Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Power Station - jest moc!

18cze

Zajęcia w terenie to aktywność, która nie tylko wspaniale dotlenia ale też przygotowuje na te najbardziej prawdziwe, życiowe zmagania. Wyrwij się z klimatyzowanych pomieszczeń i urządź sobie 45 minutowy survival pod czujnym okiem Maćka Maciejewskiego! Jesteś twardy? Udowodnimy Ci, że masz jeszcze sporo przestrzeni do dalszego rozwoju ;)

 

Power Station to obwodowy trening wytrzymałościowo-siłowy o wysokiej intensywności przy użyciu takich nietypowych "przyborów" jak: liny, opony, młoty, worki, platformy i ciężarki kettlebells.

To zajęcia zarówno dla Panów jak i Pań. Wszystkich ceniących pozytywne zmęczenie, wysokie tempo zajęć, czyli co tu dużo mówić - krew, pot i łzy (żartujemy, ale tylko trochę).

Power Station to intensywnie spędzony czas na powietrzu - oczywiście bez względu na pogodę.

Zajęcia trwają 45 min.
Miejsce zajęć – Przy namiocie po drugiej stronie stawu.

Terminy – wtorek – 20.15, czwartek – 20.15
Odpłatność jak za zajęcia fitness.

Osoby korzystające z zajęć Power Station po raz pierwszy prosimy przybycie na 20 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu zapoznania się ze specyfiką treningu.


Zajęcia prowadzi Maciek Maciejewski - Absolwent Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Reprezentant Polski w rugby, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, trzykrotny mistrz i czterokrotny wicemistrz Polski z zespołem Budowlani Łódź. Trener rugby, instruktor rekreacji ruchowej, specjalista wszechstronnego treningu siłowego, uczestnik szkoleń treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells, stabilizacji i motoryki. Znawca zdrowego i racjonalnego odżywiania. Zawodowo związany za sportem od 23 lat.

Zapraszamy. Na własną odpowiedzialność ;-)

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj