Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Power Station - jest moc!

18cze

Zajęcia w terenie to aktywność, która nie tylko wspaniale dotlenia ale też przygotowuje na te najbardziej prawdziwe, życiowe zmagania. Wyrwij się z klimatyzowanych pomieszczeń i urządź sobie 45 minutowy survival pod czujnym okiem Maćka Maciejewskiego! Jesteś twardy? Udowodnimy Ci, że masz jeszcze sporo przestrzeni do dalszego rozwoju ;)

 

Power Station to obwodowy trening wytrzymałościowo-siłowy o wysokiej intensywności przy użyciu takich nietypowych "przyborów" jak: liny, opony, młoty, worki, platformy i ciężarki kettlebells.

To zajęcia zarówno dla Panów jak i Pań. Wszystkich ceniących pozytywne zmęczenie, wysokie tempo zajęć, czyli co tu dużo mówić - krew, pot i łzy (żartujemy, ale tylko trochę).

Power Station to intensywnie spędzony czas na powietrzu - oczywiście bez względu na pogodę.

Zajęcia trwają 45 min.
Miejsce zajęć – Przy namiocie po drugiej stronie stawu.

Terminy – wtorek – 20.15, czwartek – 20.15
Odpłatność jak za zajęcia fitness.

Osoby korzystające z zajęć Power Station po raz pierwszy prosimy przybycie na 20 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu zapoznania się ze specyfiką treningu.


Zajęcia prowadzi Maciek Maciejewski - Absolwent Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Reprezentant Polski w rugby, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, trzykrotny mistrz i czterokrotny wicemistrz Polski z zespołem Budowlani Łódź. Trener rugby, instruktor rekreacji ruchowej, specjalista wszechstronnego treningu siłowego, uczestnik szkoleń treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells, stabilizacji i motoryki. Znawca zdrowego i racjonalnego odżywiania. Zawodowo związany za sportem od 23 lat.

Zapraszamy. Na własną odpowiedzialność ;-)

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj