Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Zaproś znajomych na trening. A potem do restauracji.

02sty

Daj dobry przykład znajomym i zachęć ich do treningów w SNG. A my zaprosimy Was do restauracji Dzika Kaczka.

 

Nic tak dobrze nie motywuje, jak rekomendacja znajomego. W ramach dobrych uczynków na Nowy Rok, zachęćcie znajomych do regularnych treningów w SNG. Mamy mnóstwo wariantów i opcji treningowych. Chodzisz na fitness, ale Twój przyjaciel bądź przyjaciółka woli basen? Nie ma sprawy. W SNG możesz wybierać pomiędzy różnymi aktywnościami i łaczyć je na różne sposoby.

Mamy propozycję: zachęć znajomego/znajomą do regularnych treningów w SNG. Pamiętaj, żeby w momencie rejestracji w SNG powiedzieli, kto polecił im nasz obiekt. Zaproszona przez Ciebie osoba uzyska status "Polecanego" a Ty będziesz od tego momentu "Polecającym" :-).

Zadbaj o to, żebyście przychodzili regularnie. Jeśli w miesiącu kalendarzowym, każde z Was skorzysta z usług SNG przynajmniej 8-krotnie (i wcale nie musicie przychodzić razem, w tym samym czasie, czy na te same zajęcia) to z przyjemnością wręczymy Wam zaproszenia do Restauracji Dzika Kaczka o wartości 100 zł.

Zachęcaj, motywuj i ucztuj w Dzikiej Kaczce :-)

Z promocji mogą skorzystać posiadacze wszystkich kart partnerów zewnętrznych honorowanych w SNG.

Regulamin promocji dostępny jest w recepcjach SNG oraz w załączniku poniżej.

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj