Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Badminton


Dysponujemy jedną z najlepszych stałych baz treningowych do uprawniania  badmintona  w centralnej Polsce - najszybszej dyscypliny rakietowej.

Dysponujemy czterema boiskami z nawierzchnia OMNISPORT z atestem BWF (Badminton World Federation) i legarowaną podłogą chroniącą stawy i więzadła graczy.

Boiska spełniają wymogi rozgrywek rangi mistrzostw Polski.

Z ośrodkiem współpracują trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży. W Stacji Nowa Gdynia cyklicznie odbywają się turnieje badmintonowe w których biorą udział zarówno amatorzy jak i byli zawodnicy i członkowie kadry narodowej.

Na miejscu można wypożyczyć rakiety do badmintona a także kupić lotki.

W Stacji Nowa Gdynia pod okiem byłego zawodnika Kadry Polski trenuje m.in. Michał Kikosicki - jeden z najlepszych w swojej kategorii wiekowej, członek juniorskiej Kadry Polski oraz aktualny wicemistrz Polski w kategorii juniorów młodszych.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qMCsc37Kt4Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cztery boiska z nawierzchnia OMNISPORT z atestem BWF (Badminton World Federation) i legarowaną podłogą. Najlepsze warunki do uprawiania najszybszej rakietkowej dyscypliny sportowej.

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj