Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Zaproś znajomych na trening. A potem do restauracji.

02sty

Daj dobry przykład znajomym i zachęć ich do treningów w SNG. A my zaprosimy Was do restauracji Dzika Kaczka.

 

Nic tak dobrze nie motywuje, jak rekomendacja znajomego. W ramach dobrych uczynków na Nowy Rok, zachęćcie znajomych do regularnych treningów w SNG. Mamy mnóstwo wariantów i opcji treningowych. Chodzisz na fitness, ale Twój przyjaciel bądź przyjaciółka woli basen? Nie ma sprawy. W SNG możesz wybierać pomiędzy różnymi aktywnościami i łaczyć je na różne sposoby.

Mamy propozycję: zachęć znajomego/znajomą do regularnych treningów w SNG. Pamiętaj, żeby w momencie rejestracji w SNG powiedzieli, kto polecił im nasz obiekt. Zaproszona przez Ciebie osoba uzyska status "Polecanego" a Ty będziesz od tego momentu "Polecającym" :-).

Zadbaj o to, żebyście przychodzili regularnie. Jeśli w miesiącu kalendarzowym, każde z Was skorzysta z usług SNG przynajmniej 8-krotnie (i wcale nie musicie przychodzić razem, w tym samym czasie, czy na te same zajęcia) to z przyjemnością wręczymy Wam zaproszenia do Restauracji Dzika Kaczka o wartości 100 zł.

Zachęcaj, motywuj i ucztuj w Dzikiej Kaczce :-)

Z promocji mogą skorzystać posiadacze wszystkich kart partnerów zewnętrznych honorowanych w SNG.

Regulamin promocji dostępny jest w recepcjach SNG oraz w załączniku poniżej.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj