Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Aktualności

08gru

Trójbój 360 Fit Zone

Pierwsza edycja Trójboju 360 Fit Zone za nami. Dziękujemy wszystkim tym, którzy podjęli wyzwanie. Już wkrótce kolejna szansa na challenge. A póki co poznajcie zwycięzców

03gru

Mikołajkowy turniej badmintona 2016

 

22lis

Przetestuj eGym w miesiąc za 99 zł!

 

Za chwilę nadejdzie sezon postanowień noworocznych. Warto się przygotować do ambitnych planów i sprawdzić, jakich narzędzi użyć, jak poskramiać zbędne kilogramy i wzmacniać dobre samopoczucie i kondycję. Po to przygotowaliśmy dla was karnet Przetestuj eGym

18lis

SNG Tripak Plan - podejmij ważną decyzję wcześniej - zapłacisz mniej

 

Umowy członkowskie (SNG Tripak Plan) dają nielimitowany dostęp do zestawu usług SNG w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W przyszłym roku ceny też będą atrakcyjne, ale jednak trochę wyższe. Dlatego zadbaj o swój plan treningowy już teraz i podpisz umowę jeszcze w tym roku.

11lis

11 listopada w SNG - otwarte! Obowiązuje grafik piątkowy.

 

11 listopada (piątek) w Święto Niepodległości Stacja Nowa Gdynia jest otwarta w standardowych godzinach, a zajęcia fitness, aqua fitness i 360 Fit Zone odbywają się zgodnie z piątkowym grafikiem!

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj