Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

II Bieg Bociana - Bieg na 1 Milę

17cze

Są różne dystanse - krótkie i długie. Ten jest w sam raz - można powiedzieć - królewski w angielskim stylu. 1 Mila czyli dwa kółka wokół nowogdyńskiego stawu. Ni mnie ni więcej - trasa posiada atest PZLA i jest naprawdę wymagająca!

 

UWAGA!!! Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów on-line na II. Lot Bociana. Bieg na 1 milę. Będzie możliwość zapisania się na bieg, do godz. 10.30. O tej godzinie biuro zawodów zostanie zamknięte.

 

Druga edycja Biegu Bociana będzie miała miejsce 17 czerwca 2017 o godz. 11.00 w ramach II edycji pikniku roZRUCH!!! Atestowana trasa. Dwa kółka wokół stawu. Wyniki uznawane oficjalnie na stronach biegowych.

Dlaczego Lot Bociana? Bo wspiera nas wyjątkowy partner - marka Atlas. U nas w SNG zadomowiły sie kaczki, Atlas dowozi Bociany. I dzięki tej doskonałej współpracy mamy dla Was również m.in koszulki startowe i atrakcyjne nagrody. Wpisowe - do 2 czerwca jedynie 20 zł! Potem o 10 zł drożej. Liczba miejsc ograniczona - także nie zwlekajcie z zapisami.

Startujemy w kategoriach Open i Gimnazja. Odrębna klasyfikacja Pań i Panów.

Regulamin biegów

Zapisy poprzez stronę naszego partnera - Time4S - zapisy na biegi

 

Przypominamy też o biegach dla dzieci - III Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki - również w ramach III edycji pikniku rozRUCH!!! Więcej szczegółów TUTAJ

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj