdynia korzystamy z rozwiązania - Technogym Group Cycle™. To zupełnie nowa forma treningu z obszaru Indoor Cycling. Dzięki spięciu wszystkich rowerów w jeden ekosystem, uczestnicy zajęć wspólnie podejmują wyzwania treningowe, mogą na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia, inspirować się jazdą innych i wyznaczać sobie nowe cele. Więcej

 

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali z widokiem na otaczający SNG las lub w miesiącach wiosenno-letnich na tarasie bezpośrednio nad stawem.

Wszyscy instruktorzy SNG posiadają stosowne uprawnienia i certyfikaty wydane przez potwierdzające ich kompetencje i prawo do prowadzenia zajęć.

 

Indoor Walking

Zdobywająca coraz większą popularność forma treningu na bieżniach nie-elektrycznych, napędzanych siłą mięśni. Ustawione pod odpowiedni kątem imitują różnorodne  wyprofilowanie podłoża. Pod okiem instruktora, w rytm muzyki, ćwiczenia wykonywane z odpowiednią ilością powtórzeń, czasem przy użyciu dodatkowych obciążeń (ciężarków), w prostych układach choreograficznych, obciążając wszystkie partie mięśni. Zajęcia w zależności od tempa w którym są prowadzone sprzyjają szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu jak rónież kształtowaniu sylwetki.

Trening dedykowany szerokiej grupie potencjalnych uczestników, w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

 

Indoor Cycling - trening łączący zajęcia grupowe z kolarskim przygotowaniem na rowerach stacjonarnych. Indoor Walking - trening odbywa się na bieżniach nie-elektrycznych, które napędzane są siłą mięśni. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali, na najlepszych dostępnych urządzeniach - rowerach marki Schwinn i bieżniach Walker