Urodziny na sportowo

Stacja Nowa Gdynia • Urodziny na sportowo

Zorganizuj wyjątkowe urodziny swojemu dziecku! Urodziny na sportowo!

W Stacji Nowa Gdynia zorganizujesz urodziny inne niż wszystkie bo zdecydowanie na sportowo. Różnorodne zawody sportowe, turniej na kręgielni, wizyta na basenie, konkursy to jedne z wielu dostępnych atrakcji.  Nasza kafeteria zadba o uzgodniony z Państwem poczęstunek, a  instruktorzy o to, żeby impreza przebiegała w radosnej atmosferze, bez miejsca na nudę. Państwa w tym czasie zapraszamy na kawę i rozmowy z innymi rodzicami.

Pakiety urodzinowe na terenie SNG

- Ancynurek- basenowy
- Ancylot- zajęcia sportowe na świężym powietrzu
- Ancyfona- zajęcia sportowe na sali gimnastycznej
- Ancybura- bowlingowy

Jeszcze więcej możliwości! Urodziny w Ancymondo.

Od wakacji 2019r w Stacji Nowa Gdynia działa Ancymondo - strefa rozrywki dla dzieci. To jeden z największych parków dziecięcej rozrywki w regionie z unikalnymi atrakcjami jak ścianki przygodowe do wspinaczki czy figloraj wysoki na kilka pięter. Oczywiście w Ancymondo znajdują się również salki służące organizacji urodzin i innych rodzinnych uroczystości.

Więcej szczegółów znajdziecie na https://ancymondo.pl  

Pakiety urodzinowe na terenie Ancymondo

- Ancybajer- Zrób to sam- zabawa w figlostrefie, poczęstunek we własnym zakresie
- Ancyluzak- zabawa w figlostrefie i poczęstunek w pakiecie
- Ancyzadzior- wspinaczkowe

 

Kontakt w sprawie organizacji urodzin dla dzieci

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem urodzin w Stacji Nowa Gdynia, prosimy o kontakt pod adresem urodziny[at]ancymondo.pl, jeśli interesuje Was oferta obu miejsc. Zachęcamy też do skorzystania z formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu będziecie mogli Państwo skalkulować urodziny i wybrać dostepne terminy. Formularz znajduje się TUTAJ