Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

2. rozRUCH!!! z Atlasem. Piknik sportowo-muzyczny w SNG!

18cze

Spotkaliśmy się po raz drugi witając lato na rozRUCHU!!! z Atlasem. W tym roku piknik był sportowo-muzyczno-rodzinno-racketlonowy! Obejrzyjcie fotorelacje i sprawdźcie wyniki Wasze i Waszych pociech :)

Było niesamowicie! Ciężko to wszystko podsumować słowami - najlepiej odda to tych kilkaset obrazków, które zbieramy dla Was i publikujemy.

Życzymy dobrej zabawy przy oglądaniu ;)

I bardzo bardzo DZIĘKUJEMY, że byliście tu z nami! :)

Wyniki biegów dla dzieci i dorosłych:

Raz jeszcze najserdeczniejsze DZIĘKUJĘ dla wszystkich uczestników, wystawców i organizatorów za tych kilka cudownych godzin razem, tutaj w SNG! :)

 


 

rozRUCH był tak pozytywnym wydarzeniem roku ubiegłego, że nie możemy sobie darować kolejnej edycji ;)

Dlatego teraz mamy rozRUCH!!! z Atlasem. Piknik sportowo-muzyczny w którym wspiera nas dzielnie nasza polska, super marka budowlana.

Zapraszamy 18 czerwca w sobotę

Zaczynam w samo południe (12:00)  I Lot Bociana. Bieg na 1. Milę - tak jak obiecaliśmy - bieg dla dorosłych - atestowana trasa, mnóstwo emocji i wyjątkowe pakiety startowe w tym koszulki startowe!

Więcej szczegółów TUTAJ

Następnie II Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - już o 14:00 i chwilę po nim II Bieg Szklakiem tej samej Kaczki, ale tym razem również z przeszkodami - coś zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.

Więcej szczegółów TUTAJ

Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness pod chmurką w piknikowej Strefie Fit: Zumba, Indoor Cycling, Indoor Walking i Jumping SNG, darmowe badanie składu ciała - oraz UWAGA!!! zajęcia Jogi przy muzyce na żywo w wykonaniu Anny Krysztofiak.

Skoro jesteśmy przy muzyce, to jak sama nazwa wskazuje, w czasie pikniku będzie się również wiele działo muzycznie za sprawą przyjaciół z Filharmonii Łódzkiej.

Będziemy z dziećmi budować instrumenty muzyczne z czego się da, a konkretnie z różnych sportowych akcesoriów/odpadów, zniszczonych rakiet itd. To takie warsztaty bio-recycling-music-mind, które poprowadzi Sauvas Levy.

Nieco starszych zapraszamy na warsztat z muzykoterapii z wykorzystaniem kamertonów oraz koncert "kąpiel w dźwiękach", które poprowadzi Mariusz Jarymowicz.

 

Cały czas będą z nami partnerzy z Premium Arena z samochodami marek BMW i MINI - i przygotowali zarówno jazdy testowe jak i ciekawe konkursy

Atrakcje jakie chcemy Wam zaoferować w czasie całej soboty to m.in.

 • kuchnia molekularna z Małym Inżynierem i wiele innych pokazów ciekawych i atrakcyjnych eksperymentów

 • lekcje pokazowe fitness pod chmurką w piknikowej Strefie Fit: Zumba, Indoor Cycling, Indoor Walking i Jumping SNG, darmowe badanie składu ciała - m.in.  zajęcia Jogi przy muzyce na żywo
  Poniżej rozkład jazdy Fitness Outdoor: 
 • warsztaty dla dzieci z Centrum Kultury Dziecka

 • pyszne i zdrowe lody z foodtruck'a Freedom, grill z Restauracji "Dzika Kaczka", wata cukrowa
 • warsztaty muzyczne organizowane we współpracy z Filharmonią Łódzką. Dzieci będą mogły nauczyć się budować instrumenty z różnych nietypowych materiałów - np grać na rakiecie tenisowej!

 • pokazowe gry w badmintona w wykonaniu reprezentantów kadry Polski

 • będzie Straż Pożarna. Pokażą nam jakim sprzętem dysponują.
 • instruktaż Nordic Walking od 16:00 do 18:00 - sesje co 30minut
 • postrzelamy z Event na miarę w paintball i z wiatrówek
 • Projekt Mama po ciąży zapraszamy wszystkie wózkowe Mamy na trening z Anią Wojcieszek :)
 • A słyszeliście o naszym Pokoju Zagadek? Zorganizuje go firma Alex - usługi turystyczne. Może giga szachy, Six bricks, dmuchańce, rowery elektryczne?
 • SNG Aqua Day i poniżej rozkład jazdy w Aquapark'u aqua day sng

Połączymy piknik rodzinny, bieganie, świetną zabawę, Aqua Day i jeden z czterech najważniejszych turniejów Racketlona - tak - korty i boiska też będą pełen w tym czasie - każdy znajdzie coś tylko dla siebie ;) Już dzisiaj zapewniamy, że warto być z nami od początku lata!

No a na koniec, gdy zmrok będzie zapadał, wystąpi dla Was Stanisław Sojka, z projektem Soyka Kolektyw. Chyba fajnie?

Na całość wydarzenia WSTĘP zupełnie WOLNY!

Szczegółami będziemy się z Wami dzielić na bieżąco! :)

Obejrzyjcie poniżej kilka zdjęć z pierwszej edycji rozRUCHu! Śledźcie również informacje o wydarzeniu na Facebook'u.

Link poniżej:

https://www.facebook.com/events/433214013552989/

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj