Powrót do aktualności

Ruszamy z zapisami na naukę pływania

14 lip 2023• Aquapark
Zapraszamy na nowy sezon nauki pływania 2023/2024

Niezależnie od Twojego bądz też Twojego dziecka wieku czy poziomu umiejętności, mamy odpowiednią grupę dla Was. Przygotujcie się na niesamowitą przygodę w wodzie i odkrywanie radości, pewność siebie i zdrowy styl życia, jaki pływanie może Wam zapewnić.

Dla najmłodszych pływaków, w wieku od 3 miesiąca życia do 5 lat, oferujemy grupy "Wodniś". To nie tylko nauka pływania, ale także wspaniała okazja do budowania relacji z rówieśnikami i rozwijania umiejętności motorycznych. Dzieci odkrywają magię wody pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Dla pięciolatków przygotowaliśmy przedszkole pływackie. To idealna okazja, aby dzieci przyzwyczajały się do wody, uczyły się podstawowych umiejętności pływackich i rozwijały swoją sprawność fizyczną. Nasze zajęcia są prowadzone w przyjaznej i zachęcającej atmosferze, która pozwoli dzieciom czuć się komfortowo w wodzie.

Dla starszych dzieci oferujemy grupy wiekowe dostosowane do umiejętności. Mamy grupy dla dzieci w wieku 6-8 lat, 9-11 lat oraz dla młodzieży i dorosłych.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy dopasowują zajęcia do umiejętności i celów kursantów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z pływaniem, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, u nas znajdziesz odpowiednie wsparcie i motywację.

Nauka pływania nie tylko dostarcza niezapomnianej rozrywki, ale także ma wiele korzyści dla zdrowia. Pływanie rozwija siłę mięśniową, poprawia kondycję, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i kształtuje zdrowy styl życia. Dodatkowo, umiejętność pływania może być nieoceniona w sytuacjach związanych z bezpieczeństwem w wodzie.


Nie zwlekaj, zagwarantuj sobie cenę za kurs z zeszłego sezonu kupując karnet do 14 sierpnia!

Zapisz się już dziś na zajęcia nauki pływania i dołącz do naszej wodnej społeczności. Bez względu na wiek i poziom umiejętności, mamy odpowiednią grupę dla Ciebie. Rozpoczęcie nauki pływania to krok w stronę nowych możliwości, radości i zdrowia.
 
Regulamin zajęć znajdziecie poniżej w załącznikach.

Chcecie zarezerwować zajęcia?

- Zadzwoń pod numer recepcji: 691 910 356
- Zaloguj się w strefie klienta.


Dla osób rozpoczynających przygodę z rozwiązaniami ONLINE w Stacji Nowa Gdynia lub nie pamiętających z czym temat się wiązał przygotowaliśmy krótką instrukcję:

Nowy klient

- na stronie www.stacjanowagdynia.pl wybieramy: zakładka strefa klienta / rejestracja, uzupełniamy dane, następnie wybieramy interesujący nas grafik zajęć, gdzie rezerwujemy wybrane zajęcia, dalej przechodzimy do zakładki cennik aby zakupić karnet, lub w strefie klienta opłacamy wejście jednorazowe na zajęcia.


Klient korzystający już wcześniej z Naszej strefy klienta

– zakładka strefa klienta - logowanie, następnie wybieramy interesujący nas grafik zajęć rezerwujemy wybrane zajęcia, dalej przechodzimy do zakładki cennik aby zakupić karnet, lub w strefie klienta opłacamy wejście jednorazowe na zajęcia.