Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Majówkowy Turniej Badmintona - 21 maja (sobota)

21maj

IV Runda SNG Bad Grand Slam już za nami - wszystko już (prawie) jasne, kto zagra w tegorocznym Masters :-). Sprawdź wyniki.

Wyniki Majówkowego Turnieju Badmintona 2016

Kategoria PRO:

I miejsce: Hubert Pączek

II miejsce: Michał Kikosicki

III miejsce: Grzegorz Włodarczyk

IV miejsce: Karolina Władzińska

Miejsce honorowe z tytułu urodziń - Piotr Gulak

 

Kategoria FUN:

  I miejsce: Andrzej Tomaszewski

 II miejsce: Paweł Matczak

III miejsce: Waldemar Gwiazdowski

IV miejsce: Piotr Szafrański

 


 

 

Przypominamy, że w turnieju majówkowym może wziąć każdy, niezależnie od tego czy brał udział we wcześniejszych turniejach i czy chce być klasyfikowany w klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam.

Bieżącą klasyfikację SNG Bad Grand Slam (po III rundach) oraz regulamin rozgrwek znadziecie TUTAJ

 

Link do rejestracji na turniej

 

Komunikat turniejowy

Termin: 21 maja 2016r. (sobota)

Kategorie: PRO, FUN, Lejdis. W każdej kategorii czekamy na min. 6 uczestników. Paniom, jeśli nie zbierze się szóstka, zawsze proponujemy udział w kategorii FUN.

Rozgrywki: początek gier w kategorii FUN ok. godz. 8.30 (jeśli będą konieczne eliminacje to odbędą się przed turniejem głównym). Kategoria PRO startuje - ok. godz. 11.30, kategoria Lejdis - ok. 12.30. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie turniejowym na stronie po ustaleniu liczby uczestników

Zakończenie gier: ok. godz. 17.00.

Wpisowe: 40 zł w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:
BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - w tytule: imię, nazwisko i dopisek: majówkowy turniej bada

Wpisowe jest jedno od gracza. Nie ma możliwości gry w dwóch kategoriach.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (19 maja) do godz. 19.00 - poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie (link powyżej). Losowanie ok. godz. 20.00

Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek ok. godz. 12.00 i zostaną opublikowane na stronie internetowej. W losowaniu biorą udział zawodnicy, którzy do momentu losowania opłacili wpisowe.

Liczba uczestników i zasady gier: w kategorii FUN w turnieju głównym grają 32 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie więcej, to osoby z miejsc od 30 w dół będą grały eliminacje, które wyłonią pozostałych dwóch zawodników biorących udział w turnieju głównym. O kolejności na liście zgłoszeń i osób grających w eliminacjach decyduje opłacenie wpisowego do turnieju. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

Sędzia zawodów, po zakończeniu rejestracji może podjąć decyzję o rezygnacji z eliminacji i grze w oparciu o tabelę na 64 zawodników, jeśli do dnia zamknięcia rejestracji zapisze się ponad 40 zawodników w danej kategorii (liczą się zawodnicy z opłaconym wpisowym).

Kategorie: Gramy znanym nowogdyńskim systemem - w kategorii PRO może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach grać z najlepszymi, zawodnicy w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad. Pozostałych zapraszanym do udziału w kategorii FUN. Ponawiamy nasz apel do Pań o wzięcie udziału w turnieju w kategorii Lejdis.

W każdej kategorii obowiązuje minimalna liczba sześciu uczestników, aby rozgrywki w danej kategorii zostały przeprowadzone.

Lotki: Zawodnicy kategorii PRO grają lotkami piórowymi (należy je zorganizować we własnym zakresie). W kategorii FUN pierwszeństwo mają również lotki piórowe (organizowane we własnym zakresie) lub jesli wyrażą taką wolę obaj zawodnicy, mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników.

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody prestiżowe: - dla zwycięzców puchary, za miejsca 2-3 - medale. Dla pierwszej czwórki w każdej kategorii - dyplomy.

Nagrody rzeczowe: - będą :-) - będziemy znanym nam systemem rozdawać wśród wszystkich uczestników ok. godz. 12.30

Organizator zapewnia trochę dodatkowych kalorii w postaci jabłek i bananów. No i dodatkowo coś do picia ;)

Do zobaczenia!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj