Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Aktualności

01sty

Noworoczne zobowiązania na serio!

 

Życzymy Wam wielu sportowych doznań w Nowym Roku! Przy tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję. W styczniu możecie podjąć jedyną słuszną decyzję będącą zarazem noworocznym zobowiązaniem i kupić karnet na usługi w SNG w wyjątkowej cenie.

25gru

Świąteczny Turniej Tenisowy - Boże Narodzenie 2014

 

Wyniki tegorocznego tenisowego turnieju świątecznego!

17gru

Przedświąteczne spalanie na cyclingu

 

Ponad 30 osób wzięło udział w przedświątecznym spalaniu. Dzięki temu żadne wigilijne specjały nie są im straszne. Podziwiamy i zazdrościmy umiejętności mobilizacji. Wesołych Świąt!

10gru

Ferie 2015 - półkolonie sportowo-językowe - u nas nie ma nudy!

 

Ferie zimowe 2015 - półkolonie językowo-sportowe 2015 dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

08gru

Turniej mikołajkowy - II runda SNG Bad Grand Slam - 6 grudnia (sobota) 2014

SNG Mikołajkowy turniej badmintona

 

Gorąco dziękujemy wszystkim 47 Mikołajom, którzy wzięli udział w tegorocznym mikołajkowym turnieju w SNG. Dawno nie kończyliśmy o 19.00 - ale mamy nadzieję, że wszyscy się nagrali. Dziękujemy Darkowi i Hubertowi za popisowy finał w wykonaniu kadrowiczów. Zdjęcia z turnieju znajdziecie na naszym profilu FB.

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj