ANIMATOR ANIMATORKA w ANCYMONDO

Stacja Nowa GdyniaPraca w SNGANIMATOR ANIMATORKA w ANCYMONDO

Słuchajcie, słuchajcie, zespół STACJI NOWA GDYNIA wciąż rośnie! Tym razem szukamy takich osób, które nie lubią siedzieć przy biurku i zdecydowanie wolą pracować w ruchu z młodymi ludźmi

Szukamy Animatorek i Animatorów do pracy z dziećmi w Ancymondo

Chcemy zapewnić naszym małym gościom bezpieczny pobyt i odpowiedzialne koordynowanie ich dziecięcych temperamentów dlatego preferujemy osoby, które mają doświadczenie w pracy z dziećmi, ukończyły kurs na wychowawcę kolonijnego czy są po lub w trakcie studiów pedagogicznych. 

Tworzymy tu wesoły zespół ale naszych pracowników traktujemy poważnie zatem zatrudniamy tylko na umowę o pracę a wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Podstawowe obowiązki:

  • czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci korzystających ze strefy dziecięcej
  • opieka nad dziećmi w figloraju


Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe – ukończone studia lub w trakcie: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńczo-wychowawcza; pedagogika z wychowaniem fizycznym
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • gotowość do pracy w weekendy
  • zaangażowanie, kreatywność w organizacji zabaw dla dzieci
  • mile widziany będą: ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna


Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę na niepełny etat w systemie zmianowym
stałe wynagrodzenie zasadnicze i premie


Pracujemy w następujących godzinach w systemie zmianowym:

 pon - pt 15:30-20:30
 weekendy 9:00-19:30


Aplikuj i łącz pasję z pracą i zyskaj porządną dawkę uśmiechu i radości!

Ofertę zawierającą CV wraz z kodem ref.: SNG/ANIM w tytule e-maila prosimy przesłać na adres: praca@nowa-gdynia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.Zgodnie z Kodeksem pracy możemy przetwarzać następujące dane osobowe kandydatów do pracy: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe.

Jeżeli zamierzasz poza informacjami wyżej wskazanymi przekazać nam dodatkowe dane o sobie, wysyłając je na adres firmy, to poprzez kliknięcie przycisku Wyślij udzielasz dobrowolnej zgody na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Przekazanie dodatkowych danych o sobie jest dobrowolne i zależy wyłącznie od Twojej woli - jeżeli nie chcesz, aby te dane były przetwarzane przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o., prosimy o niezamieszczanie ich w przesyłanym CV.

Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta w dogodny sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres email, jak również za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby Stacji Nowa Gdynia sp. z o.o..

Administratorem danych osobowych będzie Stacja Nowa Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, NIP 726 -23-15-435 , REGON 472279634 , adres: 91-421 Łódź ul. Jana Kilińskiego 2.

Dane kontaktowe do Administratora danych : STACJA NOWA GDYNIA SP. Z O.O. a) adres: 95-100 Zgierz ul. Sosnowa 1 b) tel.: 0-42/ 714 21 21

Podane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe, inne niż dane wskazane w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. inne niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie wyrażonej zgody czyli na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na wybrane stanowisko lub do czasu odwołania zgody.