Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG Tripak Plan - podejmij ważną decyzję wcześniej - zapłacisz mniej

11gru

Umowy członkowskie (SNG Tripak Plan) dają nielimitowany dostęp do zestawu usług SNG w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W przyszłym roku ceny też będą atrakcyjne, ale jednak trochę wyższe. Dlatego zadbaj o swój plan treningowy już teraz i podpisz umowę jeszcze w tym roku.

 

SNG Tripak Plan pozwala na realizację planów treningowych w dowolnej konfiguracji i natężeniu. To najtańszy sposób aby korzystać regularnie z najbogatszej i najlepszej na łódzkim rynku infrastruktury. I jedyna opcja w Łodzi i okolicach, żeby w ramach jednego karnetu korzystać z basenu, fitness i siłowni w jednym miejscu.

Do takiego podejścia przekonuje się coraz więcej osób. Od przyszłego roku z przyczyn zewnętrznych jesteśmy zmuszeni nieznacznie podnieść ceny. Dlatego zachęcamy Was do podjęcia decyzji o wyborze Umowy jeszcze w tym roku. Do 31 grudnia tego roku ceny za korzystanie z usług w ramach umów członkowskich (SNG Tripak Plan) pozostaną na niezmienionym poziomie.

Macie do wyboru dwa pakiety - każdy ważny 6 lub 12 miesięcy (w przyszłym roku dostępne będą wyłącznie pakiety 12-miesięczne)

Pakiet I - dający możliwość korzystania bez ograniczeń z usług fitness, aqua fitness i siłowni, kosztuje obecnie 189 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 169 zł/m-c (umowa na 12 m-cy) (zamiast 179 zł/m-c w przyszłym roku).

Pakiet II, dają dodatkowo możliwość korzystania z Aquaparku bez limitu, kosztuje 239 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 219 zł/m-c (umowa na 12 m-cy) (zamiast 229 zł/m-c w przyszłym roku).

 

Aqua fitness aquapark Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj