Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - realizuj cele!

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

X. SNG Spring Fitness Festival 2016 - opisy zajęć alfabetycznie

 

 

AERO DANCE

Dance aerobic zainspirowany różnymi stylami tanecznymi - to prawdziwa mieszanka rytmów, która rozrusza każde ciało. JUST MOVE YOUR BODY!

 

AEROBOX

Poczuj moc przypływającej energii, wypróbuj swoją siłę i wytrzymałość na zajęciach, które łączą fitness i sztuki walki. Jeśli naprawdę lubisz się zmęczyć to są zajęcia właśnie dla Ciebie.

 

AQUA FUN (aqua)

Co zrobić, aby trening o wysokiej intensywności nie kojarzył się tylko ze zmęczeniem. Propozycja treningu o charakterze mieszanym, który połączy ze sobą różne formy aqua fitnessu i przy okazji pozwoli dobrze się bawić. 

 
DANCE EXPLOSION

Dance aerobic: emocje, zabawa i dużo pozytywnej energii, którą wyzwolisz dzięki Ani podczas tych zajęć.

 

FLOW FUNCTIONAL BODY WORKOUT

Lekcja ma charakter wzmacniający. Jednak zarówno jej przebieg, jak i wykorzystana muzyka nadają jej charakter mentalny. Sekwencje ćwiczeń połączone choreograficznie w całość wzmocnią każdą partię ciała, za to na koniec czeka nas wyciszenie, rozciągnięcie i relaks.

 

FUNCTIONAL INTERVAL (aqua)

Trening interwałowy bazujący na różnych rodzajach i tempie muzyki, poprawiający siłę i wytrzymałość mięśniową,  dzięki wykorzystaniu najważniejszej właściwości wody: przyspieszenia. Będzie momentami ciężko, ale bardzo zabawnie!!!    

 

FUNCTIONAL INTERVAL DYSK TRAINING (aqua)

Trening wzmacniający o wysokiej intensywności z  wykorzystaniem aqua dysku w różnych konfiguracjach w płytkiej wodzie.

 

H2O CHOREO (Aqua)

Sposób na to, jak ćwiczenia, które wykorzystujesz w swoich codziennych zajęciach, mogą zmienić charakter Twojej lekcji. Połącz je w płynną całość, a zyska ona nowe oblicze.

 

HIGH INTENSITY TRAINING
 

Trening ten staje się bardzo popularną formą nie tylko wśród trenujących regularnie i sportowców, gdyż pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej przy stosunkowo niedługim czasie treningu i nawet po treningu. Ważne jest jednak by wiedzieć jak wykonać go dobrze. Zapraszamy na warsztat w strefie funkcjonalnej!

 

HOLISTYCZNY MODEL ZDROWIA (OSÓB AKTYWNYCH) A TEORIA I PRAKTYKA KLINICZNA - wykład

Dolegliwości zawodowe trenerów/instruktorów fitness oraz jak im zapobiegać. Co mają wspólnego zajęcia fitness i odpowiednia dieta (dieta - suplementacja – regeneracja)?

Badania, które warto wykonać i jak je zrozumieć, aby systematycznie dbać o swój stan zdrowia. Naucz się słuchać własnego ciała, bo wysyła ono sygnały o wiele wcześniej, zanim zaczniesz chorować. Zacznij umiejętnie „czytać” siebie.

 

 

JOGA DLA KOBIET

Praktyka regulująca gospodarkę hormonalną na każdym etapie życia kobiety. Przedstawimy sekwencje wyrównujące cykl miesięczny, przygotowujące do zajścia w ciążę, jak również na czas pre i menopauzy. Zapraszamy także panie w ciąży!

 

 

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Zajęcia skierowane do osób, które w szczególny sposób pragną zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zaprezentujemy sekwencje terapeutyczne dla dolnych pleców (np. SOS przy rwie kulszowej) oraz dla zablokowanej obręczy barkowej. Sesję zakończymy regeneracją połączoną z pranayamą - pracą z oddechem.

 

 

KONTAKT Z KLIENTEM – ANALIZA DOBREJ RELACJI - Wykład

Warsztat ma na celu przybliżenie uczestnikom różnych sytuacji społecznych w ujęciu „gier psychologicznych”. Rozeznanie się w temacie pozwoli lepiej zrozumieć siebie oraz swoich klientów, co może wzmocnić i polepszyć wzajemną komunikację.

 

MOBILITY XXI WIEKU, CZYLI JAK SKUTECZNIE ZWIĘKSZYĆ MOBILNOŚĆ Z WYKORZYSTANIEM ROLLERA - wykład

Najlepszym sposobem na osiągnięcie wymarzonego sukcesu, upragnionej sylwetki, czy pożądanej kondycji fizycznej jest suma między innymi takich elementów, jak prawidłowy trening, odpowiednia dieta, a także regeneracja, o której wiele osób uprawiających sport zapomina. A rolowanie właśnie - jest niezbędne w po-treningowej regeneracji - dowiedzcie się dlaczego.

  

 

NIKE TRAINIG CLUB

Program treningowy stworzony przez trenerów Nike, który pomoże Wam wejść na kolejny poziom treningowy. Filozofia NTC jest zbudowana na fundamentach treningu funkcjonalnego i włącza elementy dynamiczne, co daje najskuteczniejsze i najwydajniejsze ćwiczenia. NTC jest idealne dla osób, które uwielbiają energię treningów interwałowych, intensywność boot campu, różnorodność treningów kierunkowych i oczekują konkretnych rezultatów.

 

OLD SCHOOL vs NEW STYLE

Lekcja aerobiku, jakiej jeszcze nie było.  Zobacz, jak zmieniały się kroki i ruchy oraz metodyka zajęć na przestrzeni lat. Aerobic to fascynująca historia zmian!

 

POWIĘŹ - STABILNOŚĆ CIAŁA W POZYCJI PIONOWEJ

Stabilność ciała w pozycji pionowej, od czego jest zależna i jak na nią wpływać. Szczegółowa analiza taśmy powięziowej tylnej i dysfunkcje najczęściej spotykane w tym obszarze.

 

REGGAETON DANCE

Latynoski seksapil, hip-hopowy groove i dancehallowe shak'i - te elementy zdominują porywającą choreografię, którą w przejrzysty i ciekawy sposób nauczy Was energetyczna Ania Wojcieszek. Na te 60 minut zaświeci na sali karaibskie słońce, a mocny reggaetonowy bit przeniesie Nas prosto do portorykańskiego klubu.


SZYBKOŚĆ ROLOWANIA - CZY TO MA ZNACZENIE? - wykład

Nieoceniony warsztat z wiedzą prosto ze źródła, na temat skuteczności rolowania w odniesieniu do szybkości przenoszenia ciężaru rolowanego fragmentu ciała. Upewnijcie się jak istotny jest każdy szczegół.

 

SPEEDBALL(SM) FITNESS CORE


Lekcja dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem umiejętności w zakresie treningu funkcjonalnego. Wykorzystując piłkę lekarską, możesz znacznie poszerzyć wachlarz ćwiczeń stabilizujących i mobilizujących ciało. Dodatkowe obciążenie pozwala jeszcze efektywniej ćwiczyć mięśnie środka. Wiele ciekawych ćwiczeń w parach i wykonywanych indywidualnie z oporem własnego ciała, metodą progresywnych sekwencji.

 

STEP FOR FUN

Kiedy spotka się dwóch absolutnych fanów stepu, a do tego utalentowanych i kreatywnych, efekt musi być fantastyczny! Tajemnica tej zabawnej lekcji tkwi w prostocie. Na taki step w team teachu zapraszają Paweł i Rafał!

 

STEP DANCE


Doskonała metodyka i technika kroków byłyby niczym, gdyby nie wrażliwość i sceniczna energia prowadzącego – a taki właśnie jest Jérémy!

 

STEP DEFINITION

 

Choreografia asymetryczna z wykorzystaniem podstawowych kroków house.

 

STEP’N’BASE

 

Czeka Cię dużo pomysłów, które zostaną ujęte w czytelną i prostą metodykę. Choreografia - wymagająca. Muzyka - trudno o lepszą. Te właśnie cechy charakteryzują step Marcina. Nie może tu Ciebie zabraknąć!

 

STRETCHING POWIĘZIOWY

 

Ruch oparty na globalnych wzorcach, ćwiczeniach totalnych  poruszających całe ciało. Odkryjemy  w sobie ograniczenia i poprzez ruch spróbujemy je pokonać , aby poczuć  swobodę  i  lekkość swojego ciała!

 

STREET DANCE
 

Mocna, dynamiczna choreografia w rytm pulsującego beatu prosto z wideoklipu.

 

TRENING FUNKCJONALNY SENIORÓW

 

Warsztat ćwiczeń dla seniorów oparty na treningu funkcjonalnym, stanowiący profilaktykę zagrożeń wynikających z wieku podeszłego: zachwianej motoryki, zaburzenia równowagi, osteoporozy i sarkopenii.

 
TRENING SIŁOWY JAKO PODSTAWA W PRACY INDYWUDUALNEJ i TRENING SZYBKOŚCIOWY JAKO WARUNEK SUKCESU
 

 

Warsztaty w strefie funkcjonalnej poprowadzi Maciek Bielski z mauricz.com. 

 

 

WAACK4FIT

 

Taniec i fitness w jednym? Tak! To wyjątkowa kompilacja dynamicznego stylu tańca w fitnessowym wydaniu. Muzyka porwie Cię do szalonego Waacking Party!

 

YIN YOGA


Spokojna, bardzo odprężająca praktyka, będąca doskonałym uzupełnieniem dynamicznych, mięśniowych/siłowych (yang) odmian jogi. W asanie pozostaje się dłużej, co pozwala na wykorzystanie siły grawitacji do łagodnego, spokojnego rozciągania ciała. Niech nie wydaje Ci się jednak, że to nudna praktyka. Yin joga to spotkanie z samym sobą, medytacja w łagodnym ruchu. Połączenie długiego czasu pozostawania w asanie i niewielkiej temperatury mięśni przenosi napięcia w głębsze tkanki ciała. Praktyka taka stanowczo zwiększa zakres naszych ruchów, ponieważ za zakres ruch nie tylko odpowiadają mięśnie, ale także tkanki łączne. Mimo że nazwana kobiecym pierwiastkiem yin – nie jest ona prosta, a dla wielu okazuje się trudniejsza niż inne formy praktyki. Na pewno uczy cierpliwości i uświadamia nam nasze ograniczenia. Poza tym wycisza i równoważy.

 

X TRAINING A/A (abs/arms) - Aqua

 

Wzmacnianie ramion i mięśni brzucha w stylu „cross training” z wykorzystaniem różnych kombinacji ruchów, tak aby lekcja była dynamiczna, zabawna i jednocześnie dawała solidny wycisk. Trening na płytkiej wodzie z użyciem ciężarków.

 

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj