Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Zimowa bitwa o Łódź - Frozen Battle the Third - 7 stycznia 2017

15gru

Frozen Battle The THIRD - III edycja biegowej "Bitwy o Łódź" zimą - zmiana terminu.
 

Szanowni Państwo,  z przyczyn od nas niezależnych (brak zgody Nadleśnictwa na wstęp do lasu w związku z wcześniejszymi uszkodzeniami drzewostanu), organizator tegorocznej edycji Zimowej Bitwy o Łódź jest zmuszony odwołać to wydarzenie w pierwotnie planowanym terminie - 7 stycznia. Czekamy na potwierdzenie/ustalenie kolejnego terminu. W tym momencie planowany termin to 10 lutego. Wszelkie bieżace informacje dotyczące terminu wydarzenia, odpłatności, zwrotu kosztów itp. są na bieżąco dodawane na stronie organizatora oraz w wydarzeniu na fb. (lini poniżej.

Przepraszamy za taki obrót sprawy, ale mamy nadzieję, że trzecia edycja Frozen Battle dojdzie mimo wszystko do skutku.

 


 

 

Tak jak w latach ubiegłych - czeka na Was 8-kilometrowa trasa poprowadzona po terenie Stacji Nowa Gdynia oraz otaczających ją lasach. Na lądzie czekają na Was przeszkody poziomie i pionowe. Czeka Was również wodna przeprawa przez staw... niezależnie od pogody.

W trosce o bezpieczeństwo zawodników, część wodna zostanie poprowadzona w miejscu zapewniającym możliwość przejścia bez konieczności pływania. Dla pewności - na kilka dni przed biegiem na stronie organizatora i naszej zostanie opublikowane video z odcinka trasy do przejścia.

Zapisy na stronie:  http://www.time4s.pl/zapisy.html

Bieżące informacje w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/1012976822199304/

Biorąc udział w tym biegu, przejdziecie do historii! Zima w SNG nikomu nie straszna! ;)

 

Foto-relacja z pierwszej edycji Zimowej Bitwy o Łódź w SNG. Sportowe emocje i radość są nie do opisania - ale można je zobaczyć na fotografiach! :)Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj