Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Aquapark

Anna Bartczak Poznaj lepiej instruktora

Instruktor pływania i ratownik WOPR

Bartczak Anna
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Aleksandra Biernat Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR

Biernat Aleksandra
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Katarzyna Filipiak Poznaj lepiej instruktora

Absolwentka Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Jest ratownikiem WOPR, posiada uprawnienia wychowawcy kolonii dla dzieci i młodzieży. Jej wielką pasją jest jazda konna, co cały czas w wolnej chwili realizuje. Poza tym uwielbia pływać, jeździć na rowerze i (…)

Filipiak Katarzyna
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Katarzyna Janicka Poznaj lepiej instruktora

Instruktor sportu i aqua aerobiku. Doświadczony ratownik WOPR Posiada uprawnienia opiekuna kolonijnego. W SNG prowadzi zajęcia aqua aerobiku, naukę pływania dla dzieci, dorosłych oraz zajęcia grupowe. Uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem do świata.

Janicka Katarzyna
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Marta Kokoszka Poznaj lepiej instruktora

Absolwentka Politechniki Łódzkiej (inż. BHP oraz mgr Zarządzania Jakością). Nie wyobraża sobie życia bez słoń ca, ruchu i dobrej zabawy. Kocha snowboard, dobre kino, muzykę. (…)

Kokoszka Marta
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Dominik Kosin Poznaj lepiej instruktora

Instruktor pływania i ratownik WOPR

Kosin Dominik
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Wielisław Kostrzewski Poznaj lepiej instruktora

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener pływania I klasy. Specjalista nauki pływania sportowego i rekreacyjnego. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z dorosłymi i dziećmi. Za pracę z młodzieżą i dziećmi odznaczony medalem „ Serce dziecku”. Kontakt 694 538 894, (…)

Kostrzewski  Wielisław
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Dariusz Krystek Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR z 7-letnim doświadczeniem. Zainteresowania: wyścigi Formuły 1.

Krystek Dariusz
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Julita Łupińska Poznaj lepiej instruktora

Z zawodu i powołania jest nauczycielem wychowania fizycznego. W SNG pracuje jako ratownik. Posiada uprawnienia ratownika WOPR. Jest instruktorem pływania. Prowadzi również wszelkie energetyczne formy aqua aerobiku. Uwielbia pracę z ludźmi i aktywność ruchową na różnych płaszczyznach. (…)

Łupińska Julita
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Marcin Majos Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR

Majos Marcin
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Paweł Marczyński Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR, instruktor pływania. Oprócz indywidualnych i grupowych zajęć z nauki pływania prowadzi zajęcia grupowe w hali sportowej. Z wykształcenia mgr UŁ, Wydziału Turystyki i Rekreacji. Menedżer Sportu, instruktor snowboardu.

Marczyński Paweł
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Mateusz Matusiak Poznaj lepiej instruktora

Magister wychowania fizycznego, absolwent UŁ, instruktor rekreacji ruchowej, pływania, aqua fitness i snowboardu. Mateusz od 8 lat w SNG prowadzi naukę i doskonalenie pływania indywidualnie oraz grupowo. Kierownik wypoczynku placówek młodzieżowych i obozów wędrownych. Swoich klientów (…)

Matusiak Mateusz
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, NAUKA PŁYWANIA

Katarzyna Palmowska Poznaj lepiej instruktora

Magister pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej UŁ, instruktor pływania, ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem w SNG. Prowadzi zajęcia aqua aerobiku i naukę pływania indywidualnie i grupowo. Zawsze pozytywna, uśmiechnięta i pełna energii.

Palmowska Katarzyna
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Jakub Pawłowski Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR z 8-letnim doświadczeniem. Zainteresowania: windsurfing, tenis stołowy.

Pawłowski Jakub
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Kamila Polit Poznaj lepiej instruktora

Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego od 2010 roku. Posiada uprawnienia instruktora sportu o specjalności pływanie. Od 2013 roku także wychowawca kolonijny. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Łódzkim. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią.

Polit Kamila
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Łukasz Semeniuk Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR z uprawnieniami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Semeniuk Łukasz
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Nikolina Stefaniak Poznaj lepiej instruktora

Studentka ostatniego roku Pedagogiki ze specjalnością Kultura Fizyczna i Zdrowotna na Uniwersytecie Łódzkim. Instruktor Aqua Fitness od 2011. Instruktorka spinningu oraz Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością: fitness - nowoczesne formy gimnastyki. W SNG prowadzi wszystkie (…)

Stefaniak Nikolina
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Mariusz Sydorko Poznaj lepiej instruktora

Absolwent PWSZ w LESZNIE na kierunku w-f z gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Ratownik WOPR oraz instruktor pływania. Miłośnik sportów, siłowych i sylwetkowych.

Sydorko Mariusz
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Iwona Turant Poznaj lepiej instruktora

Założycielka i pomysłodawczyni szkoły nauki pływania dla niemowląt "Wodniś". Absolwentka Politechniki Łódzkiej, trenowała wyczynowo pływanie. W latach 1975-1986 mistrzyni Łodzi i Polski w pływaniu. Sędzia pływania kl.I i ratownik WOPR. Od 2003 roku prowadzi szkołę "Wodniś". Iwona (…)

Turant Iwona
Prowadzi zajęcia: WODNIŚ

Tomasz Woźnicki Poznaj lepiej instruktora

Wykształcenie wyższe magisterskie (Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne), Instruktor pływania (wielokrotny medalista Mistrzostw Polski), pasjonat zdrowego odżywiania, nakręcony przez Crossfit.

Woźnicki Tomasz
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Michał Zaborniak Poznaj lepiej instruktora

Ratownik WOPR, student Energetyki na Politechnice Łódzkiej. Pasjonat pływania i sportów siłowych. Uczestnik zawodów triathlonowych.

Zaborniak Michał
Prowadzi zajęcia: NAUKA PŁYWANIA

Magdalena Żyła Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Ratownik WOPR z uprawnieniami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, instruktor rekreacji ruchowej i aqua fitness.

Żyła Magdalena
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj