RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA W HOTELU

Stacja Nowa GdyniaPraca w SNGRECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA W HOTELU

Recepcjonista/ka w hotelu

/OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE - SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY PRACY/

Miejsce pracy: Zgierz
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbałość o jak najlepsze relacje z klientami poprzez profesjonalną, zgodną ze standardami firmy obsługę klientów,
  • sprzedaż usług hotelowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunki: turystyka i rekreacja, hotelarstwo)
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w hotelu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: praca@nowa-gdynia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stację Nowa Gdynia Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. J. Kilińskiego 2, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."