Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Karnawałowy Turniej Badmintona 2018

20sty

III edycja SNG Bad Grand Slam 2017/2018. Gramy 20 stycznia. Mile widziane karnawałowe wersje strojów sportowych za co oczywiście przewidziane są nagrody specjalne :-)

Komunikat turniejowy

Termin turnieju:  20 stycznia 2018 (sobota)


Kategorie: FUN, Deble

W kategorii FUN i Deble - udział min. 8 zawodników lub 8 par w przypadku gier deblowych.

 

Zasady zgłoszeń:

W turnieju w kategorii FUN mogą wziąć udział osoby, które nie są lub nie były klasyfikowane na listach PZBad.  

W kategorii deblowej gramy bez podziału na umiejętności i dokonania. Udział może wziąć każdy kto czuje się na siłach, zarówno amatorzy jak i osoby w przeszłości i obecnie klasyfikowani na listach PZBad. 

 

Wpisowe:

40 zł  gra pojedyncza
30 zł od osoby biorącej udział tylko w w grze podwójnej
60 zł od zawodnika biorącego udział w grze pojedynczej i podwójnej

Płatne w recepcji hali sportowej lub przelewem na konto:

BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012 - z tytułem - imię i nazwisko, kategoria, mikołajkowy turniej badmintona.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (18 stycznia) do godz. 19.00 - poprzez formularz rejestracyjny na stronie lub dostępny druk w recepcji SNG.

 

Losowanie par turniejowych


W poszczególnych kategoriach turniejowych będziemy grać systemem grupowo - pucharowym lub pucharowym. Liczba grup i zawodników w grupach zależy od liczby zgłoszonych zawodników.

W kategorii FUN pary turniejowe lub grupy losujemy w piątek 19 stycznia. Wyniki losowania zostaną opublikowane w piątek ok. godz. 13.00 na stronie internetowej.

O udziale w piątkowym losowaniu decyduje opłacenie wpisowego do turnieju do czwartku do końca dnia. Aby uniknąć zamieszania, oszczędzić czasu recepcji i pomóc nam w zaplanowaniu gier z wyprzedzeniem - prosimy o pozytywny stosunek i dostosowanie się do tej zasady. Dane są aktualizowane na koniec każdego dnia.

W grach deblowych, pary lub grupy gier deblowych losujemy pół godziny przed rozpoczęciem turnieju deblowego. W tym przypadku również prosimy o wpłaty do czwartku 18 stycznia. W losowaniu będą brać udział tylko pary z opłaconym wpisowym.

W grach deblowych gramy lotkami piórowymi (organizator nie zapewnia lotek) W kategorii FUN pierwszeństwo mają również lotki piórowe (zorganizowane we własnym zakresie) lub, jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik, zawodnicy mogą grać lotkami nylonowymi. Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000 lub Li Ning Nylon White Medium. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad.

Godziny rzogrywek:

Kategoria FUN - ok. godz. 8.30  Deble - ok. 12.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie po ustaleniu liczby uczestników w komunikacie w piątek.

Zakończenie gier ok. godz. 17.00 albo jak nam wyjdzie.

 

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody - będą - rzeczowe, które będziemy rozdawać wśród wszystkich uczestników przed rozpoczęciem rozgrywek deblowych.

Nagroda specjalna za odpowiedni karnawałowy outfit - niech zdjęcie powyżej będzie Waszą inspiracją :-)

Do zobaczenia w sobotę 20 stycznia!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj