Squash

Baza squasha w SNG to trzy klatki firmy Hollman z drewnianą, legarowaną podłogą firmy Junkers.

Badminton

Cztery boiska z nawierzchnia OMNISPORT z atestem BWF (Badminton World Federation) i legarowaną podłogą. Najlepsze warunki do uprawiania najszybszej rakietkowej dyscypliny sportowej.

Tenis stołowy

Cztery stoły firmy Joola, legarowana podłoga, wydzielone boksy do grania, szerokie wybiegi. Wszystko w dużej hali przy komfortowym oświetleniu.

Aktualności Zobacz wszystkie

 

Po dłuższej przerwie zapraszamy na amatorski turniej badmintona - edycja jesienna. Gramy 13 października 2018 w kategoriach FUN Open, Deble oraz Lejdis.

 

UWAGA!!! Od 1 lipca poszerzona została oferta skierowana do posiadaczy kart Multisport. Wydawca karty, firma Benefit Systems dopłaca do każdej rozpoczętej godziny gry 15 zł.

 

Turniej odbędzie się 12 maja 2018r. Komunikat turniejowy i formularze zapisów.

 

III edycja SNG Bad Grand Slam 2017/2018. Gramy 20 stycznia. Mile widziane karnawałowe wersje strojów sportowych za co oczywiście przewidziane są nagrody specjalne :-)

 

Dziękujemy za udział w sobotnim turnieju i gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom. Dwa złota zgarnął Dawid Maron, który debiutował w SNG. W tradycyjnym losowaniu spódniczka przypadła Michałowi Pisarskiemu. Meczom przyglądał się czujnie nasz mistrz Bartek Mróz. Więcej informacji w linku.

Grafik na dzisiaj28 maj 2024