Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Wiesław Benda - Z mojej wędrówki

12wrz

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. Z mojej wędrówki, autorstwa pana Wiesława Bendy, która odbędzie się 12 września 2015r. (sobota) o godzinie 12.00 w galerii SNG.


Wiesław Benda
jest z wykształcenia architektem, przez wiele lat pracował w biurze projektowym. Jednak jego pasją i powołaniem zawsze było malarstwo. Choć nie ukończył studiów artystycznych, nie można uznać go za samouka – w młodości pobierał prywatnie systematyczne lekcje rysunku, m.in. u Stefana Derkowskiego, wykładowcy PWSSP w Łodzi, przez rok był także wolnym słuchaczem łódzkiej uczelni.

Mimo że Wiesław Benda maluje „od zawsze”, rzadko pokazuje swoje prace na wystawach – dotychczas brał udział w dwóch wystawach zbiorowych, miał też jedną wystawę indywidualną. W Nowej Gdyni pokaże około 30 obrazów olejnych, pejzaży i portretów, do których inspiracji szukał podczas licznych podróży. Jego ulubionym miejscem jest Półwysep Helski, dlatego w obrazach często pojawiają się motywy marynistyczne.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny!

Nie samym sportem SNG żyje...dlatego w tej galerii zapraszam do przejrzenia zajawek z licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w naszych przestrzeniach.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj