Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Grafikowe nowiny - SNG 2016/2017

31paź

Czy wypróbowaliście już każdą nową, godzinę zajęć w klubie? Czujecie, że pora coś zmienić? Jesień wcale nie musi być monotonna, smutna i depresyjna. Wykorzystajcie ten czas na porządki w swoich treningowych grafikach!

 

Porządki najlepiej zacząć od...

PONIEDZIAŁKU - dlatego już w poniedziałek razem z Sylwią Stefaniak ćwiczcie jej autorskie COMBO o 20:30, czyli zmęczcie się mocno na treningu interwałowym ze wzmacnianiem przy użyciu sztang

Bez problemu możecie też we wtorek pojawić się na treningu...

WTOREK - to energetyczna lekcja o 10:00 z Agnieszką Szubert, endorfiny i interwał, czyli INTERVAL JUMP, to nowe zajęcia ze świeżą na pokładzie SNG Magdą Jakiel, o 17:30 pomoże Wam jednocześnie wyciszyć się i doładować energię na POWER&FLOW, a o 18:30 na genialnych zajęciach POWER DEEP WORK pozbawi Was niezdrowego napięcia w mięśniach i dotrze poprzez ćwiczenia do Waszych mięśni głębokich

Ale ten WTOREK - to również zajęcia dla kobiet w ciąży PROJEKT MAMA W CIĄŻY, o 12:00 z Anią Wojcieszek, która z przyjemnością zajmie się bezpiecznym ruchem przyszłych mam i pomoże dotrwać do porodu z dobrym samopoczuciem ;)

Jest też taki dzień w tygodniu, który uchodzi za leniwy...

Ale wcale nie musi być! Bo w NIEDZIELĘ możecie doskonale się wymodelować na KSZTAŁTOWANIU SYLWETKI o 10:00 z Agnieszką Szubert i Weroniką Daszkowską.

I jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście zadbania o swój kręgosłup, to czas najwyższy - w poniedziałek i piątek ZDROWY KRĘGOSŁUP o godzinie 8:00 wpisujemy do grafiku!

 

A ponadto - jeszcze więcej godzin POWER DUMBELL dla miłośników "wyciskania" w rytm muzyki ;) i PILATESU, dla generalnej poprawy samopoczucia :)

Zajrzyjcie: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec i rezerwujcie! Cały grafik w załączniku :)

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj