Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

II Bieg Bociana - Bieg na 1 Milę

17cze

Są różne dystanse - krótkie i długie. Ten jest w sam raz - można powiedzieć - królewski w angielskim stylu. 1 Mila czyli dwa kółka wokół nowogdyńskiego stawu. Ni mnie ni więcej - trasa posiada atest PZLA i jest naprawdę wymagająca!

 

UWAGA!!! Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów on-line na II. Lot Bociana. Bieg na 1 milę. Będzie możliwość zapisania się na bieg, do godz. 10.30. O tej godzinie biuro zawodów zostanie zamknięte.

 

Druga edycja Biegu Bociana będzie miała miejsce 17 czerwca 2017 o godz. 11.00 w ramach II edycji pikniku roZRUCH!!! Atestowana trasa. Dwa kółka wokół stawu. Wyniki uznawane oficjalnie na stronach biegowych.

Dlaczego Lot Bociana? Bo wspiera nas wyjątkowy partner - marka Atlas. U nas w SNG zadomowiły sie kaczki, Atlas dowozi Bociany. I dzięki tej doskonałej współpracy mamy dla Was również m.in koszulki startowe i atrakcyjne nagrody. Wpisowe - do 2 czerwca jedynie 20 zł! Potem o 10 zł drożej. Liczba miejsc ograniczona - także nie zwlekajcie z zapisami.

Startujemy w kategoriach Open i Gimnazja. Odrębna klasyfikacja Pań i Panów.

Regulamin biegów

Zapisy poprzez stronę naszego partnera - Time4S - zapisy na biegi

 

Przypominamy też o biegach dla dzieci - III Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki - również w ramach III edycji pikniku rozRUCH!!! Więcej szczegółów TUTAJ

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj