Powrót do aktualności

2. rozRUCH!!! z Atlasem. Piknik sportowo-muzyczny w SNG!

18 cze 2016• Sporty rakietkowe
Spotkaliśmy się po raz drugi witając lato na rozRUCHU!!! z Atlasem. W tym roku piknik był sportowo-muzyczno-rodzinno-racketlonowy! Obejrzyjcie fotorelacje i sprawdźcie wyniki Wasze i Waszych pociech :)

Było niesamowicie! Ciężko to wszystko podsumować słowami - najlepiej odda to tych kilkaset obrazków, które zbieramy dla Was i publikujemy.

Życzymy dobrej zabawy przy oglądaniu ;)

I bardzo bardzo DZIĘKUJEMY, że byliście tu z nami! :)

Wyniki biegów dla dzieci i dorosłych:

Raz jeszcze najserdeczniejsze DZIĘKUJĘ dla wszystkich uczestników, wystawców i organizatorów za tych kilka cudownych godzin razem, tutaj w SNG! :)

 


 

rozRUCH był tak pozytywnym wydarzeniem roku ubiegłego, że nie możemy sobie darować kolejnej edycji ;)

Dlatego teraz mamy rozRUCH!!! z Atlasem. Piknik sportowo-muzyczny w którym wspiera nas dzielnie nasza polska, super marka budowlana.

Zapraszamy 18 czerwca w sobotę

Zaczynam w samo południe (12:00)  I Lot Bociana. Bieg na 1. Milę - tak jak obiecaliśmy - bieg dla dorosłych - atestowana trasa, mnóstwo emocji i wyjątkowe pakiety startowe w tym koszulki startowe!

Więcej szczegółów TUTAJ

Następnie II Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - już o 14:00 i chwilę po nim II Bieg Szklakiem tej samej Kaczki, ale tym razem również z przeszkodami - coś zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.

Więcej szczegółów TUTAJ

Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness pod chmurką w piknikowej Strefie Fit: Zumba, Indoor Cycling, Indoor Walking i Jumping SNG, darmowe badanie składu ciała - oraz UWAGA!!! zajęcia Jogi przy muzyce na żywo w wykonaniu Anny Krysztofiak.

Skoro jesteśmy przy muzyce, to jak sama nazwa wskazuje, w czasie pikniku będzie się również wiele działo muzycznie za sprawą przyjaciół z Filharmonii Łódzkiej.

Będziemy z dziećmi budować instrumenty muzyczne z czego się da, a konkretnie z różnych sportowych akcesoriów/odpadów, zniszczonych rakiet itd. To takie warsztaty bio-recycling-music-mind, które poprowadzi Sauvas Levy.

Nieco starszych zapraszamy na warsztat z muzykoterapii z wykorzystaniem kamertonów oraz koncert "kąpiel w dźwiękach", które poprowadzi Mariusz Jarymowicz.

 

Cały czas będą z nami partnerzy z Premium Arena z samochodami marek BMW i MINI - i przygotowali zarówno jazdy testowe jak i ciekawe konkursy

Atrakcje jakie chcemy Wam zaoferować w czasie całej soboty to m.in.

 • kuchnia molekularna z Małym Inżynierem i wiele innych pokazów ciekawych i atrakcyjnych eksperymentów

 • lekcje pokazowe fitness pod chmurką w piknikowej Strefie Fit: Zumba, Indoor Cycling, Indoor Walking i Jumping SNG, darmowe badanie składu ciała - m.in.  zajęcia Jogi przy muzyce na żywo
  Poniżej rozkład jazdy Fitness Outdoor: 
 • warsztaty dla dzieci z Centrum Kultury Dziecka

 • pyszne i zdrowe lody z foodtruck'a Freedom, grill z Restauracji "Dzika Kaczka", wata cukrowa
 • warsztaty muzyczne organizowane we współpracy z Filharmonią Łódzką. Dzieci będą mogły nauczyć się budować instrumenty z różnych nietypowych materiałów - np grać na rakiecie tenisowej!

 • pokazowe gry w badmintona w wykonaniu reprezentantów kadry Polski

 • będzie Straż Pożarna. Pokażą nam jakim sprzętem dysponują.
 • instruktaż Nordic Walking od 16:00 do 18:00 - sesje co 30minut
 • postrzelamy z Event na miarę w paintball i z wiatrówek
 • Projekt Mama po ciąży zapraszamy wszystkie wózkowe Mamy na trening z Anią Wojcieszek :)
 • A słyszeliście o naszym Pokoju Zagadek? Zorganizuje go firma Alex - usługi turystyczne. Może giga szachy, Six bricks, dmuchańce, rowery elektryczne?
 • SNG Aqua Day i poniżej rozkład jazdy w Aquapark'u aqua day sng

Połączymy piknik rodzinny, bieganie, świetną zabawę, Aqua Day i jeden z czterech najważniejszych turniejów Racketlona - tak - korty i boiska też będą pełen w tym czasie - każdy znajdzie coś tylko dla siebie ;) Już dzisiaj zapewniamy, że warto być z nami od początku lata!

No a na koniec, gdy zmrok będzie zapadał, wystąpi dla Was Stanisław Sojka, z projektem Soyka Kolektyw. Chyba fajnie?

Na całość wydarzenia WSTĘP zupełnie WOLNY!

Szczegółami będziemy się z Wami dzielić na bieżąco! :)

Obejrzyjcie poniżej kilka zdjęć z pierwszej edycji rozRUCHu! Śledźcie również informacje o wydarzeniu na Facebook'u.

Link poniżej:

https://www.facebook.com/events/433214013552989/

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!