Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Fitness



Czerwony - trening spalający/wydolnościowy. Niebieski - trening wzmacniający/modelujący sylwetkę. Pomarańczowy - trening mieszany, spalająco-wzmacniający. Zielony - trening prozdrowotny (body&mind).

 

poniedziałek 19.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 09:00 - 09:55
    TBC
  • 10:00 - 10:55
    PŁASKI BRZUCH
  • 11:00 - 11:55
    SALSATION
  • 12:00 - 12:55
    GIMNASTYKA 60+
  • 16:30 - 17:25
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
  • 17:30 - 18:25
    BRZUCH UDA POŚLADKI
  • 17:30 - 18:25
    bodyART stretch
  • 18:30 - 19:25
    POWER DUMBELL
  • 18:30 - 19:25
    bodyART power
  • 19:30 - 20:25
    DEEP WORK
  • 20:30 - 21:25
    COMBO
  • 21:30 - 22:25
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 17
wtorek 20.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    TABATA FITNESS
    Wolne miejsca: 26
  • 09:00 - 09:55
    SHAPE
    Wolne miejsca: 26
  • 10:00 - 10:55
    COMBO
    Wolne miejsca: 24
  • 11:00 - 11:55
    FIT BALL
    Wolne miejsca: 26
  • 12:00 - 12:55
    PROJEKT MAMA W CIĄŻY
    Wolne miejsca: 8
  • 12:00 - 12:55
    GIMNASTYKA 60+
    Wolne miejsca: 26
  • 13:00 - 13:55
    PROJEKT MAMA I DZIECKO
    Wolne miejsca: 13
  • 16:30 - 17:25
    PŁASKI BRZUCH
    Wolne miejsca: 20
  • 17:30 - 18:25
    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
    Wolne miejsca: 20
  • 18:30 - 19:25
    POWER DUMBELL
    Wolne miejsca: 17
  • 19:30 - 20:25
    SALSATION
    Wolne miejsca: 22
  • 20:30 - 21:25
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Wolne miejsca: 17
  • 21:30 - 22:25
    PILATES
    Wolne miejsca: 24
środa 21.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 26
  • 09:00 - 09:55
    PŁASKI BRZUCH
    Wolne miejsca: 24
  • 10:00 - 10:55
    ZUMBA FITNESS
    Wolne miejsca: 30
  • 11:00 - 11:55
    TABATA FITNESS
    Wolne miejsca: 24
  • 12:00 - 12:55
    JOGA DLA SENIORA
    Wolne miejsca: 26
  • 16:30 - 17:25
    GT TRAINING
    Wolne miejsca: 18
  • 17:30 - 18:25
    TBC
  • 18:30 - 19:25
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 25
  • 19:30 - 20:25
    SLIM GYM
    Wolne miejsca: 6
  • 20:30 - 21:25
    PILATES
    Wolne miejsca: 1
  • 21:30 - 22:25
    Iyengar Yoga
    Wolne miejsca: 24
czwartek 22.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Wolne miejsca: 26
  • 09:00 - 09:55
    COMBO
    Wolne miejsca: 24
  • 10:00 - 10:55
    SALSATION
    Wolne miejsca: 26
  • 11:00 - 11:55
    PILATES
    Wolne miejsca: 26
  • 12:00 - 12:55
    PROJEKT MAMA W CIĄŻY
    Wolne miejsca: 8
  • 12:00 - 12:55
    GIMNASTYKA 60+
    Wolne miejsca: 26
  • 13:00 - 13:55
    PROJEKT MAMA I DZIECKO
    Wolne miejsca: 13
  • 16:30 - 17:25
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Wolne miejsca: 23
  • 17:30 - 18:25
    TABATA FITNESS
    Wolne miejsca: 20
  • 18:30 - 19:25
    AKCJA BIEGOWA SNG - OUTDOOR
    Wolne miejsca: 15
  • 18:30 - 19:25
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Wolne miejsca: 5
  • 19:30 - 20:25
    POWER DUMBELL
    Wolne miejsca: 11
  • 20:30 - 21:25
    PŁASKI BRZUCH
    Wolne miejsca: 23
  • 21:30 - 22:25
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 25
piątek 23.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Wolne miejsca: 25
  • 09:00 - 09:55
    SALSATION
    Wolne miejsca: 26
  • 10:00 - 10:55
    POWER DUMBELL
    Wolne miejsca: 24
  • 11:00 - 11:55
    STRETCHING
    Wolne miejsca: 26
  • 12:00 - 12:55
    JOGA DLA SENIORA
    Wolne miejsca: 26
  • 15:30 - 16:25
    TRENING INTERWAŁOWY
    Wolne miejsca: 25
  • 16:30 - 17:25
    GT TRAINING
    Wolne miejsca: 19
  • 17:30 - 18:25
    PILATES & JOGA
    Wolne miejsca: 25
  • 18:30 - 19:25
    FAT KILLER
  • 19:30 - 20:25
    ZUMBA FITNESS
    Wolne miejsca: 26
  • 20:30 - 21:25
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
sobota 24.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    JOGA KRĘGOSŁUPA
    Wolne miejsca: 23
  • 09:00 - 09:55
    JOGA OGÓLNA
    Wolne miejsca: 25
  • 10:00 - 10:55
    POWER JOGA
    Wolne miejsca: 26
  • 11:00 - 11:55
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Wolne miejsca: 18
  • 12:00 - 12:55
    COMBO
    Wolne miejsca: 22
  • 13:00 - 13:55
    TABATA FITNESS
    Wolne miejsca: 23
niedziela 25.08.2019
  • 08:00 - 08:55
    JOGA KRĘGOSŁUPA
    Wolne miejsca: 24
  • 09:00 - 09:55
    JOGA OGÓLNA
    Wolne miejsca: 26
  • 10:00 - 10:55
    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
    Wolne miejsca: 20
  • 11:00 - 11:55
    PŁASKI BRZUCH
    Wolne miejsca: 21
  • 12:00 - 12:55
    TABATA FITNESS
    Wolne miejsca: 19
Fitnet2