Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2017/2018

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Aktualności

20lis

Projekt Mama...po ciąży

 

Mamy... mamy nadzieję, że czują się u nas bezpiecznie sądząc po licznych wózkach krążących wokół stawu czy uczestniczących w zajęciach np. Wodnisia. Teraz chcemy, żeby Mamy zadbały o siebie, wróciły do formy (jeśli gdziekolwiek ta forma uciekła) i były gotowe na nowe wyzwania (wiadomo - małe dzieci mały problem, duże ... Mamy - do dzieła!

14lis

Wernisaż wystawy malarstwa - 14 listopada, godz. 12.00 (zdjęcia)

 

Zapraszamy do Galerii Stacja Nowa Gdynia na wernisaż wystawy trzech Pań - Anny Grygowskiej, Doroty Bernady-Galantowicz i Marioli Oleśniewicz pt. "Ujarzmić Marzenia". 14 listopada, godzina 12.00

07lis

Konferencja Biegowa w SNG

 

Mamy zaszczyt zaprosić Was na historyczne wydarzenie - pierwszą konferencją prowadzoną przez biegaczy dla biegaczy! Jeżeli bieganie jest Twoją pasją, musisz tam być!

12paź

Amatorska Liga Badmintona SNG

 

Co niedzielę, dla wszystkich, którzy lubią grać - bez względu na poziom.

12wrz

Wiesław Benda - Z mojej wędrówki

 

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. Z mojej wędrówki, autorstwa pana Wiesława Bendy, która odbędzie się 12 września 2015r. (sobota) o godzinie 12.00 w galerii SNG.

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj