Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

SNG Bad Grand Slam

01cze

Wyniki turnieju MASTERS poniżej a całego cyklu SNG Bad Gran Slam w kategoriach PRO i FUN w załączniku. Gratulujemy zwycięzcom turnieju oraz wszystkim zawodnikom startującym w kategoriach WPRO i FUN.

 

Wyniki turnieju MASTERS:

Kategoria PRO

  1. Dariusz Janik
  2. Hubert Pączek
  3. Michał Kikosicki
  4. Piotr Gulak

Kategoria FUN

  1. Robert Borszcz
  2. Filip Mamot
  3. Rafał Piotrowski

 

 


 

Znamy finalistów drugiej edycji SNG Bad Grand Slam. 

W czterech turniejach cyklu wzięło udział łącznie 76 zawodników. Brakowało niestety Pań aby stworzyć kategorię Lejdis, ale te co brały udział - walczył bardzo dzielnie.

Tradycyjnie, najlepszą ósemkę wśród zawodników z kategorii PRO, oraz szesnastu najlepszych w kategorii FUN zapraszamy na turniej Masters - takie nieoficjalne mistrzostwa świata naszego cyklu.

Oficjalne wyniki znajdują się już w załącznikach na stronie (poniżej).

Miło nam poinformować, że zwycięzcami samego cyklu został Grzesiek Włodarczyk w kat. PRO oraz Paweł Matczak w kat. FUN. Regularność - to słowo klucz do sukcesu. Gratulujemy - zwycięzcom oddamy honory w czasie gali medalowej po zakończeniu turnieju Masters.

Aby potwierdzić udział w turnieju Masters, należy wypełnić zgłoszenie (TUTAJ). Czekamy na zgłoszenia zakwalifikowanych zawodników do 10 czerwca. W przypadku braku zgłoszenia zawodników z pierwszej ósemki (PRO) i szesnastki (FUN), będziemy zapraszać telefonicznie zawodników z dalszych miejsc, do uzupełnienia drabinek.

Wpisowe w turnieju Masters wynosi 30zł. W cenie wpisowego koszulka turniejowa oraz udział w Players' Party. (z udziałem również zawodników biorących udział w Atlas SNG Racketlon Cup).

Wpisowe: 30 zł w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:
BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - w tytule: Turniej masters. imię, nazwisko.

Turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym (FUN) oraz grupowo-pucharowym (PRO). Sędzią głównym turnieju jest Robert Kolasa.

 


 

 

Pierwszym turniejem był turniej otwarcia Sezonu w SNG. Drugim - Mikołajkowy. Trzeci to Post-karnawałowy. Potem Majówkowy i na koniec - dla najlepszych - Creme de la Creme - turniej Masters. Idea jest prosta jak budowa cepa i taka sama jak w każdym tego typu cyklu - punkty zdobyte we wszystkich turniejach sumują się do ogólnego rankingu.

Najlepsi po czterech turniejach spotykają się na turnieju Masters 18 czerwca 2016r .W turniejach klasyfikacyjnych gramy jak zawsze - o honor i sławę. Nagrody losujemy wśród wszystkich, dla zwycięzców mamy dyplomy i medale. A w Masters... w Masters chyba pokusimy się o jakieś nagrody również zwycięzców. I puchary - pełna opcja. 

sng bad grand slam

W turniejach grać może każdy, nawet jak nie jest lub nie chce być klasyfikowany. Do cyklu można dołączyć w każdym momencie - nawet jeśli ominęło się pierwszy turniej. Gramy w znanych nowogdyńskich kategoriach: PRO, FUN i Lejdis. Gramy w grupach bądź pucharowo albo systemem łączonym - priorytetem jest aby rozegrać maksymalnie dużo gier w zaplanowanym czasie. O systemie rozgrywek decyduje sędzia główny cyklu Robert Kolasa. O całej reszcie dowiecie się z regulaminu.

Jak zawsze chętnie wysłuchamy wszelkich uwag w czasie turniejów, aby wprowadzić stosowne zmiany w przyszłorocznym cyklu. Zawsze obowiązuje nowogdyńska zasada - dużo grania i dobrej zabawy i jest nadrzędna nad wytycznymi różnych organizacji i stowarzyszeń.


Poniżej w załącznikach znajdziecie klasyfikację końćową oraz Regulamin rozgrywek SNG Bad Grand Slam

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj