Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG Tripak Plan - podejmij ważną decyzję wcześniej - zapłacisz mniej

11gru

Umowy członkowskie (SNG Tripak Plan) dają nielimitowany dostęp do zestawu usług SNG w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W przyszłym roku ceny też będą atrakcyjne, ale jednak trochę wyższe. Dlatego zadbaj o swój plan treningowy już teraz i podpisz umowę jeszcze w tym roku.

 

SNG Tripak Plan pozwala na realizację planów treningowych w dowolnej konfiguracji i natężeniu. To najtańszy sposób aby korzystać regularnie z najbogatszej i najlepszej na łódzkim rynku infrastruktury. I jedyna opcja w Łodzi i okolicach, żeby w ramach jednego karnetu korzystać z basenu, fitness i siłowni w jednym miejscu.

Do takiego podejścia przekonuje się coraz więcej osób. Od przyszłego roku z przyczyn zewnętrznych jesteśmy zmuszeni nieznacznie podnieść ceny. Dlatego zachęcamy Was do podjęcia decyzji o wyborze Umowy jeszcze w tym roku. Do 31 grudnia tego roku ceny za korzystanie z usług w ramach umów członkowskich (SNG Tripak Plan) pozostaną na niezmienionym poziomie.

Macie do wyboru dwa pakiety - każdy ważny 6 lub 12 miesięcy (w przyszłym roku dostępne będą wyłącznie pakiety 12-miesięczne)

Pakiet I - dający możliwość korzystania bez ograniczeń z usług fitness, aqua fitness i siłowni, kosztuje obecnie 189 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 169 zł/m-c (umowa na 12 m-cy) (zamiast 179 zł/m-c w przyszłym roku).

Pakiet II, dają dodatkowo możliwość korzystania z Aquaparku bez limitu, kosztuje 239 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 219 zł/m-c (umowa na 12 m-cy) (zamiast 229 zł/m-c w przyszłym roku).

 

Aqua fitness aquapark Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj