Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Fitness-wejście

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

II Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki i tej samej Kaczki bieg z przeszkodami

18cze

Aktywne Dzieciaki i ich równie Aktywni Rodzice! Zapraszamy na drugą edycję rozRUCHu - tym razem z Atlasem! rozRUCH!!! to najciekawsza rodzinna impreza początku lata. O 14.00 start w biegu za Kaczką! :)

 

W zeszłym rok było mnóstwo emocji. W tym - planujemy jeszcze więcej! Rozwijamy biegową część imprezy. Udało nam się dokładnie zmierzyć trasę wokół obiektów SNG i wyszło nam, że możemy przeprowadzić całkiem serio zawody na 1 milę,  1/2 mili i 1/4 mili!

 

I Bieg Bociana - Bieg na 1 Milę

Pierwsza edycja tego biegu. Dla dorosłych i gimanzjalistów. Atestowana trasa pozwoli bić życiowe rekordy i porówywać je z innymi biegami - a takich atestowanych biegów na 1 milę jest tylko kilka w Polsce! Biegowi patronuje Bocian - symbol naszego tytularnego partnera - marki Atlas dzięki któremu czekają na Was również wyjątkowe pakiety startowe! Start biegu o godz. 12.00. Zapisy i więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 

II Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki

Startujemy w trzech kategoriach

Krasnale (2009 i młodsi) będą mieli do pokonania dystans 1/4 mili czyli 400 metrów! To już całkiem poważne wyzwanie dla najmniejszych nóg. Szybka trasa wokół stawu (można  biec z rodzicem :-), prawdziwa koszulka biegowa na zachętę i medal dla zwycięzców! A zwycięzcą jest każdy! I wiele nagród niespodzianek.

Starsze dzieci (w dwóch kategoriach wiekowych - klas I-III i IV-VI) pobiegną dystans (I-III) 400 metrów...a starsi...uwaga... 1/2 mili, czyli 800 metrów!. I żeby nie było za łatwo - będzie to bieg z przeszkodami - impreza dla prawdziwych twardzieli. Dla nich również koszulki startowe, medale na mecie i nagrody i puchary dla zwycięzców.

Zapiszcie termin w kalendarzu i zacznijcie przygotowania

I ważna informacja. Biegi dla dzieci są ZWOLNIONE Z OPŁAT! czyli bez wpisowego. Mamy natomiast ograniczoną liczbę uczestników do 100 w każdej kategorii wiekowej - także nie zwlekajcie z zapisami.

Zapisy pod linkiem naszego partnera firmy Time4S - Link do zapisów na biegi

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu fotorelację z pierwszego w historii SNG Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki. W tym roku startowały dzieci, w różnych wiekowych kategoriach, na dystansie 300m - dały doskonały przykład zdrowej rywalizacji i radości z bycia aktywnym. Na razie startowały tylko dzieci, ale naszą domeną jest się nie ograniczać...;) Do zobaczenia na II Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki w SNG!Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj