Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Karnawałowy turniej badmintona - 6 lutego (sobota)

06lut

III runda SNG Grand Slam już za nami. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, nieobecni niech żałują ;-). Wyniki poniżej. Czwarta runda - w maju!

 

Wyniki Turnieju Karnawałowego 2016

Kategoria PRO

  1. Grzegorz Włodarczyk
  2. Jerzy Kaźmierczak
  3. Mateusz Podlewski
  4. Tomasz Dobrowolski

Kategoria FUN

  1. Robert Borszcz
  2. Paweł Matczak
  3. Filip Mamot
  4. Andrzej Tomaszewski

 

 

 

Informacje organizacyjne po losowaniu. Wyniki losowania - w załącznikach pod komunikatem turniejowym

Kategoria FUN - początek gier o godz. 8.30 zgodnie z planem gier w zał

Kategoria PRO - początek gier o godz. 11.30

Losowanie nagród - 13.00

 


Sytuacja w tabeli SNG Grand Slam po dwóch turniejach wygląda całkiem interesująco. Czas na rundę trzecią, która powinna już dać odpowiedź, komu bliżej do turnieju Masters.

Przypominamy, że w turnieju karnawałowym może wziąć każdy, niezależnie od tego czy brał udział we wcześniejszych turniejach i czy chce być klasyfikowany w klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam.

Bieżącą klasyfikację SNG Bad Grand Slam (po II rundach) oraz regulamin rozgrwek znadziecie TUTAJ

 

Link do rejestracji na turniej karnawałowy
 

Komunikat turniejowy

Termin: 6 lutego 2016 (sobota)

Kategorie: PRO, FUN, Lejdis - jeśli zgłosi się min. 6 pań. Jeśli nie - zawsze Paniom proponujemy udział w kategorii FUN.

Start: początek rozgrywek w kategorii FUN ok. godz. 8.30 (jeśli będą konieczne eliminacje to odbędą się przed turniejem głównym). Kategoria PRO startuje - ok. godz. 11.00, kategoria Lejdis - ok. 12.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie po ustaleniu liczby uczestników.

Zakończenie gier ok. godz. 17.00.

Wpisowe 40 zł w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:
BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - z tytułem - karnawałowy turniej badmintona.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (4 lutego) do godz. 19.00 - poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie (link powyżej).

Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek ok. godz. 12.00 i zostaną opublikowane na stronie internetowej. W losowaniu biorą udział zawodnicy, którzy opłacili wpisowe.

Uwaga, w kategorii FUN w turnieju głównym grają 32 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie więcej, to osoby z miejsc od 30 w dół będą grały eliminacje, które wyłonią pozostałych dwóch zawodników biorących udział w turnieju głównym. O kolejności na liście zgłoszeń decyduje opłacenie wpisowego do turnieju. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

Sędzia zawodów może podjąć decyzję o rezygnacji z eliminacji i grze w oparciu o tabelę na 64 zawodników, jeśli do dnia zamknięcia rejestracji zapisze się ponad 40 zawodników w danej kategorii (liczą się zawodnicy z opłaconym wpisowym).

Gramy znanym systemem - w kategorii PRO może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach, zawodnicy w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad. Pozostałych zapraszanym do udziału w kategorii FUN. Ponawiamy nasz apel do Pań o wzięcie udziału w turnieju w kategorii Lejdis.

Wpisowe jest jedno od gracza. Nie ma możliwości gry w dwóch kategoriach.

W każdej kategorii obowiązuje minimalna liczba sześciu uczestników, aby rozgrywki w danej kategorii zostały przeprowadzone.

Zawodnicy kategorii PRO grają lotkami piórowymi (należy je zorganizować we własnym zakresie). W kategorii FUN pierwszeństwo mają również lotki piórowe (organizowane we własnym zakresie) lub jesli wyrażą taką wolę obaj zawodnicy, mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników.

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody - dla zwycięzców puchary, za miejsca 2-3 - medale. Dla pierwszej czwórki w każdej kategorii - dyplomy.

Nagrody - będą - rzeczowe, które będziemy znanym nam systemem rozdawać wśród wszystkich uczestników ok. godz. 12.00

Organizator zapewnia trochę dodatkowych kalorii w postaci jabłek i bananów. Może i coś do picia

Do zobaczenia.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj