Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - realizuj cele!

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

X. SNG Spring Fitness Festival 2016 - opisy zajęć alfabetycznie

 

 

AERO DANCE

Dance aerobic zainspirowany różnymi stylami tanecznymi - to prawdziwa mieszanka rytmów, która rozrusza każde ciało. JUST MOVE YOUR BODY!

 

AEROBOX

Poczuj moc przypływającej energii, wypróbuj swoją siłę i wytrzymałość na zajęciach, które łączą fitness i sztuki walki. Jeśli naprawdę lubisz się zmęczyć to są zajęcia właśnie dla Ciebie.

 

AQUA FUN (aqua)

Co zrobić, aby trening o wysokiej intensywności nie kojarzył się tylko ze zmęczeniem. Propozycja treningu o charakterze mieszanym, który połączy ze sobą różne formy aqua fitnessu i przy okazji pozwoli dobrze się bawić. 

 
DANCE EXPLOSION

Dance aerobic: emocje, zabawa i dużo pozytywnej energii, którą wyzwolisz dzięki Ani podczas tych zajęć.

 

FLOW FUNCTIONAL BODY WORKOUT

Lekcja ma charakter wzmacniający. Jednak zarówno jej przebieg, jak i wykorzystana muzyka nadają jej charakter mentalny. Sekwencje ćwiczeń połączone choreograficznie w całość wzmocnią każdą partię ciała, za to na koniec czeka nas wyciszenie, rozciągnięcie i relaks.

 

FUNCTIONAL INTERVAL (aqua)

Trening interwałowy bazujący na różnych rodzajach i tempie muzyki, poprawiający siłę i wytrzymałość mięśniową,  dzięki wykorzystaniu najważniejszej właściwości wody: przyspieszenia. Będzie momentami ciężko, ale bardzo zabawnie!!!    

 

FUNCTIONAL INTERVAL DYSK TRAINING (aqua)

Trening wzmacniający o wysokiej intensywności z  wykorzystaniem aqua dysku w różnych konfiguracjach w płytkiej wodzie.

 

H2O CHOREO (Aqua)

Sposób na to, jak ćwiczenia, które wykorzystujesz w swoich codziennych zajęciach, mogą zmienić charakter Twojej lekcji. Połącz je w płynną całość, a zyska ona nowe oblicze.

 

HIGH INTENSITY TRAINING
 

Trening ten staje się bardzo popularną formą nie tylko wśród trenujących regularnie i sportowców, gdyż pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej przy stosunkowo niedługim czasie treningu i nawet po treningu. Ważne jest jednak by wiedzieć jak wykonać go dobrze. Zapraszamy na warsztat w strefie funkcjonalnej!

 

HOLISTYCZNY MODEL ZDROWIA (OSÓB AKTYWNYCH) A TEORIA I PRAKTYKA KLINICZNA - wykład

Dolegliwości zawodowe trenerów/instruktorów fitness oraz jak im zapobiegać. Co mają wspólnego zajęcia fitness i odpowiednia dieta (dieta - suplementacja – regeneracja)?

Badania, które warto wykonać i jak je zrozumieć, aby systematycznie dbać o swój stan zdrowia. Naucz się słuchać własnego ciała, bo wysyła ono sygnały o wiele wcześniej, zanim zaczniesz chorować. Zacznij umiejętnie „czytać” siebie.

 

 

JOGA DLA KOBIET

Praktyka regulująca gospodarkę hormonalną na każdym etapie życia kobiety. Przedstawimy sekwencje wyrównujące cykl miesięczny, przygotowujące do zajścia w ciążę, jak również na czas pre i menopauzy. Zapraszamy także panie w ciąży!

 

 

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Zajęcia skierowane do osób, które w szczególny sposób pragną zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zaprezentujemy sekwencje terapeutyczne dla dolnych pleców (np. SOS przy rwie kulszowej) oraz dla zablokowanej obręczy barkowej. Sesję zakończymy regeneracją połączoną z pranayamą - pracą z oddechem.

 

 

KONTAKT Z KLIENTEM – ANALIZA DOBREJ RELACJI - Wykład

Warsztat ma na celu przybliżenie uczestnikom różnych sytuacji społecznych w ujęciu „gier psychologicznych”. Rozeznanie się w temacie pozwoli lepiej zrozumieć siebie oraz swoich klientów, co może wzmocnić i polepszyć wzajemną komunikację.

 

MOBILITY XXI WIEKU, CZYLI JAK SKUTECZNIE ZWIĘKSZYĆ MOBILNOŚĆ Z WYKORZYSTANIEM ROLLERA - wykład

Najlepszym sposobem na osiągnięcie wymarzonego sukcesu, upragnionej sylwetki, czy pożądanej kondycji fizycznej jest suma między innymi takich elementów, jak prawidłowy trening, odpowiednia dieta, a także regeneracja, o której wiele osób uprawiających sport zapomina. A rolowanie właśnie - jest niezbędne w po-treningowej regeneracji - dowiedzcie się dlaczego.

  

 

NIKE TRAINIG CLUB

Program treningowy stworzony przez trenerów Nike, który pomoże Wam wejść na kolejny poziom treningowy. Filozofia NTC jest zbudowana na fundamentach treningu funkcjonalnego i włącza elementy dynamiczne, co daje najskuteczniejsze i najwydajniejsze ćwiczenia. NTC jest idealne dla osób, które uwielbiają energię treningów interwałowych, intensywność boot campu, różnorodność treningów kierunkowych i oczekują konkretnych rezultatów.

 

OLD SCHOOL vs NEW STYLE

Lekcja aerobiku, jakiej jeszcze nie było.  Zobacz, jak zmieniały się kroki i ruchy oraz metodyka zajęć na przestrzeni lat. Aerobic to fascynująca historia zmian!

 

POWIĘŹ - STABILNOŚĆ CIAŁA W POZYCJI PIONOWEJ

Stabilność ciała w pozycji pionowej, od czego jest zależna i jak na nią wpływać. Szczegółowa analiza taśmy powięziowej tylnej i dysfunkcje najczęściej spotykane w tym obszarze.

 

REGGAETON DANCE

Latynoski seksapil, hip-hopowy groove i dancehallowe shak'i - te elementy zdominują porywającą choreografię, którą w przejrzysty i ciekawy sposób nauczy Was energetyczna Ania Wojcieszek. Na te 60 minut zaświeci na sali karaibskie słońce, a mocny reggaetonowy bit przeniesie Nas prosto do portorykańskiego klubu.


SZYBKOŚĆ ROLOWANIA - CZY TO MA ZNACZENIE? - wykład

Nieoceniony warsztat z wiedzą prosto ze źródła, na temat skuteczności rolowania w odniesieniu do szybkości przenoszenia ciężaru rolowanego fragmentu ciała. Upewnijcie się jak istotny jest każdy szczegół.

 

SPEEDBALL(SM) FITNESS CORE


Lekcja dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem umiejętności w zakresie treningu funkcjonalnego. Wykorzystując piłkę lekarską, możesz znacznie poszerzyć wachlarz ćwiczeń stabilizujących i mobilizujących ciało. Dodatkowe obciążenie pozwala jeszcze efektywniej ćwiczyć mięśnie środka. Wiele ciekawych ćwiczeń w parach i wykonywanych indywidualnie z oporem własnego ciała, metodą progresywnych sekwencji.

 

STEP FOR FUN

Kiedy spotka się dwóch absolutnych fanów stepu, a do tego utalentowanych i kreatywnych, efekt musi być fantastyczny! Tajemnica tej zabawnej lekcji tkwi w prostocie. Na taki step w team teachu zapraszają Paweł i Rafał!

 

STEP DANCE


Doskonała metodyka i technika kroków byłyby niczym, gdyby nie wrażliwość i sceniczna energia prowadzącego – a taki właśnie jest Jérémy!

 

STEP DEFINITION

 

Choreografia asymetryczna z wykorzystaniem podstawowych kroków house.

 

STEP’N’BASE

 

Czeka Cię dużo pomysłów, które zostaną ujęte w czytelną i prostą metodykę. Choreografia - wymagająca. Muzyka - trudno o lepszą. Te właśnie cechy charakteryzują step Marcina. Nie może tu Ciebie zabraknąć!

 

STRETCHING POWIĘZIOWY

 

Ruch oparty na globalnych wzorcach, ćwiczeniach totalnych  poruszających całe ciało. Odkryjemy  w sobie ograniczenia i poprzez ruch spróbujemy je pokonać , aby poczuć  swobodę  i  lekkość swojego ciała!

 

STREET DANCE
 

Mocna, dynamiczna choreografia w rytm pulsującego beatu prosto z wideoklipu.

 

TRENING FUNKCJONALNY SENIORÓW

 

Warsztat ćwiczeń dla seniorów oparty na treningu funkcjonalnym, stanowiący profilaktykę zagrożeń wynikających z wieku podeszłego: zachwianej motoryki, zaburzenia równowagi, osteoporozy i sarkopenii.

 
TRENING SIŁOWY JAKO PODSTAWA W PRACY INDYWUDUALNEJ i TRENING SZYBKOŚCIOWY JAKO WARUNEK SUKCESU
 

 

Warsztaty w strefie funkcjonalnej poprowadzi Maciek Bielski z mauricz.com. 

 

 

WAACK4FIT

 

Taniec i fitness w jednym? Tak! To wyjątkowa kompilacja dynamicznego stylu tańca w fitnessowym wydaniu. Muzyka porwie Cię do szalonego Waacking Party!

 

YIN YOGA


Spokojna, bardzo odprężająca praktyka, będąca doskonałym uzupełnieniem dynamicznych, mięśniowych/siłowych (yang) odmian jogi. W asanie pozostaje się dłużej, co pozwala na wykorzystanie siły grawitacji do łagodnego, spokojnego rozciągania ciała. Niech nie wydaje Ci się jednak, że to nudna praktyka. Yin joga to spotkanie z samym sobą, medytacja w łagodnym ruchu. Połączenie długiego czasu pozostawania w asanie i niewielkiej temperatury mięśni przenosi napięcia w głębsze tkanki ciała. Praktyka taka stanowczo zwiększa zakres naszych ruchów, ponieważ za zakres ruch nie tylko odpowiadają mięśnie, ale także tkanki łączne. Mimo że nazwana kobiecym pierwiastkiem yin – nie jest ona prosta, a dla wielu okazuje się trudniejsza niż inne formy praktyki. Na pewno uczy cierpliwości i uświadamia nam nasze ograniczenia. Poza tym wycisza i równoważy.

 

X TRAINING A/A (abs/arms) - Aqua

 

Wzmacnianie ramion i mięśni brzucha w stylu „cross training” z wykorzystaniem różnych kombinacji ruchów, tak aby lekcja była dynamiczna, zabawna i jednocześnie dawała solidny wycisk. Trening na płytkiej wodzie z użyciem ciężarków.

 

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj