Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Trening czyni mistrza. A częsty trening w SNG daje dodatkowe bonusy.

01sty

Wiemy, jak ważny jest regularny trening. Wiemy też, ile wysiłku i wyrzeczeń wymaga. Żeby wesprzeć Was w realizacji planów i osiąganiu ambitnych celów w Nowym Roku, mamy dla Was bonus w postaci kart depozytowych do kafeterii SNG. My płacimy.

 

Z realizacją postanowień noworocznych bywa różnie. Ale my wiemy, że Wy dacie radę i Wasz zapał do częstych treningów nie skończy się w pierwszym tygodniu stycznia. A żeby trochę Was dodatkowo zmotywować i zarazem podziękować, że odwiedzacie nas tak często, mamy prezenty. Za konkretną liczbę jednostek treningowych w miesiącu, rewanżujemy się kartą depozytową do kafateterii SNG. Zgromadzone na niej środki wymienicie na dowolny asortyment - napoje, kanapki, sałatki czy izotoniki. 

 

  • za zrealizowanych 12 treningów w miesiącu kalendarzowym otrzymacie 30zł na karcie depozytowej,
  • za zrealizowanych 15 treningów w miesiącu kalendarzowym klient otrzyma 50zł na karcie depozytowej,
  • za zrealizowanych 20 treningów w miesiącu kalendarzowym klient otrzyma 90zł na karcie depozytowej.

 

Aby wziąć udział w tej akcji nie musicie nigdzie się zapisywać czy rejestrować. Będziemy śledzić Wasze poczynania w systemie rezerwacyjnym. Musicie jedynie pamiętać, żeby zgłosić się po odbiór karty na początku kolejnego miesiąca.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się w recepcjach SNG oraz w załączniku poniżej.

 

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj