Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

rozRUCH!!! Piknik sportowo-muzyczny w SNG!

20cze

Zapraszamy na najlepszą imprezę plenerową w województwie łódzkim. Piknik muzyczno-sportowy godny początku lata i wakacyjnej kanikuły!

Zazwyczaj spotykamy się w naszych sportowo-rekreacyjnych przestrzeniach pod dachem...

Tym razem chcemy Was zaprosić na spędzenie czasu w SNG w plenerze. W końcu jak żaden inny klub w tym mieście Stacja Nowa Gdynia znajduje się w centrum sosnowego lasu. I dlatego zapraszamy Was na pierwszy w historii SNG piknik!!!!

 

rozRUCH!!! Rodzinny piknik sportowo-muzyczny

rozRUCH muzyczny? Bo ruszamy! Ruszamy z Preludium do kolejnej edycji Festiwalu Kolory Polski. Towarzyszyć nam będą bębniarze i warsztaty z muzykoterapii. Zwieńczeniem będzie koncert Kuby Badacha, który wraz z zespołem przypomni piosenki Andrzeja Zauchy.

Program wydarzeń muzycznych:

14:00-15:00 PISANIE PIOSENEK całą rodziną z Julią Hołówko

15:00-17:00 FAMILIJNY WARSZTAT BĘBNIARSKI z zespołem „Dzikie Jabłka” (https://youtu.be/0jZLB4-O-sw)

18:00-20:00 OBUDŹ SWÓJ GŁOS czyli emisja głosu z elementami muzykoterapii, warsztat dla seniorów z Julią Hołówko

20:00 koncert TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

Wykonawcy: Kuba Badach – śpiew, Marcin Wasilewski – piano, Michał Barański – bas/kontrabas, Robert Luty – perkusja, Maciej Kociński – saksofony. Więcej o koncercie na stronie: http://filharmonia.lodz.pl/pl/wydarzenia/preludium-16-edycji-festiwalu-kolory-polski-roz-ruch-tribute-andrzej-zaucha-obecny-zgierz

rozRUCH sportowy? Bo mamy dla Was dużo atrakcji wymagających Waszego aktywnego zaangażowania. Przygotowujemy zawody i rodzinne sztafety. Biegi dla dzieci. Ponieważ dzieci biegają podobno coraz szybciej, pomiar prędkości zapewniają panowie ze zgierskiej Straży Miejskiej, którzy ustawią radar na mecie, ale podobno nie będą wlepiać mandatów (chociaż kto wie ;-)).

Będziecie mogli również skosztować przyjemności fitnessowych na zielonej trawce, różnych smakołyków i innych atrakcji, które zapewnią nasi partnerzy a o których na bieżąco będziemy Was informować.

To będzie piknik godny początku lata i wakacyjnej kanikuły! :)

Rezerwujcie już termin: 20 czerwca (sobota).
Startujemy o 14.00 a może wcześniej. Zobaczymy. Początek koncertu o godz. 20.00!

 

 

 

 

Zabawa
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj