Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

II Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki i tej samej Kaczki bieg z przeszkodami

18cze

Aktywne Dzieciaki i ich równie Aktywni Rodzice! Zapraszamy na drugą edycję rozRUCHu - tym razem z Atlasem! rozRUCH!!! to najciekawsza rodzinna impreza początku lata. O 14.00 start w biegu za Kaczką! :)

 

W zeszłym rok było mnóstwo emocji. W tym - planujemy jeszcze więcej! Rozwijamy biegową część imprezy. Udało nam się dokładnie zmierzyć trasę wokół obiektów SNG i wyszło nam, że możemy przeprowadzić całkiem serio zawody na 1 milę,  1/2 mili i 1/4 mili!

 

I Bieg Bociana - Bieg na 1 Milę

Pierwsza edycja tego biegu. Dla dorosłych i gimanzjalistów. Atestowana trasa pozwoli bić życiowe rekordy i porówywać je z innymi biegami - a takich atestowanych biegów na 1 milę jest tylko kilka w Polsce! Biegowi patronuje Bocian - symbol naszego tytularnego partnera - marki Atlas dzięki któremu czekają na Was również wyjątkowe pakiety startowe! Start biegu o godz. 12.00. Zapisy i więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 

II Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki

Startujemy w trzech kategoriach

Krasnale (2009 i młodsi) będą mieli do pokonania dystans 1/4 mili czyli 400 metrów! To już całkiem poważne wyzwanie dla najmniejszych nóg. Szybka trasa wokół stawu (można  biec z rodzicem :-), prawdziwa koszulka biegowa na zachętę i medal dla zwycięzców! A zwycięzcą jest każdy! I wiele nagród niespodzianek.

Starsze dzieci (w dwóch kategoriach wiekowych - klas I-III i IV-VI) pobiegną dystans (I-III) 400 metrów...a starsi...uwaga... 1/2 mili, czyli 800 metrów!. I żeby nie było za łatwo - będzie to bieg z przeszkodami - impreza dla prawdziwych twardzieli. Dla nich również koszulki startowe, medale na mecie i nagrody i puchary dla zwycięzców.

Zapiszcie termin w kalendarzu i zacznijcie przygotowania

I ważna informacja. Biegi dla dzieci są ZWOLNIONE Z OPŁAT! czyli bez wpisowego. Mamy natomiast ograniczoną liczbę uczestników do 100 w każdej kategorii wiekowej - także nie zwlekajcie z zapisami.

Zapisy pod linkiem naszego partnera firmy Time4S - Link do zapisów na biegi

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu fotorelację z pierwszego w historii SNG Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki. W tym roku startowały dzieci, w różnych wiekowych kategoriach, na dystansie 300m - dały doskonały przykład zdrowej rywalizacji i radości z bycia aktywnym. Na razie startowały tylko dzieci, ale naszą domeną jest się nie ograniczać...;) Do zobaczenia na II Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki w SNG!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj