Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

III Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki

17cze

Trzecia edycja to już wyzwanie. W tym roku nasi najmłodsi zawodnicy będą musieli się zmierzyć z dystansami 400m i 800 m cross - w trzech grupach wiekowych!

 

UWAGA!!! Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów on-line na  III Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki. 

W dniu zawodów będzie jeszcze możliwość zapisania się na biegi w kategoriach Skrzaty oraz Cross. W kategorii Krasnale mamy już komplet zawodników.

W załączniku znajdują się ważne informacje organizacyjne - prosimy o zapoznanie się z nimi przed biegiem!!!

 

Startujemy w trzech kategoriach:

Krasnale (2010 i młodsi) będą mieli do pokonania dystans  400 metrów! To już poważne wyzwanie dla najmniejszych nóg. Szybka trasa wokół stawu (można  biec z rodzicem :-), prawdziwa koszulka biegowa na zachętę i medal dla zwycięzców! A zwycięzcą jest każdy!

Starsze dzieci - skrzaty - (roczniki 2007-2009 pobiegną dystans (ten sam dystans 400 metrów do przebiegnięcia, ale już samodzielnie)

A najstarsze dzieci (roczniki 2004-2006) będą startowały w kategorii Cross i będą mieli do pokonania ok. 800 metrów i to dodatkowo częściowo w terenie - impreza dla prawdziwych twardzieli. Dla nich również koszulki startowe, medale na mecie, nagrody i puchary dla zwycięzców.

Zapiszcie termin w kalendarzu i zacznijcie przygotowania

Ważna informacja. Biegi dla dzieci są ZWOLNIONE Z OPŁAT! czyli bez wpisowego. Ale tylko dla tych, którz zgłoszą się do 13 czerwca. Tego dnia kończymy zapisy w Internecie. Po tym terminie będzie można zapisać się w dniu zawodów, ale za dodatkową opłatą 5zł no i nie gwarantujemy niestety koszulek.

 

Regulamin Biegów

Przypominamy rodzicom i gimanzjalistom, że dla nich mamy propozycję biegu na 1 Milę - II Bieg Bociana - więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj