Wodniś

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone w Aquaparku SNG przez wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą.

Nauka pływania indywidualna

Niektórzy dobrze się czują i motywują trenując w grupie, inni potrzebują bezpośredniego kontaktu z trenerem i stałego nadzoru. W gronie instruktorów SNG mamy osoby z przeszłością zawodniczą i opiekunów pływaków z kadry Polski.

Nauka pływania grupowa

Pływać każdy może, trochę lepiej ... - lepiej nie gorzej, albo np. wcale. Instruktorzy pływania SNG niejedno widzieli i niejednego opornego przekształcili w mistrza delfina. Warto skorzystać z ich wiedzy i pomocy. Poznajcie nasze zajęcia.

Aqua Fitness

Zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury, w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni.

Aktualności Zobacz wszystkie

SNG - Nocna Triada

15 lis 2021 · Aquapark

 

Przyszedł czas, żeby na kilka miesięcy odpocząć od startów outdoor... Ale dlaczego całkiem przestać startować w tri-formach?

 

I już po raz kolejny - dwie godziny pływania! Czy to dużo czy mało? Można sprawdzić osobiście. W razie czego w 25-metrowym basenie sportowym jest blisko do brzegu ;). Save the date - 20.11.2021, godz. 19:00. W tych zawodach każdy wygrywa: z samym sobą, z własnymi słabościami ale też wygrywa nagrody. Zapisy już wystartowały!

 

Od 11.10.2021r trwa remont centrali klimatyzacyjnej. Można nadal korzystać z pływalni w obiekcie Stacja Nowa Gdynia.

 

Stacja Nowa Gdynia bez ograniczeń?

 

Już od dziś można rezerwować miejsca na kursach grupowej nauki pływania.

Grafik na dzisiaj19 kwi 2024