Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Świąteczny turniej tenisowy 2016

26gru

Jak co roku kilkudziesięciu tenisistów rywalizowało w Świątecznym Turnieju Tenisowym w SNG. Rozgrywki prowadzone były w kategoriach Open, Open 45+ i grze podwójnej.

 

Wyniki Świątecznego Turnieju Tenisowego 2016

 

Kategoria Open

I miejsce - Krzysztof Rajca

II miejsce - Norbert Natorff

III miejsce - Arek Marliński,Marek Perz. 

 

Kategoria Open 45+

I miejsce - Michał Andrzejczak

II miejsce - Grzegorz Krysiak

III miejsce - Grzegorz Sikora, Leszek Kot

 

Gra Podwójna:

I miejsce - Krzysztof Rajca / Anna  Andrzejewska

II miejsce - Leszek Kot / Norbert Natorff

III miejsce - Arek Marliński / Marcin Szrajber i Janusz Socha / Maciej Gawron

 

 


 


Jak co roku zachęcamy do oderwania się od świątecznego stołu w drugim dniu Świąt i odbudowywania nadszarpniętej formy na tenisowym korcie. Zapraszamy na doroczny Świąteczny Turniej Tenisowy - edycja 2016.Jak co roku, wszystkie dzieci czekają na Święta Bożego Narodzenia, a Ci którzy tenis mają we krwi, na Świąteczny Tenisowy Turniej w Stacji Nowa Gdynia. Tradycyjnie rozpoczynamy gry w drugi dzień świąt (26 grudnia - w tym roku to poniedziałek). Jak zawsze to doskonały pretekst do odejścia od świątecznego stołu. Przy większej liczbie uczestników turniej może zostać dokończony we wtorek 27 grudnia.

Rejestracji na świąteczny turniej tenisowy można dokonać poniżej.


Komunikat turniejowy

W tym roku turniej będzie rozgrywany w trzech kategoriach: Open, +45 oraz grze podwójnej. W każdej kategorii mogą startować zarówno Panie jak i Panowie. W grze podwójnej suma wieku deblowych partnerów musi wynosić minimum 65 lat.

W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy i zawodniczki klasyfikowani w rankingu Polskiego Związku Tenisowego poniżej trzysetnego miejsca w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie dotyczy graczy poniżej 12 roku życia).

Minimalna wymagana liczba uczestników w każdej z kategorii to 6 osób. Przy mniejszej licznie zgłoszeń, turniej w danej kategorii nie zostanie rozegrany.

W pierwszej rundzie gier singlowych uczestnicy rozgrywają min. 2 sety. W przypadku stanu meczu 1:1 w setach, rozgrywany jest super tibebreak w celu wyłonienia zwycięzcy. W dalszych rundach o systemie rozgrywek decyduje sędzia turnieju w zależności o liczby zgłoszeń. Zaplanowano min. dwa dni na obu kortach w celu rozegrania turnieju.

Zgłoszenia w kategorii Open przyjmowane są do godz. 10.00 w dniu 26 grudnia. O godz. 10.30 w obecności zawodników odbędzie się losowanie drabinki turniejowej. Prosimy jednak o wcześniejsze deklaracje udziału w turnieju, co pozwoli nam lepiej oszacować czas gier (formularz do rejestracji znajduje się poniżej).

Zgłoszenia w kategorii 45+ i grze podwójnej przyjmowane są do godz. 14.00 w dniu 26 grudnia. O godz. 14.30 w obecności zawodników odbędzie się losowanie drabinki turniejowej. Prosimy o jak najwcześniejsze deklaracje udziału w turnieju, co pozwoli nam lepiej oszacować czas gier (formularz do rejestracji znajduje się poniżej).

Zwycięzcy turnieju w poszczególnych kategoriach otrzymują medale i dyplomy. Wśród wszystkich uczestników turnieju dystrybuować będziemy nagrody rzeczowe - poniedziałek (26 grudnia), godz. 19.00. Nagrody mogą być odebrane przez osoby obecne na miejscu w trakcie losowania.

Na turniej należy zgłosić się wykorzystując formularz rejestracyjny poniżej komunikatu . Zapisów na turniej można również dokonać w recepcji Centrum sportu.

Turniej prowadzi i sędziuje Janusz Niewiadomski. Kontakt tel. 602 638 008

Partnerem sportowym turnieju jest tygertenis.pl.

 

Wpisowe i godziny rozpoczęcia gier

Wpisowe wynosi:

W grach singlowych - 70 zł (dla posiadaczy kart członkowskich 60 zł).

W grze podwójnej  - 50 zł (40 zł dla członków SNG) od osoby.

Uczestnicy gier singlowych nie wnoszą dodatkowej opłaty, jeśli chcą wziąć udział również w rozgrywkach deblowych.Godziny rozpoczęcia poszczególnych gier 26 grudnia: kat. OPEN                godz. 10.30kat. 45+                  ok. godz. 15.00Gra podwójna    ok.  godz. 18.00 lub w kolejnym dniuW zależności od liczby zgłoszeń, godziny rozpoczęcia gier w kategoriach 45+ i w grze podwójnej mogą ulec zmianie.


Z Mikołajowym HO! HO! HO!Zapraszamy!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj