Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Trening czyni mistrza. A częsty trening w SNG daje dodatkowe bonusy.

01sty

Wiemy, jak ważny jest regularny trening. Wiemy też, ile wysiłku i wyrzeczeń wymaga. Żeby wesprzeć Was w realizacji planów i osiąganiu ambitnych celów w Nowym Roku, mamy dla Was bonus w postaci kart depozytowych do kafeterii SNG. My płacimy.

 

Z realizacją postanowień noworocznych bywa różnie. Ale my wiemy, że Wy dacie radę i Wasz zapał do częstych treningów nie skończy się w pierwszym tygodniu stycznia. A żeby trochę Was dodatkowo zmotywować i zarazem podziękować, że odwiedzacie nas tak często, mamy prezenty. Za konkretną liczbę jednostek treningowych w miesiącu, rewanżujemy się kartą depozytową do kafateterii SNG. Zgromadzone na niej środki wymienicie na dowolny asortyment - napoje, kanapki, sałatki czy izotoniki. 

 

  • za zrealizowanych 12 treningów w miesiącu kalendarzowym otrzymacie 30zł na karcie depozytowej,
  • za zrealizowanych 15 treningów w miesiącu kalendarzowym klient otrzyma 50zł na karcie depozytowej,
  • za zrealizowanych 20 treningów w miesiącu kalendarzowym klient otrzyma 90zł na karcie depozytowej.

 

Aby wziąć udział w tej akcji nie musicie nigdzie się zapisywać czy rejestrować. Będziemy śledzić Wasze poczynania w systemie rezerwacyjnym. Musicie jedynie pamiętać, żeby zgłosić się po odbiór karty na początku kolejnego miesiąca.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się w recepcjach SNG oraz w załączniku poniżej.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj