Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Grafikowe nowiny - SNG 2016/2017

31paź

Czy wypróbowaliście już każdą nową, godzinę zajęć w klubie? Czujecie, że pora coś zmienić? Jesień wcale nie musi być monotonna, smutna i depresyjna. Wykorzystajcie ten czas na porządki w swoich treningowych grafikach!

 

Porządki najlepiej zacząć od...

PONIEDZIAŁKU - dlatego już w poniedziałek razem z Sylwią Stefaniak ćwiczcie jej autorskie COMBO o 20:30, czyli zmęczcie się mocno na treningu interwałowym ze wzmacnianiem przy użyciu sztang

Bez problemu możecie też we wtorek pojawić się na treningu...

WTOREK - to energetyczna lekcja o 10:00 z Agnieszką Szubert, endorfiny i interwał, czyli INTERVAL JUMP, to nowe zajęcia ze świeżą na pokładzie SNG Magdą Jakiel, o 17:30 pomoże Wam jednocześnie wyciszyć się i doładować energię na POWER&FLOW, a o 18:30 na genialnych zajęciach POWER DEEP WORK pozbawi Was niezdrowego napięcia w mięśniach i dotrze poprzez ćwiczenia do Waszych mięśni głębokich

Ale ten WTOREK - to również zajęcia dla kobiet w ciąży PROJEKT MAMA W CIĄŻY, o 12:00 z Anią Wojcieszek, która z przyjemnością zajmie się bezpiecznym ruchem przyszłych mam i pomoże dotrwać do porodu z dobrym samopoczuciem ;)

Jest też taki dzień w tygodniu, który uchodzi za leniwy...

Ale wcale nie musi być! Bo w NIEDZIELĘ możecie doskonale się wymodelować na KSZTAŁTOWANIU SYLWETKI o 10:00 z Agnieszką Szubert i Weroniką Daszkowską.

I jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście zadbania o swój kręgosłup, to czas najwyższy - w poniedziałek i piątek ZDROWY KRĘGOSŁUP o godzinie 8:00 wpisujemy do grafiku!

 

A ponadto - jeszcze więcej godzin POWER DUMBELL dla miłośników "wyciskania" w rytm muzyki ;) i PILATESU, dla generalnej poprawy samopoczucia :)

Zajrzyjcie: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec i rezerwujcie! Cały grafik w załączniku :)

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj