Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

V Bieg szlakiem Dzikiej Kaczki

15cze

Było genialnie! Sportowo i na wesoło! Dziękujemy! :) Najmłodsi zawodnicy na start! Tak jak w latach ubiegłych będzie walka o sławę, medale, nagrody, ale przede wszystkim - o ukończenie biegu! Startujemy w trzech grupach wiekowych na dystansach 400 m i 800 metrów cross!

 

Zapraszamy do zapisów przez serwis inesSport:

Link do ZAPISÓW na Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki!

Zanotujcie termin w kalendarzu i zacznijcie przygotowania - 15 czerwca 2019r. (sobota)

 Już po raz piąty organizujemy dla Was radosny bieg w pięknych okolicznościach przyrody - zapraszamy oczywiście z całymi rodzinami. Ale w tym biegu najważniejsze są - dzieciaki!

Ale do rzeczy! WAŻNE informacje:
1. Wpisowe - Nie Ma ;)
2. Zgłoszenia przez serwis inesSport - link wkrótce!
3. Pakiet startowy - medal dla każdego uczestnika, numer startowy, woda i koszulka (opcjonalnie, szczegóły w regulaminie)
4. Biuro Zawodów otwarte - 13.06 i 14.06 w godzinach 14:00 do 19:00 w recepcji głównej centrum sportu SNG
5. Regulamin - patrz załącznik!

Krasnale (2013 i młodsi) będą miały do pokonania dystans 400 metrów! To już poważne wyzwanie dla najmniejszych nóg. Szybka trasa wokół stawu (można biec z rodzicem :-)), prawdziwa koszulka biegowa na zachętę i medal dla zwycięzców. A zwycięzcą jest każdy! (Przedszkole)

Starsze dzieci - skrzaty - (roczniki 2009 - 2012) pobiegną ten sam dystans, ale już samodzielnie. (Klasy I-III)

A najstarsi twardziele (roczniki 2005 - 2008) będą startowały w kategorii Cross i będą mieli do pokonania ok. 800 metrów częściowo w terenie - impreza z przeszkodami dla prawdziwych twardzieli. Dla nich również koszulki startowe, medale na mecie, a nagrody i puchary dla zwycięzców. (Klasy IV-VI)

Link do zapisów:

Link do ZAPISÓW na Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki!

 

Gdzieś w tzw. międzyczasie w Stacji Nowa Gdynia, będą się też działy inne cuda.

Tutaj znajdziecie szczegóły - niebawem! ;)

 

Regulamin Biegów do pobrania w załączniku!

 

Przypominamy rodzicom i starszym dzieciom - uczniom siódmych klas i gimanzjalistom, że dla nich mamy propozycję biegu na 1 Milę - IV. Bieg Lotem Bociana - więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

 

 

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj