Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

5. rozRUCH z Atlasem!!! piknik sportowo-muzyczny 15.06.2019r.

15cze

15 czerwca odbył się już 5. rozRUCH!!! Było genialnie, wesoło, kolorowo i sportowo. Dziękujemy Wam za uśmiechnięty udział i już zapraszamy za rok! :)

 

Tegoroczny rozRUCH!!! rozpoczniemy od biegów a zakończymy koncertem Renaty Przemyk organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zaczynam o godzinie 9:00 biegiem IV. Lot Bociana. Bieg na królewskim dystansie 1 Mili po atestowanej trasie, to zawsze mnóstwo emocji i pakiety startowe z wyjątkowymi koszulkami ! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów (razem z nimi uczniów VII klas), którzy będą startować w odrębnej kategorii biegowej.

Więcej bieżących informacji znajdziecie na podstronie IV Biegu na 1 MilęKLIKNIJ TUTAJ! - zapisy przez serwis inesSport.pl

Następnie V Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - startujemy o 10:00. Dzieci pobiegną w trzech grupach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczynki) na trzech różnych dystansach.

Po biegach o godzinie 13:00 zapraszamy na koncert dedykowany dzieciom, ale nie tylko -

zaśpiewa dla Was Magdalena Wasylik, wokalistka i aktorka, laureatka The Voice of Poland.

Dedykowana podstrona Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki -  KLIKNIJ TUTAJ! - zapisy przez serwis inesSport.pl

Przed biegami - już o 8.30 rozpoczniemy III. edycję wyjątkowego w skali kraju Duathlonu Szachowo-Kręglowego - pod patronatem Łódzkiego Związku Szachowego - regulamin turnieju w załączniku a zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres: info@szach-mat.com.pl

Wokół stawu również będzie się działo. Przez cały czas trwania nasz klubowy dietetyk Ania Karwala będzie wykonywała bezpłatne Badania Składu Ciała InBody i udzielała mini-porad żywieniowych :)

 

Dla młodszych i najmłodszych uczestników w różnym wieku przygotowaliśmy moc atrakcji od animacji, przez gry i zabawy po wszelkiego rodzaju dmuchańce.

Zapraszamy dzieci i młodzież do dwóch pokojów zagadek, przygotowanych wspólnie z naszym partnerem - Tkalnią Zagadek

Restauracja Dzika Kaczka zadba o to, żebyście nie byli głodni - będzie grill, lody jak i wata cukrowa. I wiele, wiele innych niespodzianek.

 

I w finale, na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. 

Na nowogdyńskiej scenie wystąpi o godz. 21:00 Renata Przemyk ????

 

Rezerwujcie czas i widzimy się w SNG już 15.czerwca 2019r.!

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj