Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Mikołajkowy turniej badmintona - II runda SNG Bad Grand Slam

05gru

33 graczy w kategorii FUN i 8 w kategorii PRO - graliśmy do 19.00. Dawno w FUNie nie był takiej ilości wyrównanych pojedynków.

Mikołaje dopisali jak co roku. I wszyscy z mocnym nastawieniem nieodpuszczania do samego końca. Bardzo dużo pojedynków trzysetowych w tym ten, który zamykał cały turniej pomiędzy Sławkiem Barczykiem a Piotrem Szafrańskim. (Chwilę wcześniej Piotr również w trzech setach pokonał Marcina Nowaka. W FUNie stawkę Łodzian pogodził zawodnik"przyjezdny" z Zabrza - Robert Borszcz. Czekamy na rewanż w czasie turnieju karnawałowego (6 lutego). W kategorii PRO, pod nieobecność zawodników eksportowych (III miejsce w singlu Michała Kikosickiego  w Tallinie - gratulacje) na podium wrócili "starzy znajomi" - wygrał jak za dawnych dobrych czasów Grzesiek Włodarczyk.

Dziękujemy wszystkim Mikołajom i do zobaczenia w lutym na turnieju III rundy SNG Grand Slam.

 Wyniki Turnieju Mikołajkowego SNG HO! HO! HO! Cup 2015

Kategoria PRO

  1. Grzegorz Włodarczyk
  2. Marek Olszta
  3. Piotr Gulak
  4. Artur Szymczak

Kategoria FUN

  1. Robert Borszcz
  2. Paweł Matczak
  3. Sławek Barczyk
  4. Piotr Szafrański

 

 


 


Wyniki losowania par turniejowych

Kategoria FUN- początek rozgrywek - godz. 9.00

Kategoria PRO - tabela - początek rozgrywek - godz. 11.00

Eliminacje - godz. 8.00 - 4 zawodników (Hertel, Wróbel, Drobnik, Nogal) - gramy 2+2. Losowanie par eliminacyjnych przed rozpoczęciem o godz. 8.00.

Tabele turniejowe - w załącznikach na dole komunikatu pod zdjęciem
Do klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam liczą się punkty z czterech turniejów cyklu. Tak jak w zeszłym roku, pierwszym był rozgrywany we wrześniu Turniej Otwarcia Sezonu. Drugi to właśnie turniej mikołajkowy.

Do turnieju mikołajkowego zapisać się może każdy, niezależnie od tego czy brał udział w Turnieju Otwarcia i czy chce być klasyfikowany w klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam. Bieżącą klasyfikację turniejową oraz regulamin rozgrwek znadziecie TUTAJ

 

Link do rejestracji na turniej

 

Komunikat turniejowy

Termin: 5 grudnia 2015 (sobota)

Kategorie: PRO, FUN, Lejdis - jeśli zgłosi się min. 6 pań. Jeśli nie - zawsze Paniom proponujemy udział w kategorii FUN.

Start: kategoria FUN ok. godz. 9.30 (jeśli będą konieczne eliminacje to odbędą się przed turniejem głównym. Kategoria PRO - ok. 11.00, kategoria Lejdis - ok. 12.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie po ustaleniu liczby uczestników.

Zakończenie gier ok. godz. 17.00.

Wpisowe 40 zł w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:
BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - z tytułem - mikołajkowy turniej badmintona.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (3 grudnia) do godz. 19.00 - poprzez formularz na stronie (link powyżej).

Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek o godz. 12.00 i zostaną opublikowane na stronie internetowej. W losowaniu biorą udział zawodnicy, którzy opłacili wpisowe.

Uwaga, w kategorii FUN w turnieju głównym grają 32 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie więcej, to osoby z miejsc od 30 w górę będą grały eliminacje które wyłonią pozostałych dwóch zawodników. O kolejności na liście zgłoszeń decyduje opłacenie wpisowego do turnieju. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

Gramy znanym systemem - w kategorii PRO może wziąć udział każdy kto czuje się na siłach, zawodnicy w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad.Pozostałych zapraszanym do udziału w kategorii FUN. Ponawiamy nasz apel do Pań o wzięcie udziału w turneju w kategorii Lejdis.

Wpisowe jest jedno od gracza. Nie ma możliwości gry w dwóch kategoriach.

W każdej kategorii obowiązuje minimalna liczba sześciu uczestników, aby rozgrywki w danej kategorii zostały przeprowadzone.

Zawodnicy kategorii PRO grają lotkami piórowymi (należy je zorganizować we własnym zakresie) W kategorii FUN pierwszeństwo mają również lotki piórowe (zorganizowane we własnym zakresie) lub, jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik, mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników.

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody - będą - rzeczowe, które będziemy rozdawać wśród wszystkich uczestników ok. godz. 12.00

Oczywiście OBOWIĄZKOWO gramy w czapeczkach, które zapewnia organizator. Postaramy się również jak zawsze dostarczyć Wam trochę kalorii.

Do zobaczenia.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj