Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Sporty rakietkowe

Dariusz Janik Poznaj lepiej instruktora

Instruktor badmintona, absolwent krakowskiej AWF, były członek Kadry Narodowej Seniorów oraz Kadry Akademickiej Polski w badmintonie. Reprezentant Polski na Drużynowych oraz Indywidualnych Akademickich Mistrzostwach Świata i Europy. Trener młodego pokolenia, mający pod swoimi skrzydłami (…)

Janik Dariusz
Prowadzi zajęcia: BADMINTON

Robert Kolasa Poznaj lepiej instruktora

Instruktor badmintona, prowadzi zajęcia z dorosłymi i dziećmi. Trening indywidualny i grupowy. Kontakt tel. 600 30 00 48

Kolasa Robert
Prowadzi zajęcia: BADMINTON

Tomasz Krysicki Poznaj lepiej instruktora

Jego squashowa pasja trwa od 2002 roku. Jeden z najbardziej doświadczonych łódzkich graczy i aktywny uczestnik ogólnopolskich turniejów seniorskich, przez kilka lat najstarszy zawodnik na najwyższym miejscu w rankingu ogólnopolskim. Aktualnie swą wiedzą i doświadczeniem dzieli się z (…)

Krysicki Tomasz
Prowadzi zajęcia: SQUASH

Janusz Niewiadomski Poznaj lepiej instruktora

Instruktor tenisa. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Związany ze Stacją Nowa Gdynia od początku jej istnienia. Instruktor tenisa PZT od 1990r. Kontakt tel. 602 638 008

Niewiadomski Janusz
Prowadzi zajęcia: TENIS

Hubert Pączek Poznaj lepiej instruktora

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. (…)

Pączek Hubert
Prowadzi zajęcia: BADMINTON

Jarosław Wolniak Poznaj lepiej instruktora

instruktor tenisa z uprawnieniami PZT z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Akademicki Mistrz Polski z 2003 roku, trener Adrianny Sosnowskiej, jednej z najzdolniejszych tenisistek młodego pokolenia. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i (…)

Wolniak Jarosław
Prowadzi zajęcia: TENIS

Maciej Woskresiński Poznaj lepiej instruktora

Trener badmintona. Absolwent wrocławskiej AWF – specjalizacja badminton. Przez kilka lat trenował z seniorami i juniorami w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Głubczycach. Współpracował z trenerami z Chin m. in. z Ling Bo, którego uczniowie sięgali po tytuły mistrzów świata. Tel. 602 (…)

Woskresiński Maciej
Prowadzi zajęcia: BADMINTON

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj