Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Zimowa bitwa o Łódź - Frozen Battle the Third - 7 stycznia 2017

15gru

Frozen Battle The THIRD - III edycja biegowej "Bitwy o Łódź" zimą - zmiana terminu.
 

Szanowni Państwo,  z przyczyn od nas niezależnych (brak zgody Nadleśnictwa na wstęp do lasu w związku z wcześniejszymi uszkodzeniami drzewostanu), organizator tegorocznej edycji Zimowej Bitwy o Łódź jest zmuszony odwołać to wydarzenie w pierwotnie planowanym terminie - 7 stycznia. Czekamy na potwierdzenie/ustalenie kolejnego terminu. W tym momencie planowany termin to 10 lutego. Wszelkie bieżace informacje dotyczące terminu wydarzenia, odpłatności, zwrotu kosztów itp. są na bieżąco dodawane na stronie organizatora oraz w wydarzeniu na fb. (lini poniżej.

Przepraszamy za taki obrót sprawy, ale mamy nadzieję, że trzecia edycja Frozen Battle dojdzie mimo wszystko do skutku.

 


 

 

Tak jak w latach ubiegłych - czeka na Was 8-kilometrowa trasa poprowadzona po terenie Stacji Nowa Gdynia oraz otaczających ją lasach. Na lądzie czekają na Was przeszkody poziomie i pionowe. Czeka Was również wodna przeprawa przez staw... niezależnie od pogody.

W trosce o bezpieczeństwo zawodników, część wodna zostanie poprowadzona w miejscu zapewniającym możliwość przejścia bez konieczności pływania. Dla pewności - na kilka dni przed biegiem na stronie organizatora i naszej zostanie opublikowane video z odcinka trasy do przejścia.

Zapisy na stronie:  http://www.time4s.pl/zapisy.html

Bieżące informacje w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/1012976822199304/

Biorąc udział w tym biegu, przejdziecie do historii! Zima w SNG nikomu nie straszna! ;)

 

Foto-relacja z pierwszej edycji Zimowej Bitwy o Łódź w SNG. Sportowe emocje i radość są nie do opisania - ale można je zobaczyć na fotografiach! :)Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj