Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Wiesław Benda - Z mojej wędrówki

12wrz

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. Z mojej wędrówki, autorstwa pana Wiesława Bendy, która odbędzie się 12 września 2015r. (sobota) o godzinie 12.00 w galerii SNG.


Wiesław Benda
jest z wykształcenia architektem, przez wiele lat pracował w biurze projektowym. Jednak jego pasją i powołaniem zawsze było malarstwo. Choć nie ukończył studiów artystycznych, nie można uznać go za samouka – w młodości pobierał prywatnie systematyczne lekcje rysunku, m.in. u Stefana Derkowskiego, wykładowcy PWSSP w Łodzi, przez rok był także wolnym słuchaczem łódzkiej uczelni.

Mimo że Wiesław Benda maluje „od zawsze”, rzadko pokazuje swoje prace na wystawach – dotychczas brał udział w dwóch wystawach zbiorowych, miał też jedną wystawę indywidualną. W Nowej Gdyni pokaże około 30 obrazów olejnych, pejzaży i portretów, do których inspiracji szukał podczas licznych podróży. Jego ulubionym miejscem jest Półwysep Helski, dlatego w obrazach często pojawiają się motywy marynistyczne.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny!

Nie samym sportem SNG żyje...dlatego w tej galerii zapraszam do przejrzenia zajawek z licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w naszych przestrzeniach.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj