Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

IV Bieg Bociana na 1 Milę - 15 czerwca - start godz. 9:00

15cze

Było genialnie! Dziękujemy! :) Dwa kółka wokół stawu. Królewski dystans. Tyle ma nowogdyńska 1.mila (oczywiście z atestem PZLA). W tym roku zapraszmy na trzecią edycję biegu na tym królewskim dystansie - będą koszulki, medale i dobry wydłużony sprint :-). Zapraszamy 16 czerwca w ramach pikniku rodzinnego rozRUCH!!!z Atlasem.

 

Zapisy przes serwis inesSport - bezspośredni LINK DO ZAPISÓW na Bieg na 1. Milę


 

Czwarta edycja Biegu Bociana będzie miała miejsce 15 czerwca 2019 o godz. 9.00 w ramach pikniku roZRUCH!!! Atestowana trasa. Dwa kółka wokół stawu. Wyniki uznawane oficjalnie na stronach biegowych.

Dlaczego Lot Bociana? Bo wspiera nas wyjątkowy partner - marka Atlas. U nas w SNG zadomowiły sie kaczki, Atlas dowozi Bociany. I dzięki tej doskonałej współpracy mamy dla Was również m.in koszulki startowe i atrakcyjne nagrody. Wpisowe - do 2 czerwca jedynie 20 zł! Potem o 10 zł drożej. Liczba miejsc ograniczona - także nie zwlekajcie z zapisami.

Startujemy w kategoriach Open i Gimnazja. Odrębna klasyfikacja Pań i Panów. Z Gimnazjalistami mogą startować uczniowie obecnych klas siódmych szkół podstawowych.

Link do zapisów: TUTAJ!

Regulamin biegów w załączniku na dole strony!

Zapisy poprzez stronę naszego partnera biegu- inesSport - LINK DO ZAPISÓW na Bieg na 1. Milę

 

Przypominamy też o biegach dla dzieci - IV Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki - również w ramach pikniku rozRUCH!!! Więcej szczegółów ZNAJDZIECIE TUTAJ!

 

 

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj