PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Stacja Nowa GdyniaPraca w SNGPRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

 Proponujemy Ci pracę w bardzo ciekawym miejscu gdzie po lub przed pracą możesz zrobić rzeźbę w zimowej masie.

 Basen ,siłownia, zajęcia fitness, świetni instruktorzy, pasjonaci sportu, którzy jeśli zostaniesz naszym pracownikiem mogą stać się Twoimi kolegami. Fajnie? Pewnie że fajnie!

 Co więcej jeśli nie chcesz ćwiczyć wcale nie musisz! Skupiasz się na rozwoju, chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta bądź ugruntować już zdobyte? Świetnie! Możesz to zrobić w miejscu, w którym stawiamy na profesjonalizm i wysoki poziom obsługi.

 Nasza firma daje Ci wybór także jeśli chodzi o czas pracy. Szukasz stabilnego zatrudnienia na pełen etat z elastycznym grafikiem? A może chcesz pracować tylko na część etatu? Możesz pracować tylko w weekendy. A może lubisz pospać i zaczynać pracę o 15.30, proszę bardzo. Rano się uczysz i masz kilka wolnych dni po południu i weekendów? Super! Dopasujemy grafik do Twoich możliwości przy w pełni legalnym zatrudnieniu na umowę o pracę, która daje Ci wszystkie uprawnienia pracownicze.

 Umów się już dzisiaj na rozmowę rekrutacyjną i dołącz do naszego zespołu! Zwiększamy zatrudnienie bo tak jak Ty nie lubimy stać w miejscu i wciąż się rozwijamy poszerzając zakres usług.

 Wynagrodzenie to nie wszystko ale wszystko bez wynagrodzenia to nic. U nas pieniądze za Twoją pracę masz zawsze na czas. Do płacy zasadniczej dorzucamy premie i pakiet socjalny, który dofinansuje Twoją aktywność sportową i kulturalną.

 Czekamy na Twoje CV praca@nowa-gdynia.pl

Opis stanowiska:

  •   obsługa klienta zgodna ze standardami firmy: sprzedaż bezpośrednia, odbieranie telefonów, korespondencji mailowej oraz tradycyjnej
  •   obsługa urządzeń biurowych
  •   dbanie o właściwy wizerunek recepcji oraz jej wygląd
  •   tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem zgodnego ze standardami firmy
  •   reagowanie na trudne sytuacje zgodnie z procedurami firmy
  •   współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania:

  •   doświadczenie w pracy na recepcji lub obsłudze klienta
  •   wysoka kultura osobista
  •   dobra znajomość j. angielskiego mile widziana
  •   obsługa programów MS Office, Windows,
  •   umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów
  •   umiejętność dobrej i samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole
  •   komunikatywność, obowiązkowość
  •   punktualność i samodzielność
  •   dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  •   wykształcenia minimum średnie
  •   aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  •   Interesującą pracę w młodym, kreatywnym zespole
  •   Umowę o pracę wraz z systemem premiowym
  •   Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny wraz z kodem ref.: SNG/RCP w tytule e-maila prosimy przesłać na adres:praca@nowa-gdynia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zgodnie z Kodeksem pracy możemy przetwarzać następujące dane osobowe kandydatów do pracy: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe.

Jeżeli zamierzasz poza informacjami wyżej wskazanymi przekazać nam dodatkowe dane o sobie, wysyłając je na adres firmy, to poprzez kliknięcie przycisku Wyślij udzielasz dobrowolnej zgody na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Przekazanie dodatkowych danych o sobie jest dobrowolne i zależy wyłącznie od Twojej woli - jeżeli nie chcesz, aby te dane były przetwarzane przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o., prosimy o niezamieszczanie ich w przesyłanym CV.

Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta w dogodny sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres email, jak również za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby Stacji Nowa Gdynia sp. z o.o..

Administratorem danych osobowych będzie Stacja Nowa Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, NIP 726 -23-15-435 , REGON 472279634 , adres: 91-421 Łódź ul. Jana Kilińskiego 2.

Dane kontaktowe do Administratora danych : STACJA NOWA GDYNIA SP. Z O.O. a) adres: 95-100 Zgierz ul. Sosnowa 1 b) tel.: 0-42/ 714 21 21

Podane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe, inne niż dane wskazane w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. inne niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie wyrażonej zgody czyli na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na wybrane stanowisko lub do czasu odwołania zgody.