Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Majówkowy turniej badmintona 2018

03maj

Turniej odbędzie się 12 maja 2018r. Komunikat turniejowy i formularze zapisów.
Komunikat turniejowy

Termin: 12 maja 2018 (sobota)

 

Kategorie: FUN, Deble

Udział min. 8 zawodników lub 8 par w przypadku gier deblowych.

Początek rozgrywek: kategoria FUN - ok godz. 8.30. Deble - ok. 11.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier zostaną podane w piątkowym komunikacie po ustaleniu liczby uczestników.

Każdy zawodnik może brać udział zarówno w grze pojedyńczej oraz grze podwójnej.

Zakończenie gier ok. godz. 17.00.

 

Wpisowe:

40 zł za udział w grze
30 zł od zawodnika biorącego udział tylko w w grze podwójnej
60 zł od zawodnika biorącego udział w grze pojedynczej i podwójnej

Płatne w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:

BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - z tytułem - imię i nazwisko, kategoria, mikołajkowy turniej badmintona.

Zgłoszenia: Przyjmujemy do czwartku (10 maja) do godz. 19.00 - poprzez formularz rejestracyjny na stronie lub w recepcji SNG.


Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek (11 maja) o godz. 12.00 i zostaną opublikowane na stronie internetowej. W losowaniu biorą udział zawodnicy, którzy opłacili wpisowe.

W poszczególnych kategoriach turniejowych gramy systemem grupowo - pucharowym lub pucharowym. O wyborze formy rozgrywek decyduje sędzia główny po zamknięciu listy zgłoszeń i weryfikacji liczby uczestników. Liczba grup i zawodników w grupach zależy od liczby zgłoszonych zawodników. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

W kategorii deblowej może wziąć udział każdy kto czuje się na siłach, zawodnicy w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad. W kategorii FUN grają osoby, które nie są lub nie były klasyfikowane na listach PZBad.

Zawodnicy w grach deblowych grają lotkami piórowymi (należy je zorganizować we własnym zakresie) W kategorii FUN pierwszeństwo mają również lotki piórowe (zorganizowane we własnym zakresie) lub, jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik, mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotek decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

 

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

 

Nagrody: będą - rzeczowe, które będziemy rozdawać wśród wszystkich uczestników ok. godz. 13.00

Dla zwycięzców - medale i dyplomy.

Postaramy się również jak zawsze dostarczyć Wam trochę kalorii.

 

Do zobaczenia!

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj