Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

SNG Ho! Ho! Ho! Cup vol. 2017 - Mikołajkowy turniej badmintona 2017

02gru

Dziękujemy za udział w sobotnim turnieju i gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom. Dwa złota zgarnął Dawid Maron, który debiutował w SNG. W tradycyjnym losowaniu spódniczka przypadła Michałowi Pisarskiemu. Meczom przyglądał się czujnie nasz mistrz Bartek Mróz. Więcej informacji w linku.

Komunikat turniejowy

Termin: 2 grudnia 2017 (sobota)


Kategorie: FUN, Deble, Lejdis.

W kategorii FUN i Deble - udział min. 8 zawodników lub 8 par w przypadku gier deblowych. W kategorii Lejdis - 6 pań. Jeśli się nie uda - zawsze Paniom proponujemy udział w kategorii FUN.


Przypominamy zasady zgłoszeń: W kategorii deblowej gramy bez podziału na umiejętności i dokonania. Udział może wziąć każdy kto czuje się na siłach, zawodnicy w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad. 

W kategorii FUN lub Lejdis osoby, które nie są lub nie były klasyfikowane na listach PZBad. 

Start: kategoria FUN - ok. godz. 8.30 (jeśli będą konieczne eliminacje to odbędą się przed turniejem głównym. Deble - ok. 12.00, Lejdis - ok. 13.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie po ustaleniu liczby uczestników. MOże trzeba będzie zacząć wcześniej ;-)

Każdy zawodnik może brać udział w jednej kategorii pojedyńczej i w grach deblowych. Nie można brać udziału w dwóch grach singlowych. Z założenia dotyczy to tylko Pań :-)

Zakończenie gier ok. godz. 17.00 albo jak nam wyjdzie.

 

Wpisowe:

40 zł  gra pojedyncza
30 zł od osoby biorącej udział tylko w w grze podwójnej
60 zł od zawodnika biorącego udział w grze pojedynczej i podwójnej

Płatne w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:

BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - z tytułem - imię i nazwisko, kategoria, mikołajkowy turniej badmintona.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (30 listopada) do godz. 19.00 - poprzez formularz rejestracyjny na stronie lub w recepcji SNG.


Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek ok. godz. 13.00 na stronie internetowej. W losowaniu biorą udział zawodnicy, którzy opłacili wpisowe. I aby uniknąć zamieszania, oszczędzić czasu recepcji i pomóc nam zaplanować wszystko z wyprzedzeniem - prosimy o pozytywny stosunek do tej zasady.

W poszczególnych kategoriach turniejowych będziemy grać systemem grupowo - pucharowym lub pucharowym. Liczba grup i zawodników w grupach zależy od liczby zgłoszonych zawodników. O udziale w piątkowym losowaniu decyduje opłacenie wpisowego do turnieju do czwartku do końca dnia. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

W grach deblowych gramy lotkami piórowymi (organizator nie zapewnia lotek) W kategorii FUN i Lejdis pierwszeństwo mają również lotki piórowe (zorganizowane we własnym zakresie) lub, jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik, mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody - będą - rzeczowe, które będziemy rozdawać jak na Mikołajki przystało wśród wszystkich uczestników ok. godz. 13.00

Czapeczki św. Mikołaja są obowiązkowe jak co roku - przynajmniej do zdjęcia i w pierwszych punktach pierwszego granego seta. Czapeczki zapewnia organizator. Postaramy się również jak zawsze dostarczyć Wam trochę kalorii.

Do zobaczenia!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj