Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Turniej badmintona MAXX PAB 1000 Premium

25lut

10 marca 2019r. został rozegrany turniej zaliczany do rankingu polskich amatorów badmintona - MAXX PAB 1000 Premium. To pierwszy turniej z cyklu organizowanego przez Polskich Aamatorów Badmintona na kortach Stacji Nowa Gdynia - dodatkowo na dobry początek - podwójnie punktowany! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów!

 

W turnieju  MAXX PAB 1000 Premium wzięło udział 40 zawodników. Część to dobrze znani gracze na codzień trenujący w SNG, ale widzieliśmy też sporo nowych twarzy.

Turniej był organizowany przez Jacka Jagodzińskiego z klubu Millenium Warszawa. Sędzią głównym był zaprzyjaźniony z SNG Rafał Grenda (UKS Korona). Wyniki turnieju oraz zdjęcia są dostępne pod linkiem: http://badminton.pl/aktualnosci/161-maxx-pab-1000-premium-w-zgierzu 

 


 

 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem turnieju dostępnym w załączniku poniżej

 

Turniej odbędzie się 10 marca 2019r. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 marca 2019 do godz. 20:00

Kategorie turniejowe:

- singiel mężczyzn open KAT.A
- singiel mężczyzn open KAT.B
- singiel mężczyzn 45+
- singiel mężczyzn 55+
- singiel kobiet
- debel kobiet

- debel mężczyzn
- mixt
- turniej par rodzinnych

 

Na końcu regulaminu znajduje się formularz zgłoszeniowy, który wypełniony należy przesłać mailem do sędziego głównego turnieju Rafała Grendy:

rafal.grenda@ukskorona.pl z kopią do j.jagodzinski@badminton.pl

 

 

 

 

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj