Powrót do aktualności

Zostaliśmy partnetem HobbyLigi

22 wrz 2023• Fitness & Gym
Cieszcie się, miłośnicy sportu!

Mamy wielką radość ogłosić, że właśnie dołączyliśmy do Hobbyligi, co oznacza, że ​​macie teraz możliwość rozegrania emocjonujących rozgrywek w trzech fantastycznych dyscyplinach sportowych:

-badmintonie,
-squashu
-tenisie stołowym!

Liga rozpoczyna się już za 3 dni (25.09.2023r.), więc to idealny moment, aby zgłosić swoje zainteresowanie i przygotować się do rywalizacji. Rejestracja jest niezwykle prosta - wystarczy odwiedzić stronę Hobbyligi pod adresem https://www.hobbyliga.pl/, gdzie znajdziecie pełne informacje o ligach, dostępnych terminach oraz opcje wyboru przeciwników.

Nie ważne, czy jesteście doświadczonymi graczami czy też dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tymi dyscyplinami - Hobbyliga jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć partnera do gry. Zaczynając od początku, możecie zyskać doświadczenie, zawarcie nowych przyjaźni i przede wszystkim dużo radości z gry.

Nie zapomnijcie o motcie - "Wygraj całą ligę!" Niech ta fraza będzie Waszym natchnieniem do treningów i dążenia do zwycięstwa. Rywalizacja z innymi pasjonatami sportu to nie tylko zdrowa rywalizacja, ale również doskonała okazja do rozwoju umiejętności i podniesienia swojego poziomu gry.


Dołączcie już teraz do Hobbyligi i dajcie się porwać pasji sportowej. Czekamy na Wasze zapisy i nie możemy się doczekać wspólnych rozgrywek. Zabawa i emocje czekają na Was!